OPF S.A.

Uniszowice

Opinie o OPF S.A.

linden 2011-10-06 11:23:36
Jestem pracownikiem tej firmy i absolutnie nie mogę się zgodzić z tym co napisałeś. Nasz Prezes jest wymagający ale nie wymaga niestworzonych rzeczy, ( usunięte przez administratora ) Ostatnio zatrudniliśmy sporo osób, które niestety nie były się w stanie wywiązać z bardzo prostych zadań ... no cóż, pewnie jesteś jedną z nich ...
anonim 2011-12-07 12:58:45
linden - 2011-10-06 11:23:36

Jestem pracownikiem tej firmy i absolutnie nie mogę się zgodzić z tym co napisałeś. Nasz Prezes jest wymagający ale nie wymaga niestworzonych rzeczy, n( usunięte przez administratora ) Ostatnio zatrudniliśmy sporo osób, które niestety nie były się w stanie wywiązać z bardzo prostych zadań ... no cóż, pewnie jesteś jedną z nich ...

sam nie jesteś w stanie wywiązać się z prostych zadań. jak siedzisz przed kompem i klepiesz kosztorysy to rzeczywiście nie jest to wymagająca praca dla Ciebie.
bury 2013-06-14 12:23:59
Ponoć pracuje tylko 18 osób. A wie ktoś może na jakich budowach teraz robią? PROWIZJA OD SKUTECZNEGO WSKAZANIA
jk 2014-05-29 09:28:00
proszę przesłać cv na adres e-mail sekretariat@opf.com.pl
OPF S.A. 2015-11-16 15:31:32
Spółka OPF S.A. z dniem 31.03.2014 r. zaprzestała prowadzenia działalności gospodarczej, zwolniła wszystkich pracowników i w związku z tym usunęła również stronę internetową. W związku z tym uprzejmie prosimy aby pracownicy portalu Go work nie umieszczali w niniejszym wątku dalszych komentarzy i zapytań dotyczących działalności OPF S.A. Z góry serdecznie dziękujemy.
OPF S.A. 2016-01-03 13:41:32
Uprzejmie przypominamy iż zgodnie z art. 212 Kodeksu Karnego § 1. kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności, § 2 jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ponadto zgodnie z art. 216 Kodeksu Karnego § 2 kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Mając powyższe na uwadze informujemy, że wobec osób dopuszczających się powyższych czynów, będą podejmowane stosowne kroki prawne.
Marcin But 2016-10-04 20:04:11
Przepraszam Janusz Kwaśniewskiego jako prezesa Spółki OPF S.A. za zamieszczenie obraźliwego wpisu w dniu 07.01.2013r., który narażał pana Janusza Kwaśniewskiego na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska Jednocześnie oświadczam, że zamieszczony wpis był bezzasadny i krzywdzący i zobowiązuję się więcej nie znieważać i nie zniesławiać pana Janusza Kwaśniewskiego.

Podpisano: Marcin But
Zostaw swoją opinię o OPF S.A. - Uniszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPF S.A.