Pierre Cardin

Wrocław

Opinie o Pierre Cardin

anonim 2010-10-05 10:25:05
Witam, ostrzegam przed kierowniczką [usunięte przez moderatora], salon Pierre Cardin w galerii dominikańskiej, zapatrzona , zadufana, z kompleksami kobieta,jak wokół niej nadskakujesz to jest w miarę, ale jak nie od razu idziesz na zwolnienie. Zazdrosna o każdego i każdy lepszy utarg od niej, nie wspomnę o celowym burzeniu dobrych relacji pomiędzy pracownikami...KOSZMAR!!!Szefostwo do rany przyłóż, ale ONA...psuje cały wizerunek firmy.
eleonora 2011-01-21 13:59:35
Zgadzam się z wcześniejszą opinią salonu Pierre Cardine . Pani Kierownik dawno nie powinna pełnić tej funkcji ponieważ nie potrafi umiejetnie zarządzać załogą widzi tylko swoje rację przywódcze zamiast motywowac załogę to wprowadza atmosferę nie do przyjęcia.
Drogi Pracodawco zwolnij tą KOBIETĘ bo kazdy będzie omijał Wasz ekskluzywny salon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sprzedawca 2014-07-02 21:37:49
Ja mam takie doświadczenie z pracą przy garniturach firmy pierre cardine, że napisano o tym artykuł.. Chodzi o sklep przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu . Chciano mi zapłacić 20 złotych za cały dzień pracy a na umowę o pracę za miesiąc zaproponowano mi 1350 zł netto.
pipi 2015-04-18 21:07:45
Ja tez ostrzegam przed bandą Moniką R,Adam P myślą ,że jak dostanie się ta para do koryta to im wszystko wolno !!!!!mają się ku sobie juz od dawna i gdzie Adaś tam ściaga Monię nieuka jednego i robi z niej regionalną z doświadczeniem 1,5 roku pracy na stanowisku kierownika zresztą też dzięki niemu:)
patka 2015-05-24 16:06:20
Ja ogólnie ostrzegam przed podjęciem pracy w firmię, która zarządza salonami marki Pierre Cardin. Podczas rozmowy o pracę zapewniają, że zarobki będą wynosić 2000zł, co okazuje się nieprawdą- ledwo zarobisz 1325zł jeśli przetrwasz miesiąc czasu. Firma nie szkoli pracowników w odpowiedni sposób, pracownik jest pozostawiony sam sobie lub na łaskę pozostałych pracowników- którzy często się zmieniają i sami niewiele potrafią. Kadra zarządzająca nie bierze racjonalnie pod uwagę środków które dają do dyspozycji sprzedawcy, gdy zaczyna się lato każą nadal sprzedawać towar zimowy bo ten zalega im na magazynach. Nie organizują akcji promocyjnych dla klientów bo po co.

Przestrzeganie praw pracowniczych leży tam, nie możesz nic sobie zaplanować mimo dnia wolnego bo w każdej chwili mogą ściągnąć Ciebie do pracy. Nikt nie patrzy na to, ze jesteś w pracy 12h masz zostać na nockę bo jest takie rozporządzenie. Nadgodziny jeśli już zrobisz masz wypłacone po pół roku.

Ostrzegam nie popełniajcie tego błędu i nie podejmujcie z nimi współpracy.
pracownica 2015-07-02 19:57:39
Teoretycznie wszystko wygląda dość interesująco ( mówię jako osoba ze średnim wykształceniem, przed studiami) minimalna krajowa + %, który wypracujesz. Jednak na tym się kończy.

Jednego dnia Cię chwalą, innego dowiadujesz się, że jesteś zwolniony - ot tak, ba - pytałam nawet o powód - uzyskałam informację, że dobrze pracuję, ale, że mi podziękują - nie wiedziałam, czy jestem w kabarecie - pytałam się co robię źle a informacji nie uzyskałam.

Jeżeli komukolwiek się wydaje, że w tym sklepie obowiązuje wyższa kultura muszę rozczarować - jest szacunek ale jedynie na pokaz.

Dodatkowym atutem są przerwy, mały sklep i możliwość pracowania na swoją wypłatę.
Rozczarowany pracownik 2015-09-30 23:38:57
Witam,
Atmosfera w tej firmie niestety nie do końca jest ok.- Oczywiście jak w każdej firmie zależy to od ludzi tam pracujących ale również od kierownictwa i szefostwa. W moim odczuciu wymagania stawiane pracownikom są nieadekwatne do rzeczywistości. Z przykrością muszę napisać że pewne prawa pracowników nie są respektowane co wiąże się ze stresem a, nikt nie odważy się głośno tego powiedzieć gdyż sprzeciw równy jest rezygnacji z pracy. Co do zarobków to jest fakt że raczej szansa na coś więcej niż najniższa krajowa jest znikoma. Teoretycznie każdy ma "szanse" wypracować premie od sprzedaży. W praktyce jest to bardzo trudne ze względu na wygórowane i nierealne oczekiwania jeśli chodzi o kwoty planów sprzedażowych. Jeśli nawet zdaży się premia zazwyczaj nie jest to duża kwota ponieważ to zależy od wypracowanego procentu. Warto tu jeszcze wspomnieć że na pracownikach ciąży odpowiedzialność materjalna co jest oczywiste i normalne w każdej szanujacej się firmie ale też każda poważna szanująca się firma inwestuje w odpowiednie zabezpieczenie towaru (klipsy, bramki, kamery + odpowiednia ilość pracowników na zmianie), niestety na tą chwilę są takie sklepy w sieci Pierre cardin gdzie żadne z tych zabezpieczeń nie funkcjonuje co niestety nie oszukujmy się skutkuje bramkami w towarach za które są obarczani pracownicy. Bardzo mnie rozczarowała ta firma. Nie polecam tej pracy w a wręcz odradzam.
lusiapusia 2015-10-19 12:56:08
Ostrzegam również przed podjęciem pracy w Pierre Cardin Poznań Auchan ,Panorama.Najprawdopodobniej ludzie z zaburzeniami psychicznymi,nie umieją zarządzać personelem,krzyczą na pracowników i klientów .Jednym słowem Porażka!
Gość 2015-10-23 02:02:22
Dla zainteresowanych pracą w Pierre cardin, przepraszam poprawny adres to:
Rozczarowany pracownik 2015-10-23 12:38:48
Proszę czytać ze zrozumieniem.
Nie było mowy o stanowisku ani kwalifikacjach.
Mowa o PREMI OD SPRZEDAŻY.
Tak jak osobą wypowiadając się powyżej powiedziano mi że są duże premie od sprzedaży.
Niestety tak nie jest.
leon 2016-03-21 16:47:48
nie polecam kiepskie materiały Reklamacji się nie uwzględnia oczerniając klieta
zosia 2016-05-12 19:31:01
@ania stawki są w porządku, bo sklep też sam w sobie jest prestiżowy. Jednak o konkretne stawki najlepiej podpytać na rozmowie rekrutacyjnej, dlatego że to czasem różni się w porównaniu z różnymi lokalizacjami.
Zostaw swoją opinię o Pierre Cardin - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pierre Cardin