pol chem kraków małgorzata romanowska

Radom

Opinie o pol chem kraków małgorzata romanowska

gość 2011-10-04 23:29:59
phu biotech i max call to nowe nazwy pod którymi znajdziecie 2[usunięte przez administratora] z Radomia, uwaga......
gość 2011-10-04 23:34:55
nie zagrzejecie tam długo miejsca , [usunięte przez administratora] już działają pod zmienioną nazwą phu biotech adam romanowski i max call małgorzata romanowska, teraz córka z tatusiem sprawuje władzę w Radomiu.
sandacz 2011-12-30 15:05:38
też radzę ostrozność. przejechało sie juz wielu. szkoda czasu. kto zna wie o co chodzi a kto nie zna niech lepiej nie próbuje
walec 2014-09-10 21:20:15
Uwaga... Pilnie poszukuję osób które zostały w jakikolwiek sposób oszukane lub pokrzywdzone przez tą firmę lub inne firmy należące do tych kobiet i jej męża.
Oferuję darmową pomoc prawną w dochodzeniu ewentualnych roszczeń od tej firmy.
Proszę pisać na mój adres; consensusfacitlegem@wp.pl
Anonim 2016-05-03 08:41:20
Witam, czytając to o czym piszecie w sumie mnie nie dziwi zachowanie tych ludzi. Znam Panią Małgorzatę i wiem że takie chwyty u niej są dozwolone. Opowiada że to ludzie u niej kradli, oszukiwali i to ona zakłada im sprawy. Teraz pracuje na czarno w firmie swojego tatusia a prowadząc jego firmę. Nadal urzeduje w Radomiu i jest jej nie najgorzej. Trzymam kciuki za wszystkich którzy będą dochodzili swoich nadal praw przed sądem.
kjbb 2016-05-22 17:25:43
@Anonim ale to w koncu ta pani małgorzata jaka jest?
Zostaw swoją opinię o pol chem kraków małgorzata romanowska - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pol chem kraków małgorzata romanowska