Calvo

Poznań

Opinie o Calvo

Roald 2009-08-26 08:20:09
W życiu od pieniędzy ważniejsza jest uczciwość, zaufanie, dobre samopoczucie i udowodnienie ze strony pracodawcy, że w nas wierzy i zależy mu na nas. To właśnie znalazłem w firmie Calvo, dlatego zachęcam osoby aktywne, z potencjałem, lubiące pracować z ludźmi i poszukujące ciekawego zajęcia, na uczciwych zasadach. A zarobki swoją droga tez nie należą do najmniejszych. Zawsze warto spróbować.
Magdalena 2009-09-07 14:35:00
Odkąd mój mąż pracuje w firmie Calvo, nasza sytuacja finansowa znacznie się polepszyła. Faktem jest, iż nie spędzamy razem tyle czasu co wcześniej, ale wynagrodzenie jest wymierne do wkładu, jaki czyni w nowa pracę. Zwłaszcza od momentu kiedy wszedł nowy, atrakcyjniejszy system płacowy.
Przyznam, że początkowo miałam pewne "ale" co do popołudniowych "wypraw w teren" i wieczornych powrotów małżonka, ale z czasem przestałam narzekać. Nie tylko ze względu na wysokie zarobki, ale przede wszystkim dlatego, że mąż bardzo dobrze czuje się w tej pracy, jest z niej zadowolony, z domu wychodzi uśmiechnięty, a po powrocie nie jest zmęczony jak kiedyś, gdy pracował w innych firmach.
Chciałabym zarabiać tak jak on.
eryk 2016-05-04 09:52:18
Raczej u nich musza pracować sami fachowcy znajacy sie na doradzaniu finansowym i transakcjach handlowych.
Zostaw swoją opinię o Calvo - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Calvo