Dollar Thrifty Rent A Car

Poznań

Opinie o Dollar Thrifty Rent A Car

anonim 2013-03-14 10:50:29
Pracowalem jakis czas temu, robota fajna, bardziej jak przygoda dla faceta, bo super nowe auta, duzo jezdzenia po miescie i Polsce, minusem sa mizerne zarobki i dyspozycyjnosc (telefon w nocy, wstajesz i jedziesz z samochodem do klienta). W Poznaniu kiero byl [usunięte przez moderatora], spoko gosc, konkretny, profesjonalny, pomocny gdy trzeba, ale tyran roboty, bez zycia prywatnego, pod wieczna presja szefostwa. Mega wymagajacy, wdzieczny za wykonana prace, wlasciwie tyranie z nim, ale i tak nie byl w stanie dac wiekszej kasy niz centrala pozwalala.
Michu642 2015-01-07 21:53:23
Pracowałem kilka miesięcy jako Agent Wynajmu. Odszedłem, bo dostałem pracę zgodną z wykształceniem (branża IT). Dollara wspominam bardzo dobrze: kontakt z ludźmi, brak monotonii, super atmosfera w biurze. Jeżeli kierownikiem jest nadal Pan K. to rzeczywiście jest wymagający, skrupulatny, ale ma też ludzkie oblicze. Zarobki jak to w motoryzacji - średni poziom, ale nie narzekałem. Można było uzyskać premie, ale trzeba działać także handlowo. Tak jak posał Anonim - jedyny minus wg mnie to dyżury.
Matek 2015-02-11 18:01:25
Ja pracowałem jako Agent ds. Technicznych czyli kierowca i byłem bardzo zadowolony. Pracowałem ile i kiedy chciałem, roboty mieliśmy sporo, więc jak potrzebowałem pieniędzy to przychodziłem do biura codziennie i wyciągałem jak na studenta duże wynagrodzenie. Płacone było od godziny lub na trasie kilometrówką. Z kierownikiem miałem i nadal mam bardzo dobre relacje, jak każdy szef wymaga i potrafi opierd... ale taka jego rola. Praca bardzo ciekawa, czasami męczący klienci, ale trzeba chcieć pracować żeby dać sobie radę w wypożyczalni samochodów.
leniuszek 2016-04-23 11:24:25
oczywiście, trzeba ich docenić, bo oni naprawdę doceniają swoich pracowników, ale jest jedno ale, naprawdę trzeba chcieć pracować bo leniuszkowie raczej długo tutaj nie zagrzeją, ejst to firma dla ludzi, którym się chce i na to trzeba zwrócić uwagę :)
kierowca 93 2016-12-02 23:21:58
Potwierdzam wiekszosc powyzszych opinii. Praca bardzo fajna na czas studiow, podstawianie samochodow, glownie jako zastepczych na terenie miasta Poznania i powroty albo 2 samochodem z inna osoba albo komunikacja miejska. Czasami wyjazdy PKP do innych oddzialow w Polsce po/z samochodem. Zgadzam sie z przedmowcami co do kierownika - super podejscie do klientow i pracownikow z jednej strony i zawsze wszystko pod kontrola z drugiej. Natomiast problemem w tej firmie byla zatrudniona na stale wariatka w czarnych wlosach, ktora pomagala kierownikowi i ku mojemu zdziwieniu nierzadko podnosząca na niego glos. Potrafila wymyslac jakies niestworzone historie na temat pracy/zachowania kierowcow i straszyc odciaganiem pieniedzy z pensji za rzekome uchybienia, ktorych nie bylo, a jak byly to wynikajace z przyczyn obiektywnych jak np. spoznienie sie innego klienta czy korek w miescie lub wynikajace z tego ze ona cos zle zorganizowala logistycznie. Polecam prace w tej firmie i kierownika z ktorym wspolpracuje sie wzorowo. Zwrocic tylko uwage na rozmowie czy nadal pracuje ta nieszczesna kobieta, ktora dawno chyba faceta nie miala o ile w ogole.
Zostaw swoją opinię o Dollar Thrifty Rent A Car - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dollar Thrifty Rent A Car