logo Diprocon Sp. z o.o.

Diprocon Sp. z o.o.

Opinie o Diprocon Sp. z o.o.

kb 2016-03-15 23:13
Totalne dno, poszukują rzekomo sprzedawców IT, ogłoszenie pięknie napisane, a czar pryska już na samej rozmowie kwalifikacyjnej, która odbywa się w restauracji, jaśniepanowie sobie jedzą, a ty o suchym pysku się gap. Totalny brak profesjonalizmu do rozmów i absolutne buractwo. Firma sprzedaje po prostu złom komputerowy z zachodu, a udaje wielką korporację. Szkoda nawet czasu na wysłanie tam CV. Nawet nie udzielają odpowiedzi. Nie polecam
Alojz 2016-04-14 17:16
Buraczani biznesmeni, absolutna żenada ta firemka, non stop szukają pracowników niby
eos 2016-06-27 18:34
Znam kogoś kto tam pracuje. Jak usłyszałam o logowaniu się palcem przy wejściu do pracy to nie wierzyłam. @kb trafnie opisał sytuację. A słodkie komentarze pisane pewnie przez pracowników.
jasio 2016-06-30 15:51
@eos ale to chyba dobrze, że pracownicy firmę chwalą? :)
Siara 2016-10-26 02:16
Jakis miesiac temu wysylalem tam cv, bylem nawet na rozmowie i prezentacji firmy... no zenada jednym slowem. Oferowane zarobki jak w wiejskim markecie na kasie dla idioty po szkole podstawowej. Wybaczcie ale jak ktos chce zeby pracownik znal sie na sprzecie komputerowym i elektronicznym, potrafil diagnozowac i serwisowac urzadzenia i w dodatku tyrał na magazynie za psie pieniadze... ja podziekowalem. Sama firma tez tylka nie urywa. troche jak sklepy komputerowe z okolo 2002-2004r, a duzo sie zmienilo w standardach prezentacji swojego towaru czy obslugi klienta w salonie. Sprzedaja uzywane rupiecie i syf tylko ladnie przygotyowny zeby zmylic klienta. takie zlomowisko troche. chyba sa lepsze miejsca w tej branzy do pracy i zakupow.
kurakao 2017-02-02 00:50
pracowałem tam jakiś czas, bardzo słabo płacą, w innym miejscu za podobne rzeczy dostałem 100% więcej...
ByłyMurzynDiprozłomu 2017-05-26 10:22
Omijać szerokim łukiem. Beznadziejna praca, w beznadziejnych warunkach, za beznadziejne pieniądze. Zerowa organizacja, ciągłe przerzucanie komputerowego złomu z kąta w kąt, syf, zagracony magazyn, ciągłe rozliczenia niemalże z każdej sekundy pracy, a wynagrodzenie trudno nazwać pensją, bo to jakaś jałmużna. Chcieliby uchodzić za dużą i konkretną firmę, wygórowane wymagania, a nic w zamian od siebie. Żenada na każdej płaszczyźnie, janusze biznesu. Stanowczo odradzam, zresztą czytając wcześniejsze wpisy, nie tylko ja. Biedronka oferuje lepsze warunki.
Zostaw swoją opinię o Diprocon Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diprocon Sp. z o.o.