isotek a/s

Egersund

Opinie o isotek a/s

anonim 2009-01-27 17:24:39
Firma porazka ,[usunięte przez moderatora] wlasne prawo i calkowity brak szacunku dla swoich pracownikow na ktorych zrobil juz sporo naprawde sporo, ustala wlasne wewnetrzne prawo i balansuje na wysokosci prawa.
Jedyny plus tej firmy to ze jest wyplacalna ale stawki jakie oferuje dla fachowcow sa naprawde za niskie.
Jeszcze tu pracuje ale moje dni sa juz pliczone , moze jeszcze jedna rotacja i koncze.
anonim 2009-03-01 10:57:45
nie placz tylko sie zwolnij, albo zapisz sie jak Twoi koledzy z Isoteku do zwiazkow to na pewno Tobie pomoze....
Pan pytajnik 2010-01-15 14:01:00
Prawda jest taka że i tak nic nie potraficie zrobić i jestescie do niczego.Tylko ja mistrz z Krapkowic potrafie dokonac wszystkiego cieniaski. HAHAHA
marek_net 2010-02-01 16:04:43
mistrz z krapkowic mieszkajacy w rumi ?
pan pytajnik 2010-02-22 19:45:23
nie pisze sie w Rumii tylko Rumunii
Kuman Kuman 2010-10-12 20:49:06
chłopcy nie udawajcie fachowców czy jak się tam nazywacie, tylko zacznijcie od solidnej edukacji najpierw.Nie znacie realiów rynku pracy formacji kapitalistycznej.Ponadto, jesteście zależni od pośredników i pracodawców , którzy dają wam możliwość prtacy zagranicą za duże pieniądze. W Polsce takich nie zobaczycie przez najbliższe 50 lat. A więc radzę wam nie przenosić polskiego piekiełka zagranicę i uszanować, że w ogóle w dobie społeczeństwa informacyjnego, takich ktoś w ogóle chce zatrudnić. Popatrzcie na siebie kim wy naprawdę jesteście! I co wydzicie? Powiem wam zwykłymi robotnikami, których można zastąpić każdym innym robotnikiem. Tyle jesteście warci. Związki zawodowe nie są do wykorzystywania przez takich jak wy.
J 2011-03-20 12:51:22
Czy ta firma jeszcze istnieje?
Proszę o jakieś informacje , odnośnie zatrudnienia czy firma ta ma jakąś pracę?
Z góry dziękuje
ZAPATEROS 2012-01-20 22:03:57
Dla anonimów nie ma pracy .
Janek S 2012-01-25 21:36:06
Do Zapateros: Pytałem grzecznie bo kiedyś pracowałem w tej firmie dość długo i sobie chwaliłem pracę, szczególnie w Egersundzie.
A jeżeli chodzi o twój nick to sobie nie przypominam aby ktoś taki pracował ( chyba że kolega zbyt dużej kariery nie zrobił)
szuki 2015-01-28 02:59:15
to zależy na jakich warunkach właściwie zatrudniają. Ale myślę , że to już mniej ważne bo jak widać po forum to chyba praowników z Polski ta firma ma już powoli dość i rekrutuje od nas co raz mniej ludzi. Bo dopóki rzeczywiście rekrutowali to przynajmniej to forum żyło. Ktoś z Was siedzi tam jeszcze ?
Miniol 2016-05-15 12:39:53
Wiesz co, no ludzie nie zaczną uciekać, może tylko trochę spadnie morale, ale ja tam uważam, że jest coraz lepiej, podobno na wzór innych firm będą podwyżki to to dość szybkie, więc chyba warto próbować
Zostaw swoją opinię o isotek a/s - Egersund
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie isotek a/s