Opinie o Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko-Inżynieria Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko-Inżynieria Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko-Inżynieria Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko-Inżynieria Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

mietek Nowy wpis

anim przeczytałem opinie o firmie ,najpierw sie tam zatrudniłem . Po części zgadzam się z wypowiedziami wszystkich, ale najbardziej mnie zadziwia to ze jesteś na tyle solidarni ze wszystkiego nie mówicie . Firma moim zdaniem jest złe zarządzana począwszy od Zenka aż po zwykłego pracownika bez uprawnień. Faktycznie kierownicy w większości to rodzina od synów po brata i kuzynów - wykształceni owszem tylko synowie i jeden z kierowników , ale zielonego pojęcia o pracy ( żadnego zaplecza wiedzy wszystko na kolanie , na szybko żeby inwestor się nie dopatrzył i dobrze jak podpowie jakiś doświadczony pracownik ). Kierownicy to rodzina, wiec jak wymagać od swoich wyciągania konsekwencji za spartolenie roboty .Reszta ,, Pracowników to najlepsza część firmy'' począwszy od zaplecza- mechaników na bazach po pracowników wykwalifikowanych na placach budowy. Bazy i mechanicy to kpina wszystko robione na sznurek ( praca od 7 do 15 i żeby ich nie zatrzymywać jak trzeba coś pilnie naprawić - bo wtedy żale pretensje groźby , rzucanie czym popadnie - ogólnie brak wiedzy do usuwania jakiejkolwiek awarii przy samochodach czy maszynach budowlanych) Kolejna grupa to pracownicy na budowach - a tam wszystko od starego erotomana poszukujących tanich panienek za wschodniej granicy, po koneserów alkoholu i gipsu w czasie pracy oraz to o czym wszyscy wiedza ale nikt nie powie tego głośno - że pracownicy na samochodach i maszynach budowanych połowę paliwa jakie pobierają ze stacji biorą do siebie ( jednym słowem kradną z zakładu paliwo ) ciekawe jest to ze robią to tak bezczelnie ze nawet pracownicy który nie mają do czynienia z maszynami biorą paliwo do siebie. ( nie ma co się dziwić ze nawet z biura pracownicy administracyjni podrzucają faktury za paliwo na maszyny budowlane) Są też pozytywy ( choć ja nie widzę żadnych ) pracę może dostać tam każdy bez doświadczenia czy jako zwykły pracownik czy wykwalifikowany na maszyny budowlane , praca bez jakichkolwiek norm BHP , przerwy tyle że nie wiesz co ze sobą zrobić , brak nadzoru , Minusy to chamskie odzywki pracowników ( Bolo ,stary erotoman , kiki , sołtys ,) w razie jakiejkolwiek pomocy jesteś zdany na siebie( kierownicy też ci nie pomogą ) pieniądze też nie adekwatne do pracy ,praca na zimnie w mróz i deszcz Jest kilku wartościowych pracowników czy to w biurze czy na budowie, i tym ludziom należy się pełny szacunek ale ogólnie to żal się tam zatrudniać . podejrzewam ze prezes wie jak wygląda funkcjonowanie jego firmy ale idzie na to ze względu na brak ludzi do pracy. Odnosząc się do festynu co jest częścią sporu - firmy posiadają takie fundusze aby robić takie festyny dla dzieci pracowników tylko po co jak pracownicy - wyniosą sobie paliwo jako premię i socjalne z zakładu

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Tyle w temacie.

Podwykonawca Nowy wpis

Banda złodzieji. Nie polecam. Nie płacą. Nawet telefonów nie odbierają. Zmienili nazwę firmy i dalej będą oszukiwać.

Irek Nowy wpis

To bardzo dobry pracodawca i obrażanie ludzi nie jest mile widziane!!!!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko-Inżynieria Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR RÓWNIARKI
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
oszukany

uwaga firma eko-inzynieria zmieniła nazwe na INKADRO 63-400 Ostrów WLKP ul.Słoweńska 1

Poda ktos adres prezesa zlodzieja?

Oszukany

Oszuści nie płacą za wykonane usługi nikomu nie polecam tej firmy

Oszukany

Do firm transportowych: EKO INŻYNIERIA to Oszuści którzy nie płacą należności za usługi. Omijajcie tą firmę z daleka.

walo

Wykształcenie i tak trzeba mieć wyższe techniczne @werf, tego nie ominiesz. Tam się wszystkiego człowiek uczy, tutaj są szkolenia jeszcze no ale podstawy trzeba znać

Izover

Na pracę w Ostrowie Wielkopolskim raczej mają większą szansę osoby, które mogą poszczycić się już jakimś doświadczeniem w inżynierii. Z drugiej jednak strony osoby młode, często po studiach również powinny mieć możliwość zdobycia gdzieś doświadczenia. Zastanawiam się czy Eko Inżynieria nie przyjmuje i takich na jakieś staże etc.

hej wszystko ładnie tylko szkoda jest sie starac skoro póżniej sie słyszy ze człowiek i tak nic nie robi.pracuje w eko 9 lat i szkoda ze nikt nie docenia tego co sie dla tej firmy robilo no ale chyba czas na zmiany bo nie widać przyszłosci

goryl

też się bardzo interesuję pracą w Eko inż., natomiast jeśli są nadgodziny to prosze napiszcie kochani ile są płatne za godzinę netto i ogólnie ile wynosi podstawa netto, okej? atmosfera akurat w pracy mnie nie interesuje bo ja tam chcę iść do pracy a nie na ploty i podryw, wam też to tak przy okazji radzę

GONZO

SIEMANO COSIK NAM WPISY ZAMILKŁY NIKT NIE PISZE CO JEST KRYZYS POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Hoho

żal mi was ludzie jak wam cos nie pasuje no to macie problem to po co sie zatrudniacie w tej firmie jak dajecie takie negatywne opinie jak cos nie pastuje to wypier....no i wszystkow temacie

Ludzie dajcie spokój, i weźcie się wreszczcie do pracy a nie głupoty wypisujecie. Jak ktoś uważa że w EKO jest źle to niech idzie pracować np. do AMI lub com40 lub wogóle gdzie chce. Eko to nie obóz pracy i nikogo na siłę nie trzyma. Pozdro dla obiboków którym wszystko nie pasuje!!!

Robotnik budowlany

Tak tak bardzo łatwo zachwalać firmę z zewnątrz. Panie przyjmą się na parę dni jako pracownice budowlana ;) to inaczej będą śpiewać :P

żona pracownika

witam. Zgadzam sie w całości i podpisuję pod wypowiedzią poprzedniczki. miałam okazje uczestniczyć w imprezach organizowanych przez Eko Inzynierię. Sama również pracuję zawodowo, powiem tak, zapewnień socjalnych żadnych, imprez dla pracowników czy ich dzieci żadnych, paczki owszem są ale ich zawartość odbiega duuuuużo od zawartości paczek z Eko. dodatkowym zaskoczeniem dla naszych dzieci były paczki na Dzień Dziecka. Co do płac..nie narzekajmy, często słyszę jak to jedno czy drugie zostało urwane a to kable telef. a to pękła rura od wody, nikt za to nie ma obciążeń finansowych a i pensje nie sa takie najniższe. pewnie zawsze mogłoby byc lepiej, ale po co narzekać, nie lepiej cieszyć się z tego co nam zycie ofiarowało w końcu jesteśmy tu tylko chwilkę i nikt nie wie kiedy go zabraknie. Dziwi mnie to wieczne narzekanie ludzi wokół. pozdrawiam serdecznie żonki wszystkich pracowników z którymi miałam okazję poznać sie na wycieczce. czekamy na kolejne spotkanie>!!! pozdrówki więc dla organizatorów....

żona jednego pracownika

Słowa uznania dla pani (usunięte przez administratora). To z jej inicjatywy i pana prezesa były organizowane wycieczki i festyn dla dzieci i żon pracowników, gdzie bardzo miło spędzało się czas. Niewiele jest firm na terenie Ostrowa Wlkp. gdzie pracownicy dostają pakiet socjalny. Sama pracuję zawodowo to wiem jak to wygląda - płaca na poziomie minimum socjalnego, brak funduszu socjalnego, o paczkach czy wycieczkach dla dzieci nie wspomnę. Dlatego nie rozumiem niektórych przedmówców, którzy tak narzekają. Jak im się nie podoba to niech się zwolnią, ślubu z firmą chyba nie brali. Ale niech wiedzą , że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Pozdrawiam Panią i cały zarząd oraz czekamy z dziećmi na kolejną wycieczkę lub festyn.

Robotnik budowlany

Pisałem przecież, że wystarcz mi satysfakcja z dobrze wykonanej roboty. A pieniądze jak mówią szczęścia nie dają ;). (P.S. pozdrawiam Mateusza :P)

xxx

i co roku prawie ci sami na liście i po co tu się starać skoro ci sami pare lat już są na liście

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko-Inżynieria Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko-Inżynieria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko-Inżynieria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko-Inżynieria Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko-Inżynieria Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Bema 186
    63-400 Ostrów Wielkopolski
  • NIP: 6220023897 KRS: 0000046232

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko-Inżynieria Sp. z o.o.