Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

gggg

zla maloplatna praca nekanie zastraszanie ludzi rasizm to wszystko ze strony zarzondu greencore

Mam pytanie. Czy po brexicie zmieniły się warunki pracy, szczególnie dla Polaków (lub innych obcokrajowców) zatrudnionych w Greencore Sandwiches? Są jakieś nowe formalności? Zmieniły się warunki umów? Może płacą więcej?

Aaaa Nowy wpis

Jeżeli nie posiadasz statusu na pobyt stały przyjeżdżasz do pracy na parę miesięcy i musisz zrobić przerwę. Praca jak każda inna raz lepiej raz gorzej ale wypłaty zawsze na czas

@Aaaa

A na jak długo te przerwy, bo ja właśnie przeglądam oferty i same praktycznie w Anglii? Nie mogę wyświetlić szczegółów ofert pracy, więc może wiesz czy teraz rekrutują? Daj znać jakie Polacy mogą mieć widełki.

Aaaa Nowy wpis

Wiesz co widzę jak to funkcjonuje z Agencją. Jej pracownicy na 2 miesiące zjeżdżają do kraju i później wracają

gggg

Sprytny

Pod jaka nazwa można ja znalesc na zbiorniku?

Johny

To zamiast siedzieć i oglądać pornosy na zbiorniku, lepiej też byś sobie dorobiła do skromnej wypłaty z Greenco, zamiast tu strzelać z ucha. Chociaż pewnie nie masz warunków do zarabiania w taki sposób, nikt by nie klikał ;D

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Greencore Sandwiches?

Aaaa

Dostaniesz polar, kamizelkę, buty, fartuch i czepek ????

Czy w Greencore Sandwiches zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Tak, na gorzej :/

Teresa

Oj a dlaczego? Czy to znaczy że odradzasz pracę czy może jednak jest coś że warto spróbować? :)

Kamila

no to ja bym była ciekawa co odpowiesz pod koniec roku skoro w maju pisałeś, że podobno gorzej jest. jakie macie plany tutaj na kolejny, jakieś usprawnienia?

Aaaa
@Teresa

Warto spróbować ???? ludzie pracujący są różni ale najważniejsze że pieniądze są regularnie na koncie i wcale nie takie małe

Sylwia
@Aaaa

To mnie teraz zaciekawiłeś! Jakie to są te niemałe kwoty? Chętnie się dowiem bo szukam w okolicy jakiejś dobrze płatnej pracy.

O.N.A

Czy może wie ktoś, coś więcej na temat Łukasza L, on jest chyba depozytowym na porannej zmianie. Nie wiem na której hali.

Sylwia
@O.N.A

A co z nim? Jesteś pracownikiem? Mogłabyś napisać mi czy są teraz jakieś przyjęcia? I jeszcze jestem ciekawa ile płacą na pierwszej umowie teraz?

Grażyna

No nieźle, w pracy na co dzień też tyle plotek się słyszy? Jak u was z atmosferą? Poza tym jak stawki oceniacie, na początek można jakieś fajne kwoty u was mieć?

Alfonso

Witam,co tam slychac w sprawie zaginionego lososia i kurczaka? proceder trwal podobno kilka lat,zamieszani byli QA, pozdrawiam byly pracownik

XYZ

Witam chciałbym podzielić się informacją na temat mojego niedawnego zdarzenia z niedawno przyjętą rekruterką Greencore L.J. Pokrótce, aplikowałem na stanowisko nie produkcyjne ani nawet nie na stanowisko po stronie wysokiego ryzyka, " High risk side ", przy podpisywaniu papierów oraz przy rozwiązywaniu testu kompetencji była wersja stanowiska które mnie interesowało w tej firmie, tak też zostało zapisane w papierach. Następnie na induction dowiedziałem się że jednak będzie to inne stanowisko aniżeli o którym była mowa wcześniej, samo to już mnie zniechęciło do dalszej konwersacji, ale wytrwałem do końca. Ludzie którzy byli ze mną na induction też mieli rozbierzność w dnaich zmiany, tzn inne były ustalane przed induction, inne próbowano im narzucić już na szkoleniu wstepnym. Po zakończeniu szkolenia podziękowałem za telefonicznie za to stanowisko które mi oferowali, ponieważ szukam czegos zupełnie innego. Rekruterka pytała mnie o alternatywną rolę aniżeli tą którą mi zaoferowano, z jakich powodów? Tego do dzisiaj nie wiem. Więc zauważyłem że nadal jest wolny wakat na stanowisko na które wstępnie się starałem, skontaktowałem się z nią ponownie, otrzymałem maila w którym napisała że tego i tego dnia, o tej i o tej godzinie zaczynam swoją zmianę na interesującym mnie stanowisku. Pytałem o to jak się dostać tam czy ktoś mnie zaprowadzi tam, ponieważ na wstępnym szkoleniu miałem pokazane inne miejsce pracy. Długo nie odpisywała, już samo to wydało mi dziwne. Postanowiłem zadzwonić żeby dowiedzieć się konkretów, zostałem poinformowany że ktoś mnie odbierze z recepcji tego i tego dnia. Finalnie byłem na umówionym miejscu jeszcze przed czasem, czekałem ponad godzinę, nikt nic nie wiedział, nikt po mnie nie przyszedł. Moje odczucie jest takie, że ta kobieta postanowiła że pogra sobie kosztem innych nacji najwidoczniej i albo na produkcję idziesz bo tak jej się widzi albo tak cię wykoleguję, że stracisz swój cenny czas który człowiek mógł by poświęcić na poszukiwanie innego miejsca pracy. Nie pozdrawiam tej jak że, " życzliwej i pomocnej ", doskonałej aktorki. Zaznaczam że pracuję ona na tym stanowisku z 4 miesiące tak że z takim podejściem do ludzi nie wróżę jej wieloletniego stażu w tej firmie.

@XYZ

No niestety to firma RODZINNA. Kazde lepsze stanowiska sa obsadzane a ta corka a to synkiem, bratem, wojkiem i(usunięte przez administratora) wie jeszcze kim. Nie ma znaczenia, ze pisac i liczyc nie umie. Oficjalnie wakat byl i jest ale dla wybranych ???? Witam w grinko.

Lol

Zgadzam sie w 100% przyjmuja kogo chca I obsadzaja rodzinke na wygodnych stanowiskach.

@Lol

Rozumiem, że ktoś Wam bronił nauczyć się komunikatywnie języka - nie mówiąc już o zdobyciu jakiegoś zawodu - przez te 15 lat w Anglii? Tak, żebyście mogli znaleźć sobie lepszą pracę niż taśma w kanapkarni, jeśli ta praca nie daje Wam jednak satysfakcji i poczucia zawodowego spełnienia ;)

Lol
@Ludwik

Jak mozna byc az takim anty-polakiem...nieladnie tak wyrazac sie ogolnie o ludziach.Znam ludzi ktorzy tam pracuja I mowia biegle po angielsku I nie sa jedynie po podstawowce, nie sa cpunami czy alkoholikami tylko zwyczajnymi ludzmi.A to ze wola pracowac przy tasmie produkcyjnej...coz ich wybor.Zostane przy poprzedniej mojej wypowiedzi, ze w tej fabryce by dostac sie wyzej trzeba byc w tzw.towarzystwie (rodzina, przyjaciele)lub po prostu wchodzic przelozonym w (usunięte przez administratora)

xx
@Ludwik

Co za burak. Mogę się założyć ze pewnie sam w tej fabryce robisz bo inaczej co by cię to forum tak interesował ze udzielasz się na nim co chwile.

Smieszrk
@XYZ

Oni tak robią i nie ma co siedzieć jak mówią ze będzie się coś różniło, odrazu wstać dziękuje do widzenia

malgorzata

super. chce wrocic. szukam osoby, ktora pomoze mi wrocic

Gabriela
@malgorzata

A jakie warunki pracy oferuje firma, ze chcesz jednak wrócić? :)

dziewczyny

jak tam romans sie rozwija z lukaszem m

@dziewczyny

A to Łukasz romans ma? Wniosek taki bo? Bo porozmawia z kimś w pracy? Chyba Wam szkoda zawistne krowy że z Wami nie chce rozmawiać. Już wiele razy słyszałam te plotki na hali... Za robotę się weźcie żeby jakość lepsza była

@dziewczyny

Tak z lukaszem l sorry!!bedzie cos z tego??

Czarna
@Patrycja

Chyba każdy ma oczy o widzi kilka osób w tyM ja widziało go poza praca :) hehe on ze wszystkimi gada dziewczynami chętnie wiec go tak nie broń ;)

Ww
@Patrycja

No właśnie ta jego wyjeżdża gdzieś z dzieciakami a chłop zostaje to szuka ;) tez widziałam wiec ... szkoda gadać ;)

Kamil
@Patrycja

Tak wszyscy tylko rozmawiają i sie kumplują a co do czego to same romanse i zdrady

Ewelina
@Ww

Przypominam, że to jest publiczne forum. Wchodzą tu też osoby niezwiązane z firmą aby uzyskać jakieś informacje o pracy w danym miejscu. Pisanie takich rzeczy jest nie na miejscu i proszę o nieporuszanie żadnych prywatnych i osobistych spraw a wypowiadanie się jedynie na temat tego do czego zostało stworzone to forum - czyli na temat pracy w firmie.

Pepe
@dziewczyny

Dziewczyny pomuzcie ,z jaką dziewczyną łukasz m ma rąmas podajcie litere imienia tej dziewczyny

Aass
@Pepe

Przecież on już jest w szczęśliwym związku i nie ma romansu.

Aabb
@Aass

Tak szczęśliwym związku serio wierzysz w to co piszesz ?

Ili

Chce zatrudnic sie do tej pracy mozecie mi powiedziec nocna zmiana jest od do?Ile placa za h?Dziekuje za pomoc

@Ili

Produkcja zaczyna o 18.00 do godziny 4.00/5.30 zależy jaka linka i jaka ilość zamówień. Nie znam stawki dla nowych pracowników z opinii zaslyszanych od pracowników wiem że więcej zarobisz przez agencję niż pod zakładem. Ogólnie ludzie skarżą się że wieloletni pracownicy mają gorsze stawki.

Inka
@Ili

Idź do pracy na przeciwko, tam również robią kanapki Tam jest inny świat. Bo tu tylko ploty i nic więcej.

Alfonso

Witam,co tam sie ostatnio wydarzylo na parkingu? Jakies pobicie kobiety? Jakas zazdrosc kobieca?

@Alfonso

Możliwe tam się dzieje wszystko każdy z każdym itp. Najlepiej to się nie interesować takimi głupotami bo można zwariować.

Jakie są mocne strony pracodawcy Greencore Sandwiches?

Aaaaa

Można zarobić, zrobić swoje i iść na inną linkę aby zostać dłużej. Szkoda że Greencore nie dba o swoich pracowników

Leon

Jak nowa restauracja funkcjonuje w Worksopie,ta koło morisona?Ktoś był,jakie wrażenia?

Bob

Mam pytanie odnośnie nieudolnego wajzera menadzera z nocek tego szreka. Ilu osobom załatwiał urlopy lub inne sprawy związane z pracą,za kasę lub za pożyczanie kasy. To się chyba nadaje do sądu... Już doszła informacja że nie wiadomo co zrobił z kasą dla Grzesia!

Jony Brawo

To jest pewne info? Mają jakiś kontakt nadal ze sobą.. Możecie coś więcej powiedzieć.

Bobi
@Jony Brawo

Latają za sobą w robocie jak pieski. Poza robotą hu. ich wie. Ale podobno też potajemnie sie widują.(usunięte przez administratora) Swoją drogą ten szczerbaty grubas już tyle bab naciągnął na kase że już nic mnie nie zdziwi w tej robocie

@Bobi

Dobrze że ta była qa wreszcie przejżała na oczy i go wyrzuciła z domu. Zasrany dupek. Niech dalej lata za dominiką aż wreszcie w mordę dostanie. Niedorobiony zezol. Dziwi mnie że go jeszcze w pracy trzymają. Przecież tyle skarg na gnoja poszło

Iwa
@Bob

Kto to ten caly szrek? On z nocki czy dniowki jest?

@Iwa

z nocki, artur

@Iwa

z nocki, artur

Jan

Czy jest ktoś tutaj z prepa i mógłby się podzielić opinia na temat menager która przeszła z działu prep teraz na produkcję?

Ona
@Jan

Pani menager to (usunięte przez administratora) totalne. Nie powinna zarzadzac ludzmi. Co jakis czas wybiera sobie nowa ofiare i ja gnoii :/

Omijać ta fabrykę z daleka nie chodzi o pracę tylko o nas rodaków . Lepiej być bezdomnym niż pracować z rodakami

Wojta
@Anonim

Ale ty pierdzielisz glupoty

Ona

Jejku nie mogę uwierzyć w tą tragedię z Alexandru. Nie znałam go osobiście jedynie z widzenia ale wydawał się takim zawsze usmiechnitym i szczęśliwym chłopakiem a tu coś takiego...masakra. Życie jest takie nieprzewidywalne :((((

Uyyy
@Ona

A co się stało bo każdy mówi co innego

@Ona

Pamiętajmy Ci co się najwięcej śmieją ukrywają swoje smutki.

Kate

Praca dla nieudaczników życiowy i ludzi bez ambicji i języka. Zimno, śmierdzi, a na nockach to co drugi to jak nie ćpun to alkoholik. Nie polecam.

@Kate

A Twoim zdaniem kto powinien tam pracować na produkcji - poszukiwani specjaliści z tłuściutkim portfolio na LinkedIn i referencjami...? Oczywiście, że pracują tam ci, którzy nie mają innego wyjścia i to - albo inny taki mordor - to dla nich jedyny sposób zapłacenia rachunków i przeżycia / przewegetowania kolejnego miesiąca. A że piją, ćpają i żerują na plotkach - cóż, co innego można mieć z życia tyrając nocami w tych lodówkach, niszcząc sobie zdrowie fizyczne i psychiczne? Jaka praca, taki 'mindset' i rozrywki. Dla Greencore to chyba nawet lepiej, że większość ich szeregowych pracowników pije / ćpa / pali jak smok, bo gdyby nie mogli się w ten sposób znieczulać i wyciskać ze swoich zamarzniętych mózgów ostatnich porcji dopaminy, pewnie mało kto mógłby przetrwać te lodowate dni i noce w huku maszyn i blasku jarzeniówek, przy linkach, z ciałem wyjącym z bólu, tam gdzie nie zdążyło zamarznąć. Także miej proszę trochę szacunku dla tych umęczonych duszyczek, one też są gospodarce potrzebne. Ktoś taką pracę musi wykonywać. Jedyne, co moim zdaniem Greencore powinien robić, jako ukłon w stronę swoich dzielnych szeregowych pracowników - to razem ze stałym kontraktem dawać im koszulki ze swoim logo i napisem "Po śmierci pójdę do nieba - w piekle już byłem", żeby uczcić ich krew i łzy wyciśnięte w czasie tych niekończących się zmian. Pot nie, pot się tam nie wydziela, bo za zimno. Peace*. *z ang 'pokój'.

@Ludwik

Jeszcze jedno - Greencore jest dla wielu ludzi ostatnią szansą na wyciągnięcie się z kompletnego dna. Ludzie po odwykach, różni społeczni wykolejeńcy, byli więźniowie, opóźnieni w rozwoju - cała ta lokalna elita społeczno-intelektualna, której nie przyjęli by już nawet do zamiatania ulic, a która jeszcze chce / musi pracować, ląduje w kanapkarni. Kanapki robić sobie potrafi nawet co bardziej rozgarnięte sześcioletnie dziecko, więc próg wejścia jest minimalny, każdego można nauczyć tej pracy. Nawet jeśli ktoś nie rozumie słowa po ang, czerwony z wściekłości line supervisor szybko wytłumaczy mu zasady pracy na migi, uzupełniając pełną pasji gestykulację soczystymi przekleństwami. Także nie ma co potępiać tego, że ktoś tam pije, ćpa, czy śmierdzi. Trzeba się cieszyć, że zawsze znajdą się ludzie gotowi wykonywać tą pracę i że dzięki nim na stacjach benzynowych nigdy nie zabraknie kanapek. Pamiętaj droga Kate - nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny. Część z nich nosi za to ocieplane, granatowe kamizelki.

Zimbie
@Ludwik

Co ty wiesz w nogach śpisz.

@Ludwik

Haha wygrales wszystko. Nic dodac, nic ująć

Kate

Hej jak tam teraz w greencorze? Nadal na nockach pełno ćpunów? Pracowałam tam w 2014-2015 roku i tyle bialego pylu dawno nie widziałam. Patologia. Szczerze odradzam pracy w tym miejscu.

@Kate

K
@dana

Z Kalisza był chyba

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches