EM & EM SP.J.

Wesoły
@nie ma nic złego

Rudy to ty wypisujesz takie rzeczy? haha

Mańka Nowy wpis

cześć, jak wygląda sprawa zatrudniania asystentek? Kiedyś też widziałam te ofertę ds. importu, wpisana w nią wtedy była umowa o pracę oraz ta na zlecenie. Zastanawiam się czy na jakimś próbnym zawsze jest ten drugi wariant czy jednak można być na tej o pracę?

J./.. Nowy wpis

Moja opinia na temat tej formy jest pozytywna. Odnoszę się ogólnie do działu sprzedaży. Bo tam byłam. Miłe i bardzo pomocne dziewczyny. Kierowniczka cierpliwa i tłumacząca wszystko. Z niczym nie byłam sama. Nie było spiny czasowej że mam coś umieć na już. Reszta ludzi także bardzo pomocna. Pracę w tej firmie oceniam na bardzo dobrym poziomie.

Ewelina Nowy wpis

Miałam przyjemność pracować przez kilka dni w firmie EM&EM w dziale sprzedaży, ale z powód osobistych musiałam zrezygnować. W firmie panuje bardzo miła atmosfera. Komunikacja między działami bez żadnych zarzutów. Przemiła i pomocna pani kierownik, która uczyła mnie wszystkiego od podstaw. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w tej firmie to szczerze polecam.

Dalej tak jest, że Młodszy Asystent ds. Importu musi mieć jednak te 2 lata doświadczenia by się kwalifikować? Mam przed sobą dawniejsze ogłoszenie, więc sprawdzam, bo niestety jeszcze nie łapie się w tych ramach. Osoba z ponad rocznym doświadczeniem mogłaby liczyć na ewentualny staż?

Miałam przyjemność odbyć ostatnio rozmowę w tej firmie. Spotkanie na najwyższym poziomie. Konkretnie przedstawione obowiązki, wymagania oraz forma płacy czy umowy. Sama rozmowa przebiegła w przmiłej atmosferze i chyba nigdy nie miałam okazji być na tak fajnej rekrutacji. Odpowiedzi jeszcze nie otrzymałam, ale chętnie spróbowałabym swoich sił.

................

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w EM & EM SP.J.?

Pracujący

Atmosfera jest bez zastrzeżeń ????

Jaka atmosfera jest między działami w EM & EM SP.J.?

Jest ok

Czy firma EM & EM SP.J. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kubuś

Wparcia trzeba szukać w firmach udzielających wsparcia lub w bankach kredyty.

exworker

`najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek miałam (nie) przyjemność pracować. 1. Do lekarza na badania do umowy o prace pracodawca nakazuje chodzić w czasie wolnym 2. Za 3 minutowe spóźnienie trzeba pisać " oświadczenie" dlaczego było się spóźnionym 3. dopiero przy podpisywaniu umowy dowiedziałam się, że 30% kwoty na którą byłam umówiona z pracodawcą to tak naprawdę moja "premia" której strąceniem jest się straszonym na każdym kroku (usunięte przez administratora) 7. rotacja ogromna, mało kto wytrzymuje dłużej niż 3 miesiące. Ale szefostwo nie widzi w tym swojej winy tylko są przekonani że ludzie są teraz leniwi i nie chcą pracować OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Gargamel

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem CV w firmie ale słyszałem podzielone opinie jedni że źle drudzy że da się wytrzymać. Każdy mowil ze są zabierane premie za nic. Jaka jest atmosfera w firmie?? Jaki jest kierownik?? Wiem ze wszędzie trzeba pracować ale czy jak to w Polsce jeden robi reszta się (usunięte przez administratora)

Anna Małecka

w marketkdina jutro 12.03.2021???? zestaw do zdobienia 8888888888888888 szt różne rodzaje 888888888888888888 szt 888888888888888888888 szt opak zestaw do samodzielnego wykonania 88888988888888888888888 szt różne rodzaje 8888888888888888888 szt opak 88888888888888888 szt na ulicy mickiewicza 50 64 - 962 w sypniewe bardzo proszę

Marcel

Podpowiecie czy są teraz jakieś szanse na pracę w firmie? Na jaka umowę można liczyć i czy coś z dodatków socjalnych macie?

Była pracownica

Widzisz jak pracowałam to myślałam ze mam źle a teraz po zaliczeniu kilku firm myślę ze było Ok. Szkoda ze mądrzejemy po fakcie

@Była pracownica

To się przyjmij z powrotem, haha

Też była pracownica
@Była pracownica

To gdzie ty potem pracowałaś: w warzywniaku?

Czarek

Jak dobrze pracujesz to nic nikomu firma nie ucina! Trzeba starać się w racy bo firma warta tego

Mar
@Czarek

Co miesiąc większość magazynierów ma ucinane premie :)

Na jakie benefity można liczyć w EM & EM SP.J.?

Mar

Na ucięcie premii :)

Zależy od pracownika czego oczekuje . Płaca dobra a motywacja to zaangażowanie. Jeśli szukasz sponsoringu to chyba nie w tego rodzaju działalności jaką prowadzi spółka

nie ma nic złego

Właśnie złożyłem aplikację i przystąpiłem do pracy.Jest super.Warunki pracy super, płaca też.Szacunek dla wszystkich.

Wesoły
@nie ma nic złego

Rudy to ty wypisujesz takie rzeczy? haha

@Wesoły

Masz odmienne zdanie na temat pracy w EM & EM? Może powiesz coś o swoich doświadczeniach z nimi?

mixx

Pracował ktoś na stanowisku magazyniera i może podzielić się opinią na temat zarobków oraz atmosfery pozdrawiam

Obecny

Pracuje w firmie długo i nie narzekam ,narzekają z zasady ludzie którzy chcą tylko kasę a nie pracę .

Nowa
@Obecny

Jakim autobusem można dojechać do firmy?

@Nowa

autobus najbliżej 152 lub 126

ciekawy

Dlaczego nie ma żadnych aktualnych wpisów? Jak dzisiaj wygląda sytuacja? Warto tam startować?

Zostaw merytoryczną opinię o EM & EM SP.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w EM & EM SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy EM & EM SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EM & EM SP.J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EM & EM SP.J.?

Kandydaci do pracy w EM & EM SP.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EM & EM SP.J.