P.P.U.H. Tłocznia Maurer

Opinie o P.P.U.H. Tłocznia Maurer

zawiedzony 2010-01-05 21:53:33
zawiedzony 2010-01-05 21:55:20
Oszukany 2010-01-05 22:17:18
Tez sie zgadzam. Wycisnie caly sok ale z Ciebie. (usunięte przez administratora (usunięte przez administratora)
Pracodawca 2010-10-06 22:43:38
Jaka praca taka płaca!!!
pracodawca 2010-10-08 21:41:11
szefa się słucha a pogadać to sobie można w wolnym czesie anie w robocie
pracodawca 2010-10-08 21:41:18
szefa się słucha a pogadać to sobie można w wolnym czesie anie w robocie
:) 2011-07-23 00:15:09
pracodawca - 2010-10-08 21:41:11szefa się słucha a pogadać to sobie można w wolnym czesie anie w robocieŻeby pracownicy słuchali, szef musi mieć poukładane w głowie i stanowić jakikolwiek autorytet. Trudno słuchać człowieka, u którego co drugie słowo to (usunięte przez administratora)Żeby rządzić trzeba umieć rozmawiać, trzeba mieć podejście i szacunek do pracownika, a nie tylko rozkazywać i żądać.Za takie zarobki (poniżej średniej krajowej) (usunięte przez administratora) normalni ludzie prędzej, czy później podziękują.
Sloneczko 2013-03-04 09:47:23
No tak przeczytalam komentarze i co sie dowiedzialam on jest taki sam jak wlasciciel Mlina w Kamienicy.
TOKI 2013-09-18 17:53:45
Nie wiem , skąd u ludzi biora sie takie bzdety . MOŻE POCHWALISZ SIĘ SKĄD WZIĘŁA CI SIĘ TAKA KWOTA.
Pracuje i jestem zadowolony -- niestety nie ma już tak że
" czy się stoi czy się leży to sto złotych się należy"
oszukany1 2014-09-10 10:55:01
Szef jest w ogóle nie do współpracy, wydaje mu sie że jest nie wiadomo kim, pomiata ludźmi jak szmatami z żadną opinią się nie liczy. Omijać szerokim łukiem!!!!!
Urtac 2015-01-24 21:28:00
Witam a czy mógłbyś oszukany wiecej cos napisac na temat tej firmy i tego szefa w jaki sposób pomiata ludżmi...No cóż a myślałem że to profesjonalna firma- nawet wysłałem cv. W takim razie napiszcie jeszcze cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają?
patryczja 2015-03-26 16:22:28
Urtac piszesz że w tłoczni maurer szef pomiata ludźmi - wątpię czy to prawda, natomiast jeśli uważasz że masz rację to proszę przedstaw konkretne sytuacje i dowody na to, bo brakiem kultury jest po prostu takie bezpodstawne oskarżenie sobie rzucac w świat. są dość krzywdzące i mogę mieć swoje konsekwencje
zdruzgotany 2015-06-16 19:39:42
Odnosząc się do w/w opinii, muszę się z wieloma zgodzić.. Więc tak: szef oczywiście (usunięte przez administratora) te przez administratora) ludzmi, (usunięte przez administratora) awsze jest jakieś ale, nawet przy najłatwiejszych czynnościach. Nie da się długo wytrzymać w takiej atmosferze. Brak jakiegokolwiek zaufania do pracowników ze strony szefa. Odradzam szczerze, nie z zawiści ale z ludzkiej solidarności zwykłych ludzi...
ziomek 2015-10-15 11:52:11
Pracuje już w firmie kilkanaście lat i nie zamierzam zamienić na inną ( nie jestem odosobniona osobą w tym względzie ;) ) . Pozdrawiam kolegów którzy "odeszli" za niektórymi nie tęsknimy -- niech się kto inny z nimi męczy .
Pracownik. 2015-11-18 09:07:42
Witam. Jak ktoś się nie nadaje do roboty, podstawowych czynności to niech się nie dziwi, że ktoś ma do niego pretensje.
pukinko 2016-05-11 21:51:25
hondi, wszystko jest kwestią kosztów. Podobno są ludzie, którzy za raptem 1900 podejmą pracę choćby nie wiem co
Zostaw swoją opinię o P.P.U.H. Tłocznia Maurer - Łącko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. Tłocznia Maurer