Opinie o Drukarnia EMBE PRESS w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drukarnia EMBE PRESS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drukarnia EMBE PRESS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia EMBE PRESS w Lublin

W sieci właśnie prowadzą rekrutację na posadę operator DTP. Nie podali w ofercie pensji, ale jest podanych kilka benefitów. I dają np. dofinansowanie posiłków. Czyli firma płaci tylko część za jedzenia, a ile płci pracownik? Jaki % daje firma? Wgl czy opłaca się brać te posiłki, czy są dobre itd.

@asia Nowy wpis

Hej , jak wygląda praca na produkcji ile jest zmian jakie jest wynagrodzenie czy jakies bony świąteczne karty

kandydat

Dzień dobry, Chciałam wyrazić opinię po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej. Po złożeniu CV dostałam telefon od firmy po około miesiącu. Gdy przyjechałam do siedziby firmy pani pracująca na sekretariacie nawet nie podniosła słuchawki otwierając drzwi przez co trzeba było dzwonić 2-3 razy żeby dostać się do firmy. Natomiast pan, który przeprowadzał ze mną rozmowę nawet się nie przedstawił tylko poinformował, że będzie przeprowadzał rozmowę bo Pani, która się ze mną umówiła gdzieś sobie poszła. Szkoda tylko, ze nawet o tym nie poinformowała. Po całym procesie o decyzji zostałam poinformowana SMS. Dodatkowo, podczas rozmowy nie padła żadna kwota jeśli chodzi o zarobki wiec do momentu podpisania umowy nie wiemy ile będziemy zarabiać. Brak profesjonalizmu.

Maria Nowy wpis
@kandydat

Na jakie stanowisko aplikowałes? Możesz zdradzić jakie padły pytania? Nie zapytałeś sam o zarobki?

kandydat Nowy wpis
@Maria

Oczywiście, ze zapytałam o zarobki ale nie dostałam odpowiedzi :)

Lidia

Dużo tutaj nieaktualnych wpisów, właśnie czytałam w jednym komentarzu, że nawet kierownictwo już się zmieniło. Przynajmniej częściowo, jeśli chodzi o jedną osobę. A można wiedzieć, czy są teraz jakieś oferty i jak płacą aktualnie, czy wysokość wynagrodzenia się polepszyła może po zmianie też?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia EMBE PRESS na stanowisko MAGAZYNIER bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dobry pracownik

Nie polecam, po przejęciu firmy przez korporacje robi się straszny (usunięte przez administratora) zatrudniają ludzi nie mających pojęcia o produkcji tylko sami teoretycy, moim skromnym zdaniem firma straci około 30 % wydajności przez pół roku pogratulować wyniku

@Dobry pracownik

W końcu ktoś wziął "za mordę" to całe kółko wzajemnej adoracji. Najwięcej jęczą ci dla których skończyły się układy :)

@Hahaha

Jeżeli kółkiem nazywasz pomocników 2300 na umowie plus premia, po 12h w niedzielę i święta to winszuję, a umowa na 40h tygodniowo

byly pracownik
@Dobry pracownik

witajcie chcialem zapytaci was czy jeszcze pracuje abramek jako kierowca ogrodnik prezesow(usunięte przez administratora) dziekuje za odpowiedzi

trfft
@byly pracownik

to jest forum tylko opinie o pracodawcy proszę trzymać się tematu

Kkkkkkk
@byly pracownik

Na szczęście już dawno nie pracuje

Aneta

@Były pomocnik, dziękuje za Twój komentarz. Każda merytoryczna opinia jest istotna i może bardzo pomóc osobom, które planują podjąć zatrudnienie w firmie. Czy jako pracownik z długim stażem możesz powiedzieć nam coś jeszcze na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy w czasie gdy pracowałaś dla pracowników organizowane były szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? @Haha, sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w pracy. Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Czy według Ciebie jest szansa, że warunki finansowe mogą w najbliższym czasie ulec zmianie?

Jurek
@Aneta

Teraz na początek jest 12 50 netto na start wiec czy to złe gdzie indziej dają 10zl jak się z tego utrzymać wszędzie wam nie pasuje to po co siedzicie w Polsce jedzcie za granice

Jurek
@Aneta

Jest dobrze nie orobisz się zależy kiedy jestem pracownikiem w Lublinie na tokarskiej i niech głupot nie gadają fajni ludzie szkolenie miałem 1dzien bo odrazu pojąłem o co chodzi dużo nie trzeba robić a zarobki fajne jak na Lublin ja jeszcze się uczę wiec mam składki mniejsze z bhp masz tez szkolenie fajne babki szkola

@Jurek

Dziękuje za opinię na temat pracy w firmie. Jaka atmosfera panuje w Drukarni EMBE PRESS? Czy pracownicy wzajemnie sobie pomagają? Jak oceniasz kontakt z szefostwem? Czekamy na Twoją wypowiedź.

Smuteczek
@Jurek

Jeżeli w 2018 roku było netto 12,50 zł/h, to szczerze współczuję. W 2012 zarabiałem na innej drukarni 15 zł/h (netto) Teraz zarabiam o wiele więcej. Weekendy wolne, świta również.

@Smuteczek

Fajnie że się chwalisz ale tu są opinie o innej firmie niż ta w której pracujesz i zarabiasz takie kokosy. No ale chyba sam już to wiesz, nie?

limal
@Marek

Ktoś tu lubi się chwalić

Łucja
@limal

Nie tylko chwalić, ale zaglądać na profile nie swojej firmy :D A ja bym się chciała dowiedzieć, jakie są stawki w Embe w tym roku, bo już na pewno nie 12,50. A co tam Smuteczek robi i gdzie, to jego sprawa :D

Barbara

Cześć, jakie firma ma wymagania względem kandydatów na nowych pracowników? Czy trzeba posiadać już jakieś doświadczenie, wykształcenie lub umiejętności? Dajcie znać bo chciałabym ustalić kto może liczyć na zatrudnienie w Drukarnia EMBE PRESS.

Była
@Barbara

Wystarczy że chcesz robić po 12h w systemie 3na 3, łącznie z weekendami, niedzielę itp za 2400 brak nadgodzin brak premi itp

Jolanta
@Była

Serio? Na jakim stanowisku takie warunki ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Drukarnia EMBE PRESS?

bylyPracownik

Nie polecam! Najgorsze miejsce pracy w jakim przyszło mi pracować. Dział BOK najgorszym miejscem pracy. Wyczerpanie psychiczne, czasowe, stres i nerwy. Zdrowie leci. Wszystko dzieje poza 'twymi plecami' zero informacji w twarz mimo uprzednich pytań, zapytań. Obłuda w postaci czekoladek, ciasteczek itp.

Ulka

@Hahaha a to hierarchia w firmie się opiera na jakichś układach ?

@Ulka

W normalnej firmie opiera się na kompetencjach. W tej firmie do czasu jej przejęcia opierała się na układach. Nie ważne były kompetencje tylko kolesiostwo i nepotyzm.

Odo
@Hahaha

Teraz masz takie kompetencje że od roku po obsadzeniu nowych stanowisk dyrektorów kierowników brygadzistow firma notuje spadek rentowności co miesiac i od kupna firmy parędziesiąt milionow w plecy :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Drukarnia EMBE PRESS?

Pracownik 1

To zależy , w którym dziale.

VfB

Jak się pracuje na stanowisku kontrola jakości? Pomoże ktoś z odp?

@VfB

Z tego co się orientuję firma zwalnia pracowników ze wszystkich działów. Tarcza widać nie zadziałała

@Lizzo

Ale obowiązuje system zmianowy, 12h zmiany włączając noce. Obsługa damska więc pensje z tego powodu niższe.

Weronika

Czy drukarnia jest otwarta na czas kwarantanny?

@Weronika

Drukarnia jest zawsze otwarta

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Drukarnia EMBE PRESS?

Pomocnik

Na nożyk, ale jak zostawisz ostrze przy maszynie to całej zmianie zabiorą premię ...

xxx

bardzo szerokie narzędzia do karania pracownika

Pracuj
@Pomocnik

W d... Byles g... Widziałeś. Po co tak gadac, jak nigdy tak nie było?

@Pracuj

Już się nie ośmieszaj. Było i pewnie jest. Jest jedna osoba, która tylko chodzi i szukała nożyków, żeby później całej zmianie zabrać z dodatku ... A jeżeli dalej twierdzisz że jest inaczej to napisz w jaki sposób jest rozwiązywany problem zostawiania nożyków / żyletek przy maszynie drukującej?

jar

Witam , czy wie ktoś jak w tej firmie wygląda praca na kontroli jakości, zarobki wymagania itd?

Fem
@jar

12,50 netto/h na początek

romeo
@jar

jeśli jestes dziewczyna masz ładne blad włosy i sliczny tyłeczek to napewno sie nadasz do iso . w tym dziale kobitki maja branie:) nie wymagają bys była madra czy inteligentna nadasz sie , juz beda wiedzieli jak Ciebie "pchnać " dalej .

Fryderyk

Firma ma dobre opinie w internecie. Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja i czy trudno się dostać?

O
@Fryderyk

Zależy na jakie stanowisko pracy

@O

Dobre opinie? Pokaż gdzie.

Sylwester

Witam dostałem ofertę pracy na stanowisku kierownika introligatorni flexo. Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca? Jeszcze na rozmowie nie Byłem aczkolwiek ciekawość wygrywa. System zmianowy?? Dodatki? Benefit? Czytając opinie to poważnie się zastanawiam czy iść na rozmowę.... Pozdrawiam

@Sylwester

Kierownikiem raczej nie będziesz, tylko brygadzistą. Czyli będziesz rypał na zmiany z weekendami i świętami włącznie. Więc jak nie masz rodziny i chcesz pracować 7 dni w tygodniu za marne pieniądze z wynagrodzeniem 50/50 (podstawa/premia-ktora zabiorą ci przy pierwszej lepszej okazji), to próbuj. Nie licz natomiast na to, że zrobisz tam karierę. Będziesz ganiany do brudnej roboty, kontrolowany bardziej niż pracownicy i to wszystko za marne pieniądze.

''Wal się na R.Y.J''

A kierowniczka Julitka to jest taka super że chłopakom jak odchodził to obiecała takie pieniądze że głowa mała. Teraz robią na 2 maszynach za 400zl więcej i boją się zaprotestować brak dodatku za system 4-brygadowy. Tylko lizajdupy mają dobrze:) Naplet aby śpi i ćpa za kontenerami..... (usunięte przez administratora)!!! Za nadgodziny płacą grosze a święta 1.3 maj za darmo bo tak wyszło a '' Boże Ciało myślałam że było w czerwcu'' pozdrawiam tych którzy jeszcze mają siłę tam pracować.

@''Wal się na R.Y.J''

Rozumiem, że praca w firmie Drukarnia EMBE PRESS mogła nie spełniać Twoich oczekiwań, jednak wszystko można opisać w sposób kulturalny. Czy aby na pewno nie można powiedzieć o pracy w tym miejscu nic chociażby neutralnego? Pamiętaj także, że zgodnie z obowiązującym prawem, nie publikujemy na forum danych umożliwiających identyfikacje osób trzecich.

xyz
@Aneta

/opisać w sposób kulturalny ? tzn jaki

Ale zajebal
@Aneta

Dla nie wtajemniczonych.. WAL NA RYJ takie zwroty są używane do pracownika przez kierowniczke Również inne takie jak... Czaisz?? Jarzysz?? Chyba Cie (usunięte przez administratora) A teraz pytanie do Ciebie drogi czytelniku czy ty chcesz tu pracować?? Czaisz? Czy ciebie (usunięte przez administratora) Więc lepiej (usunięte przez administratora) i szukaj czego innego. Gdzie będziesz traktowany inaczej niż przedszkolak. Aczkolwiek ta kobieta zna się na medycynie ludowej boli reka - okład z kapusty boli brzuch, że sram pod siebie - napij się coli a jak boli cię głową -.... ALAJ I masz przyjść do roboty. Weekend jak wygląda..... Przyjedziesz czy nie.....??? Pytam się ciebie przyjedziesz czy nie?!!!? Nie?? Nastepny tydzień nocki masz I robisz na prasie.

Kangur
@Ale zajebal

Proponuję się zwolnić, albo przejść na inny dział jak komuś nie pasuje, ja tam jestem zadowolony, pozdrawiam

Pomagieros
@''Wal się na R.Y.J''

Zapraszamy do nas na flekso, 4brygaduwka bez żadnego dodatku, i jeszcze uczulenia na rękach dostaniesz od farb i tej chemi, a jak ktoś chce robic w biurze to trzeba było się uczyć a nie iść na produkcjie

Nie chciało się nosić teczki..
@''Wal się na R.Y.J''

Witam ja również chciałem się wypowiedzieć, pracuje na introligatorni / przewijarki ponad 10 lat i mogę śmiało powiedzieć że jeżeli jesteś sam fer to i kierownictwo jest oki, nie odwrotnie. A nie jak teraz przyjdą malolaty pyskują. Jak ktoś taki odważny to na rozmowę do Pani dyrektor i wtedy niech się wypowiada .

Wal na ryj
@Nie chciało się nosić teczki..

Hmm skoro już tam 10 lat tam robisz i wszystko się tobie podoba to znaczy że tu pisze lizajdupa. Osoba która robi na 2ch na raz maszynach zrobi wszystko za judaszowe srebniki - I zegarek złoty. Proste lizajdupy i kolesiostwo ma tam dobrze, nie narzeka tak jest zawsze bo żebyś ty miał dobrze "śliski" ktoś musi za ciebie po (usunięte przez administratora) dostawać . Ty masz urlop kiedy chcesz każde święta wolne a ja za ciebie przychodzę. Bo przecież "był pierwszy" . Zgadza się jest tam dobrze ale dla nielicznych. PAN LOKOMOTYWA Też miał dobrze i co.... Dał nura przy pierwszej okazji, Życie mija weekend każdy w robocie. Jeśli nie masz rodziny nie masz kolegów i chcesz tyrac lizać rowa to MB jest dobrym rozwiazeniem bo właśnie tam takich potrzeba. Już newet mechanika samochodowego nie ma I ku... Trzeba znowu bulic za naprawy

wiem kim jesteś
@Wal na ryj

Jaki jest sens tych twoich wypowiedzi, czegoś ci szkoda, samochód ci się czesto psuje i nie masz mechanika lub na niego nie masz:):):) Może poproś o dodatkowe godziny, może pociągiem do pracy przyjezdżaj, może tez zacznij pracować na dwie, trzy ...maszyny. Prosta rzecz-pracuje, robię swoje i do domu, pracodawca ma zrobioną okreslona robote, ty masz za to wynagrodzenie. Pracować gdzieś trzeba, jak ci się nie podoba to zmieniasz sobie, a inni nie powinni cię obchodzić, ale widzę że dużo wiesz na kilka tematów dzięki temu można wywnioskować kim jesteś!!! Życzymy ci abyś miał lepiej, pracował tam gdzie się śpi nic nie robi i zarabia kokosy, gdzie weekendy i święta są wolne, urlopy dają kiedy tylko zechcesz i rozwijają czerwony dywan jak przychodzisz do pracy. Trudno będzie znalezc ci taką prace, ale szanse są. pozdrawiamy

Wal na ryj
@wiem kim jesteś

Właśnie niedługo wybieram się na górę z kwitkiem.

Zaskoczony od tyłu
@wiem kim jesteś

Hmm strasznie minie dziwi to że wypowiadają się ludzie z biura o pracy na produkcji. Stwozcie swój wątek a nie wypowiadasz się w tym. Ten jest od produkcji... A z biura?? Może pod takim hasłem... Co zrobisz pociotku ja nowy właściciel zdziesiatkuje twoje szeregi?? Macie swoje problemy więc nie wypisuj jak ci tu dobrze od 10 lat i jak możesz się dogadywać z koleżanką z pracy.

Pomocniczek
@Kangur

Dział flexo, pomocnik, spoko robota nie ma ciężko, po 3miesiacach hajsik spoko, system 4brygadowy 3dni pracujesz 3 wolne, kierownictwo spoko, da się spokojnie dogadać, wiadomo zawsze znajdzie się coś co można było by zmienić ale nie ma tak dobrze. 8/10

Pomocnik

Według mnie robota spoko, kierownictwo jak to kierownicto raz tak raz nijak. Wynagrodzenia też spoko 3000netto to nie jest aż tak mało. Mogli by zmienić troche podejscie do pracownika, to ze kilka szczebli niżej nie znaczy, że gorszy. Ale nie ma co narzekać, benefit jest różne zabawy dla dzieci choinkowe itp. Takie mocne 2/10 :)

@Pomocnik

Zapomniałeś dodać że 3000 zł to trzeba podzielić na pół. Bo taki jest system wynagradzania i z tej połowy - 1500 zł wypłacanych w firmie premii mogą ci zabrać większość z byle jakiego powodu. Np. z powodu odpowiedzialności zbiorowej. Tylko rodzinki zarabiają tam dobrze.

Obeznany

Witam, przepraszam wcześniej dodało mi jako odpowiedź na opinie. Obecnie poszukują pracowników na introligatornię na przewijarki, na dział fleksograficzny pomocników i drukarzy oraz do kontroli jakości ale nie kobiet, ze względu na to że zaraz po tym jak dostaną umowę zachodzą w ciążę i są tym faktem bardzo zdziwione. Co do weekendów, gdyby było więcej pracowników wszędzie byłyby systemy czterobrygadowe i każdy by zarobił i miał wolne. Kierowników niema co się czepiać. Ale brygadzistów już tak, przypomne że Krzysztof K. został zwolniony dyscyplinarnie bo jest gburem, (usunięte przez administratora) robotę i uważał że to wina wszystkich ale nie jego. Gdyby nie Marcin Ki.ja.k i Pani dyrektor do dziś siedziałby na bezrobociu. A tak wielka gwiazda i ważna persona. Na prawdę jest zerem, fałszywym człowiekiem co tylko by gonił

obeznany2
@Obeznany

Nie siedzi na bezrobociu, bo za wiele wie :)

Obeznany
@obeznany2

Zgadza się, stare czasy pozwoliły mu dowiedzieć się wielu rzeczy.

gumowe ucho

wypłata na czas jak wszędzie ... ludzie fajni są kazdy dział fajny oprócz introligatorni chłopaki ciągle narzekają na ten dział lubie rozmowy na stołowce jak opowiadaja hasła :"albo praca albo rodzina" za komuny tak nie było ... dlaczego sie ludzie zwalniaja grupowo po 3 osoby w tygodniu ??? napewno nie przez to ,ze firma szuka ciagle nowych inwestorów -dbaja o rozwój tylko chyba przez kierowniczke tego działu. mam dobry kontakt z tymi ludzmi co odeszli i kazdy to samo mówi .... jak by nie ten kierownik to kazdy dalej by pracował . Ogólnie wszystko na plus jest ja jestem zadowolony z pracy miłe kadrowe wszystko wytłumacza , jest wakacyjne co 2 lata choc w innych firmach jest co rok,dystrybutory z woda aczkolwiek kubeczków często brak kubeczków maja wysokie wymogi odnośnie segregacji gospodarka odpadami czyli dbaja o środowisko BRAWO TY :) nowoczesne maszyny szybko mogłem awansować i zarabiać fajne pieniązki i jestem kims mam hajs prace bryke , , PS dlaczego na introligatorni pracuja na 2 maszyny na raz ??? proste na tym dziale brakuje juz ludzi 9 osób chyba odeszło w tym roku .... napewno szukaja ludzi yyyyy polecam ??? Ja mam dobrze praca miłość ,,, jestem szczęśliwy

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia EMBE PRESS - Lublin

• Jak się pracuje w Drukarnia EMBE PRESS?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia EMBE PRESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drukarnia EMBE PRESS
3.2/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Tokarska 9
    20-210 Lublin