Opinie o Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Pracownik Pitney Bowes

Bardzo polecam prace w Pitney Bowes. Niesamowita atmosfera, możliwość pracy 100% zdalnej lub hybrydowej. Pakiet benefitów najlepszy z jakim kiedykolwiek się spotkałam. Wynagrodzenie konkurencyjne, elastyczne godziny pracy, możliwości rozwoju na każdym kroku.

programista
@Pracownik Pitney Bowes

Tak, to prawda, ale dostać się tam to jak wygrać w Lotto. Na same staże zgłasza się po kilkaset osób. Na stanowiska regularne trzeba mieć duże, solidne doświadczenie.

Administrator Nowy wpis

Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Business Intelligence w Warszawa. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Powiedzcie w jaki sposób można ocenić bieżący próg wejścia? Jest tak jak napisał jeden Pan ze wygląda to jak wygrana w lotto? Jeśli na staż zgłasza się po kilkaset osób to jak to jak można zwiększyć swoje szanse? Jako junior ma się na to wpływ? I czy warto te staże mimo wszystko zrealizować? Jeszcze kiedyś program stażowy był płatny w wysokości 5,000 zł, czy teraz będzie więcej?

Pracownik Pitney Bowes Nowy wpis

programista Nowy wpis
@Pracownik Pitney Bowes

Student

Czy student mechaniki i budowy maszyn tworzacy własne projekty w. Net może starać się o staż w Panstaw firmie?

@Student

Firma tak właściwie udostępnia gdziekolwiek warunki, które należy spełnić, by móc dostać się na staż? Upewniam się bo zastanawia mnie to pytanie. Swoje projekty wysyłasz wcześniej czy dopiero przychodzisz z nimi na rozmowę?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. na stanowisko HR & Administration Specialist? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
lolxD

Najlepsza firma IT do pracy w Bielsku-Białej!

monnn

Aplikowałeś na ten program stażowy, który ma się odbyć na wakacjach czy byłeś na rekrutacji "pracy od zaraz"?

@monnn

A one prócz terminem to czymkolwiek jeszcze się różnią?

marek_1980
@monnn

Witam! Organizowany jest przez Was Płatny Program Stażowy (IT) mnie interesuje dział: tester manualny. Staż odbędzie się w Białymstoku od lipca do września. b.r.. I moje pytanie brzmi? Czy przyjmujecie też osoby takie jak ja, Mam 41 lat. Chcę się przebranżowić na pracę w IT. Czy jest taka możliwość? Czy raczej jestem za stary? Pracowalem 17 lat w branży kompterowej serwisant-help desk itd?

monnn

Cześć, czy ktoś może mi napisać czy jak w ofercie na program stażowy jest podane "w formie umowy o praktykę absolwencką" to znaczy że tylko dla świeżych absolwentów (lub nadal studiujących) czy jest możliwość załapania się będąc już kilka lat po studiach?

Patrycja

Pitney Bowes Polska opublikował na swoim koncie na facebooku we wrześniu zdjęcie owoców dla swoich pracowników. Czy to standard w tej firmie, że owoce są darmowe dla całego zespołu czy tylko taka okolicznościowa akcja? Nie ukrywam, że owoce również są benefitem, który chętnie przyciąga pracowników do firm.

yolo
@Patrycja

owoce (różne w zależności od sezonu) są darmowe dla wszystkich w każdy wtorek ;)

Grzegorz
@yolo

Teraz już we wtorki i w czwartki. :-)

Artur
@Grzegorz

Został dodany dodatkowy dzień, w którym pracodawca rozdaje zespołowi pracowników darmowe owoce? Czy poza tym miłym dodatkiem występują jeszcze jakieś pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Dodatki do wynagrodzenia często stanowią podstawę zadowolenia z pracy w danym miejscu, więc chciałbym, abyś opisał, jak to wygląda w przypadku firmy Pitney Bowes Polska.

wojtek
@Patrycja

Naprawdę darmowe owoce mogą kogoś przyciągnąć? Czyli można powiedzieć dodatek do pensji 20 zł miesięcznie... współczuję myślenia takim osobom.

Grzegorz
@Patrycja

Owoce są dla wszystkich. Początkowo były raz w tygodniu. Teraz, od paru miesięcy, są dwa razy w tygodniu.

Programista wtajemniczony
@wojtek

Wojtus, tu nie chodzi o kalkulacje dotyczaca kilkudziesieciu zlotych wte czy wewte, ale o czas - kupowanie owockow go niewatpliwie zabiera w znaczacym stopniu.

@Patrycja

Naprawdę nie wierzę, że ktoś zadał tego typu pytanie. Serio, darmowe owoce mają taką siłę sprawczą jeśli chodzi o wybór miejsca pracy????

@Magda

XD przy dzisiejszej inflacji szczerze myślę, że może to jednak przekonać. W sumie fajnie jakby firma wprowadziła benefit "zakupy do domu" takie podstawowe produkty, żeby nie trzeba było po pracy stać w tych kolejkach w sklepach. Co myślicie o tym? ;) Ale oczywiście nie miałoby to przesądzać o wyborze pracy, bądźmy rozsądni.

Mateusz

Zauważyłem że na serwisach z ofertami pracy można znależć oferty dla Waszej firmy w Krakowie jako praca zdalna. Czy jest to oferta stała (tzn. po okresie pandemii dalej będę mógł pracować z domu)? A może planujecie otworzyć nowe biuro w Krakowie? Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

@Mateusz

Część naszych stanowisko oferujemy jako 100% zdalne (również po okresie pandemii) - np. Python Developer czy DevOps Engineer. Wszystkie oferty u nas to oferty pracy stałej.

Magda

Dzień dobry, czy aktualnie przyjmujecie testerów na staż w Bielsku Białej? Pozdrawiam

@Magda

Cały czas rośniemy i szukamy nowych pracowników, w tym również testerów. Prosimy o kontakt z kariera (at) pb . com

@PitneyTeam

Czy osoby które są laikami, ewentualnie po kursach internetowych są również przyjmowane na staż?

@Magda

Na staże / praktyki przyjmujemy raczej studentów ostatnich lat informatyki.

Jaka umowa obowiązuje w Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

PitneyTeam

Oferujemy umowę o pracę lub kontrakt b2b.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

PitneyTeam

Każdego roku przyjmujemy praktykantów / stażystów, z których większość u nas potem zostaje i zasila nasz zespół jako pełnoetatowi pracownicy.

Polecam

Szybka i sprawna rekrutacja. Projekt zapowiada się niezwykle ciekawie :) Nie mogę się doczekać aż zacznę pracę!

Katarzyna

Hej, chciałabym zaistnieć w branży IT, ale w formie pracy dodatkowej. Czy jest szansa znalezienia pracy w Waszej Firmie w takiej formie. Chcialabym wiedzieć jakie kursy IT należy ukończyć. Sedecznie pozdrawiam.

PB
@Katarzyna

Większość ofert pracy u nas to praca stała na pełny etat. Przyjmujemy również studentów IT na praktyki i organizujemy płatny program stażowy.

Czy często w firmie Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

PB

Na każdą z ofert pracy które publikujemy mogą aplikować osoby już pracujące u nas w innych zespołach zarówno lokalnie w Polsce jak i globalnie na świecie :)

Krzysztof

Bardzo dobry pracodawca, jedynie epidemia nie pozwala spokojnie pracować, ale polecam firmę.

sticky

Świetne miejsce pracy, super ludzie, ciekawe projekty. Tak trzymać!

Jakie są warunki zatrudnienia w Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.?

PixyDixy

Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście rekrutacji ;) A tak już serio odpowiadając warunki są całkiem niezłe. Wiadomo na początku okres próbny- jak dobrze pamiętam 3 miesiące, później umowa na czas nieokreślony. Firma ma dużo benefitów. Jako pracownicy mamy dostęp do Medicoveru, Multisporta plusem jak dla mnie jest dodatkowe ubezpieczenie. Odskocznia od pracy mogą być piłkarzyki czy PS4. Fajne jest też to że mamy darmowy parking pracowniczy. Chociaż najbardziej sobie cenie w pracy atmosferę, którą mogłem zobaczyc juz w pierwszych dniach w kuchni przy porannej kawie. O i kawa jest tu bardzo dobra, jak ktoś lubi dobrą kawę i nie tylko to polecam :)

Antoni
@PixyDixy

Napisałeś, że w firmie można skorzystać z gry w piłkarzyki, czy nawet z konsoli PS4. Zastanawia mnie, czy w ogóle w ciągu dnia jest czas na to, aby skorzystać z takiej formy rozrywki?

@PixyDixt
@Antoni

@Antoni tak zawsze znajdzie się chwila żeby się oderwać od typowej pracy przy kompie i pójść zagrać na kwadrans. wszystko zależy jak ktoś potrafi zarządzać swoim czasem pracy.

Ola

Czy rekrutacja odbywa się w j. angielskim ? Chodzi o stanowiska administracyjne/biurowe ? Ile jest etapów rekrutacji? będę wdzięczna za odpowiedź.

Rekruter
@Ola

Jeśli chodzi o stanowiska administracyjne, rekrutacja przebiega w obu językach- zarówno w języku polskim i języku angielskim. Odnośnie obecnej rekrutacji na stanowisko HR & Administrative Specialist przewidziane są dwa etapy. Pozdrawiam!

Jerzy

Świetny pracodawca więc i ludzie są zadowoleni mimo, że może być stresująco.

Antoni
@Jerzy

A mógłbyś napisać jakie zalety pracy w Pitney Bowes pracownicy cenią sobie najbardziej? Co sprawia, że jest to "świetny" pracodawca, jak sam to określiłeś? Dzięki za doprecyzowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.?

Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • ul. Sukiennicza 2
    43-300 Bielsko-Biała

Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.