RSM Rolmlecz obecnie MLEKPOL

Radom

Opinie o RSM Rolmlecz obecnie MLEKPOL

@ndy 2010-01-03 20:28:32
Firma starych cwaniaków. Trzymajcie się z daleka.13 lat doświadczeń.
serek 2010-10-10 21:05:34
szkoda gadac wiekszego kołchozu nie widziałem i takich wyzwisk co tam lecą .
obiektywny 2010-11-28 00:56:18
Potwierdzam, liczą się tylko układy i plecy, nawet pracowici ludzie z wykształceniem nic nie znaczą, nepotyzm w najwyższym wydaniu, najważniejsze jest nazwisko, rodzina i plecy.
anonim 2011-02-03 14:29:09
zgadzam się. W tej firmie bez pleców niczego się nie osiągnie...poza tym beznadziejna atmosfera pracy
anonim 2011-07-29 23:20:54
Zgadza się. Kierownikami są ludzie zaraz po studiach, którzy poza wykształceniem nie posiadają doświadczenia ale posiadają \"plecy\". A wiele osób, zwykłych szarych pracowników co wie o wiele więcej i zna tę branże od podszewki zwłaszcza na swoim dziale kisną w miejscu bez możliwości rozwoju. Ciągłe przypierniczanie się o błahostki...
Atmosfera szkoda gadać, ale tylko ta z kierownictwem. Bo na linii pracownik-pracownik jest super
pracownik 2014-05-27 23:46:02
Jestem pracownicą w tym zakładzie i dziwi mnie że wszyscy narzekają a nikt nie wspomni o tym co naprawdę robią niektórzy w czasie pracy albo w tzw. nadgodzinach ktoś odwala za nich robotę bo on idzie z kolezanka na chwilę w miejsce w które nie obejmuje monitoring wracają po jakimś czasie i narzekania jak to jest prze....ne trzeba tu siedzieć a tam "rodzina" czeka może ktoś z kierownictwa zajmie się tym problemem i rozdzieli co niektorych na przeciwne zmiany nie odzywalam się wcześniej bo nie miałam odwagi ale wszystko ma granice
ewa 2016-05-19 16:38:22
może poszukują kogos na produkcje na tasmy, ale niestey wam nie pwoiem czy napewno, kiedys tak ale na pol etatu tylko lub staże a jak teraz nie mam pojecia trzeb a wbiurze zapytac
Zostaw swoją opinię o RSM Rolmlecz obecnie MLEKPOL - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RSM Rolmlecz obecnie MLEKPOL