Opinie o Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Organizacyjno Technicznego Promont Sp. z o.o. w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Organizacyjno Technicznego Promont Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Organizacyjno Technicznego Promont Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Organizacyjno Technicznego Promont Sp. z o.o. w Świebodzice

Łukasz Nowy wpis

Podobno nie płacą tu za nadgodziny tylko są wypłacane w formie premii. Dość dziwne podejście. Czyli premie tylko wtedy jak się siedzi dłużej w robocie? A ile jej w razie co można wyciągnąć, jak się to oblicza?

Iwo Nowy wpis
@Łukasz

Tyle ile zrobisz nadgodzin

Kolesiostwo i całe klany, wyzysk, pogardą a zarobki w kit. Bhp nie istnieje nadgodziny gdy pracowałem nie były płatne zgodnie z KP tylko wypłacane jako premia uznaniowa. Kołchoz.

Promont - HR&Accounting Nowy wpis

To co napisałeś to mało powiedziane. Podczas samego procesu rekrutacji udało mi się przyłapać kadrową promontu na iluś kłamstwach dotyczących rekrutacji, stanowiska itp. - nagle wtedy kadrowa zaczęła robić focha i od tego czasu nawet nie chce ze mną gadać :)) autentycznie nie chce gadać ona nawet ze mną, w sumie to nawet mogę jej to udowodnić że tak jest :) Co do osób z kierownictwa to bardzo delikatnie mówiąc dość dziwni ludzie. Z kolei księgowa (córeczka właściciela) no cóż ja osobiście nie widzę jakichkolwiek przeciwwskazań żeby nie poddać jej jakiejś dłuższej obserwacji psychiatrycznej. Ogólnie firmę można polecić, można polecić osobom otępiałym, bardzo mocno zacofanym w rozwoju umysłowym bo tacy przynajmniej będą się tam czuli jak w raju. Im ktoś bardziej nieświadomy tym mu lepiej tam będzie :)

Aleksandra Nowy wpis

Ktoś pracuje lub pracował w PWPO-T PROMONT, bo chodzi mi o godziny pracy pracowników fizycznych, pensje na tych stanowiskach i klimat w pracy. Być może ktoś ode mnie będzie chciał aplikować, ale najpierw czekamy na opinie o tej firmie i warunkach pracy. I jeszcze jedno istotne pytanie: czy w niedzielę też pracujecie?

Czesław

Czy osoby bez doświadczenia zawodowego są chętnie przyjmowane do pracy u tego pracodawcy? Z chęcią kwestię tę ustalę, dlatego też postanowiłem wypowiedzieć się w tym wątku. Wątek w roku 2019 był w miarę regularnie odwiedzany ale coś od ostatniego wpisu nic się nowego nie pojawiło. Co jest tego powodem?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Organizacyjno Technicznego Promont Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Mechanik / Lakiernik
Maxpol
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Świebodzice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Molly

Czyli co, są tutaj jakieś premie?

Fredi

Dla mnie to nie ma znaczenia jak nazwą dodatkowe zarobione pieniądze oby były zadowalające.

Dani

Zarząd firmy zbytnio się nie pali do tego aby dać jakieś sensowne pieniądze dla ludzi z wykształceniem i umiejętnościami. Ciągłe przesuwanie terminów produkcji i poganianie powoduje nagromadzanie się roboty i ciągłą gonitwę co powoduje w efekcie masę braków/błędów itp itp. Brak możliwości rozwoju. Brak szkoleń dla pracowników !! Brak wykwalifikowanej kadry kierowniczej która uczyła by i pomagała. Ogólnie jak ktoś chce pracować za niską pensję i nie ma co robić w domu to polecam ten zakład.

rsvdvxv
@Dani

Po prostu jesteś debilem. Ani jednego słowa prawdziwego nie napisałeś

elektroda
@rsvdvxv

Może Ty sfrustrowany człowieczku napiszesz kilka słów prawdy... Myślę że Dani napisał prawdę Byłem pracownikiem tejże Firmy i coś wiem na ten temat jedynie nie mam co narzekać do zarobków w tej firmie

darko
@elektroda

moim zdaniem również nie ma co narzekać. A oczywiście znadują się w większości nieroby które to robią.

Hrabia

Dobrze prosperujaca firma.Po kilku latach można awansować, jak się wykaże, chęci,(zabłysnie).Duża ilośc nowoczesnych maszyn umożliwia rozwój pracownika.Zdobycie wiedzy i umiejetnosci pracy na maszynach w tej firmie (bezcenne) :) Bardzo dobra atmosfera na każdym z działów tj. spawalnia, malarnia, wymienniki, biura. Nie polecam montażu :)P (Ułomek) System pracy jednozmianowy, dość dobre wynagrodzenie, stażowe za lata pracy, socjal, dużo możliwości rozwoju. Polska firma z tradycjami.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Organizacyjno Technicznego Promont Sp. z o.o. - Świebodzice

2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Przemysłowa 6
    58-160 Świebodzice