Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

antos

hey widzialem pare nowych wajzerek na dniowkach ... jakas wolna...?

alek
@antos

z tego co wiem to obie zajete sa ...

I ja tam pracowałem ?!?. Jak wam zamknął ten (usunięte przez administratora) to na ulicach Worksop popłynie krew. Masakra. Ludzie. Poznałam tam kilka fajnych osób i mam nadzieje ze juz tam nie muszą znosić humorów ludzi którzy nie powinni pełnić tam swoich funkcji. Do reszty. Opanujcie się!!! Pozdrowienia dla linki nr 2. Pyszne kanapki i chyba najlepsi ludzie :)

Tymek

Was się powinno leczyć!

lala

Guska Zwykle ścierwo z ciebie pamiętaj ze wszystko co robisz to do ciebie wroci oby z podwójną siła ^^

On
@lala

LUIZA 2 hala dniowka . Ty obrzydliwa zdziro !

zdziwiony
@On

a o co chodzi z luizą ?

kasik

orlas itp czyli kto jeszcze??? |??? no w sumie jego dziewczyna to pasztet jest :) heh

Guska

Nie szkodzi ze zajęty,żadna dla mnie konkurencja kobieta nie ściana można przesunąć zbyt bardzo mi się podoba żeby rezygnować z tego,to co zaczyna się między nami jest piękne nie będę rezygnować z kogoś kto może być czym najpiękniejszym ci dotychczas mnie spotkało. A apropo lovelasow to orlas itp:)

monika

Nie dla psa kielbasa dziewucho. Szukadz hu*a do d**y daruj sobie! Same ladacznice tam przychodza..tylko szukaja huuuujjjjj***

guska
@monika

A ty zazdrosna takie mam wrażenie;)

kasik

Zajety jest, i ma dzieci wiec daruj sobie. A kogo masz na mysli mowiac grupa lovelasow??

kasia

tak znam a co sie stało

guska

Czy zna ktoś z państwa Tomasza Sandulaka z nocnej zmiany z 2 hali?

Maciek

LUIZA z drugiej hali z dniówka . To zwykła (usunięte przez administratora)

lewy

jaka nowa wajzorka ? nocka czy dnwionka?

@@@@

Luiza jak tam Krzysiu na nocce a ty pewnie szukasz juz chuja do dupy ! Tylko NATO cie stać ZDZIRO !

@@@@

Dlaczego ktos usunol moja wypowiedz na temat Ochydnej Luizy ??? Luiza ty paskudna świnio ! Jak patrze na twoj ryj to zygam ! Końska grzywka i te twoje brwi . Ochyda !!!!

!!!!
@@@@@

JAK SIĘ USUWA WYPOWIEDZI?????

Leo
@@@@@

Cześć ma ktoś może testy z angielskiego na kontrakt w greencore, pilne zapłacę!!!

ola

Dowiedzialam sie ze aambitions ma nowa pania wayzer w greencore ktora wprowadzila nowe rzady . Ludzie zamiast pojsc do wc sikaja po nogach ona nie ma czasu i obowiazku ludzi podmienias wiec od czego ta pani jest siedzies i pierdziec w stolek?Tymbardziej ze to sa ludzie starzy z roznymi dolegliwosciami a nawet ja sie dowiedzialam to ludzie z papierem od lekarza .Ale te pania nic nie wzrusza nawet ich wiek .Przyjdzie taki czas i tego tej pani zycze zeby ona byla tak chora jak ci ludzie i tez ja taki los spotkal ze do kibelka ja nikt nie pusci nie podmieni wiec niech sika w gacie.

Gonzo

dddd niewiem co na 4 ale zato dniówka 2 hala jest taka jedna nazywa sie LUIZA czarna brzydka i tłusta ale podobno jest dobra w te klocki !

jako

a co u Pana samochodzika słychać z nocki ? :) jestem ciekaw czy dalej taki bajerant chodzący jest jak był. tylko co i rusz sie kolegą takim samym jak on chwalil z którą co i jak robił.

lobuz

jak tam wajzerki ? jak nocka leci ?

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches