KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO

Opinie o KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO

Nowy wpis

Aktualność
Jesteśmy z Państwem  już od 29 lat!

tel. 602 391 555
Zapraszamy  do skonsultowania swojego przypadku związanego z amerykańskim prawem imigracyjnym, szczególnie dotyczącego: odmowy wydania wizy w konsulacie, odrzucenia autoryzacji ESTA, uchylenia zakazu wjazdu do USA w związku z przekroczeniem  terminu przyznanej wizy, karalności i innych problemów prawnych.

Jakie są warunki zatrudnienia w KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO?

KDSz

Kancelaria od wielu już nie prowadzi rekrutacji.

Amanda Nowy wpis
@KDSz

Czyli nie ma co szukać tam miejsca, aby odbyć swoją aplikacje? :) Mogę wiedzieć czemu już nie ma prowadzonych rekrutacji? Zespół jest stały?

Nowy wpis

@Amanda

Prosimy o kontakt na adres: kancelaria@szmurlo.pl

alinadudek21@gmail.com

Moja opinia współpracy z Kancelaria doradcza Szmurlo jest w100 procentach pozytywna

alinadudek21@gmail.com
@alinadudek21@gmail.com

Moja współpraca zKancelaria jest pozytywna

KDSz Nowy wpis
@alinadudek21@gmail.com

Dziękujemy za współpracę i jej pozytywną ocenę!

TELEPORADY i E-PORADY.
Amerykańskie prawo imigracyjne.

Kancelaria od ponad 28. lat działalności w Polsce prowadzi  zdalne (telefoniczne lub drogą e-mail) konsultacje z zakresu amerykańskiego prawa imigracyjnego.
Ponad 95% naszych Klientów korzysta z konsultacji tego typu, ze względu na ich miejsce zamieszkania (Europa i USA, również Polska).
Jeżeli potrzebują Państwo skonsultowania swojego problemu z zakresu amerykańskiego prawa imigracyjnego (uchylenie zakazu wjazdu do USA, odmowa wizy, w tym ESTA, sponsorowanie rodzinne, zielona karta, wizy dla przedsiębiorców E-2, wizy biznesowe B-1 , i inne), zapraszamy na naszą stronę internetową:

tel.  602 391 555
FB: http://www.facebook.com/wiza.usa
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

ORZEŁ PRAWA 2021

Tradycyjnie,  robi to nieustannie od wielu  lat, przyleciał do  Kancelarii Doradczej Szmurło orzeł.
Dziękujemy  naszym Klientom za ocenę naszej pracy i owocną współpracę.

Orła prezentuje adeptka prawa i przyszła adwokat: Martyna Korkuz
Janusz

Słyszałem, że kancelaria ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Karol
@Janusz

Nie sugeruję się przy podejmowaniu decyzji plotkami ; jeżeli ktoś chce to sam opisze swoje doświadczenia.

Janusz

Podpowiedzcie czy kancelaria potrzebuje pracowników?

Aneta W.

Polecam usługi Kancelarii. Ńajpierw dzięki pomocy uzyskałam dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a po 2 latach starałam się o wizę do USA. Wizę otrzymalam. Wszystko przebiegło bezproblemowo.

Przedsiębiorca z podlaskiego

Od kilku lat współpracujemy z Kancelarią w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Łącznie otrzymaliśmy ok. 2 000 000 zł z funduszy europejskich. Polecamy!

@Przedsiębiorca z podlaskiego

Polecamy się na przyszłość - w następnych perspektywach finansowych.

Tysiac $$$
@KDS

Ja was nie polecam:-)) bo was znam

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną wskazówką dla osób mieszkających w Białystok i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

KDS

Dziękujemy za zapytanie. Kancelaria od dawna nie prowadzi rekrutacji. Informowaliśmy o tym wielokrotnie.

Bartek

Słyszałem sporo dobrego o kancelarii. Na forum również piszecie pozytywnie. Podpowiedzcie czy prowadzą może rekrutację?

Karina z Łomży
@Bartek

Nie wiem czy mam rację, ale gdybym miała zamiar aplikować o pracę w jakiejkolwiek firmie, to bym po prostu skontaktowała się bezpośrednio z nią a nie pytała w necie czy ktoś przeprowadza rekrutacje... dziwne to jest dla mnie... i trochę niezrozumiałe...

Irek Świdnica

Dr. Szmurło jest profesjonalistą w każdym calu i oczywiście jestem bardzo zadowolony z usług jego kancelarii. Mimo tego, że w ambasadzie USA usłyszałem że nigdy nie otrzymam pozwolenia wjazdu na teren ich Kraju, Dr. Szmurło pomógł mi załatwić tą sprawę w niecałe 5 miesięcy. Zawsze można na niego liczyć, na jego opinię czy też pomoc. Nawet teraz kiedy moja sprawa rozwiązała się dla mnie w 100% pomyślnie i jest zakończona, mogę do niego zadzwonić i wysłuchać porad czy też opinii na interesujące mnie kwestie. Znakomita nie tuzinkowa osobowość - za to wszystko go cenię, szanuję, polecam wszystkim i wszędzie. Irek Świdnica - pozdrawiam Panie doktorze.

@Irek Świdnica

Współpraca z Panem to przyjemność. Dziękujemy za ciepłe słowa pozdrowień i pozdrawiamy równie serdecznie.

Stanisław Osiak

Jest mi bardzo przyjemnie że mogę korzystać z Waszych usług. W tak długiej działalności z Wami i pomocy od Was zawsze i wciąż byłem i jestem wdzięczny i zadowolony. Moja prośba zawsze była spełniona i usługa wykonana Full Professional. Życzę wszystkiego dobrego dla Zespołu. Dużo zdrowia i dużo zleceń w Nowym Roku.

@Stanisław Osiak

Dziękujemy naszemu stałemu Klientowi. Życzymy złowienia wieloryba wielkości statku!!!

Reniiy

Bardzo rzetelna kancelaria, która czystą dokładnością i precyzją wykonuje swoją pracę i pomoc w uzyskaniu Wizy. Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Szmurło.

@Reniiy

dziękujemy za współpracę i pozytywną opinię o niej. Nam również z miło się z Panią współpracowało

Grażyna

Dzięki Kancelari Szmurło która w sposób profesjonalny przygotowała wszystkie niezbędne dokumenty wizowe mogę nareszcie wyjechać do USA . Kancelaria jest godna polecenia

Kaśka

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Może prowadzą również praktyki? Bardzo mnie to interesuje.

Alicja z UwB
@Kaśka

Z tego co wiem to Kancelaria nie prowadzi rekrutacji. Chyba ma podpisaną umowę na praktyki z wydziałem prawa. Wystarczy napisać do nich- odpowiedzą- ja otrzymałam satysfakcjonującą odpowiedź od sympatycznej pani kończącej wówczas aplikację radcowską i współpracującą z kancelarią.

@Rafał z UwB - czy odbyta przez Ciebie praktyka w KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO była płatna? Jak długo ona trwała? Czy po jej odbyciu była możliwość zatrudnienia na pełen etat? Takie informacje będą cenne dla osób, które również zastanawiają się nad odbyciem praktyk w Kancelarii.

Rafał z UwB

Odbyłem praktykę w Kancelarii w Dziale Doradztwa Europejskiego. Miałem dobry kontakt nie tylko z zarządem, ale również z paniami konsultantkami. To bardzo dobre doświadczenie dla studenta ekonomii. 22 lata Kancelarii na rynku robi wrażenie.

Przemek

Kancelaria w sposób profesjonalny przygotowała mi pisemne wystąpienie do konsula, tzw. 'odwołanie' oraz wygenerowała nowy wniosek vizowy. Jestem zadowolony że współpracy i jak najbardziej polecam!

@Michał z prawa - a możesz napisać nieco więcej o odbytym stażu? Czy w trakcie praktyk były organizowane kursy/szkolenia? Czy po odbytym stażu była możliwość zatrudnienia na pełen etat? Czy praktyka była płatna?

Zostaw merytoryczną opinię o KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO - Białystok

KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO