Opinie o SCHENKER Pyskowice w Pyskowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SCHENKER Pyskowice. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie SCHENKER Pyskowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCHENKER Pyskowice w Pyskowice

Użytkownik123 Nowy wpis

Typowa praca w kurierce. Wszystko zależy na kogo się trafi. Ja trafiłem akurat na spoko przewoźnika. Wszystko tak jak trzeba. Współpraca z biurem w miarę ok z magazynem trochę gorzej. Natomiast sam Schenker ma gdzieś kierowców. Mój przewoźnik zmarł i pracowałem przeszło miesiąc za darmo. Firma zero zainteresowania losem pracownikami.....

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w SCHENKER Pyskowice? Chętnie zatrudniają?

ony Nowy wpis

Uwaga na tę chorą firmę - odradzam kierowcom bo jest tam taka wredna (usunięte przez administratora) jak Mateusz B. i ta wredna (usunięte przez administratora) skutecznie zniechęca do tej pracy. Jesli chcesz pracować ze zdrowymi psychicznie ludzmi to omijaj to miejsce. Wielu kierowców juz odpadło właśnie ze wzdlędu na tego chorego "człowieka". Mam wrazenie ze to jakiś niespełniony (usunięte przez administratora) i wyjątkowo fałszywy (usunięte przez administratora)

Radosław

Nie polecam, pracowałem tam 1 rok, ciągle proszenie się o wszystko , brygadziści mało pomocni , nic nie potrafią załatwić, wiecznie zajęci rozmowami , bhp na magazynie nie obowiązuje, operatorzy wózków widłowych jeżdżą jak by mieli cie rozjechać.. ogólnie strach pracować..

Marzena
@Radosław

Ale o co konkretnie proszenie się? Masz na myśli wynagrodzenie, że o nie trzeba się prosić?

Teresa
@Radosław

Ci brygadziści na których narzekasz to są osoby które były w firmie na niższych stanowiskach a potem awansowały? Czy może te osoby przyszły z zewnątrz?

Mal Nowy wpis
@Teresa

99% nawet dyrektor byl zwyklym dyspozytorem ale dyrektorem sie stał

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SCHENKER Pyskowice? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Pyskowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Netto Sp. z o.o.

Mam prośbę, potrzebuję się skontaktować z kadrami Warszawa lub Pyskowice , może ktoś mi pomóc ? Tel , adres e-mail , cokolwiek Dziękuję

Jorg

Nie moge polecic tej firmy z ktora bylem zwiazany wiele lat Nie ludz sie zd ktos Cię pochwali za dobrze wykonana prace. 2500 na busa to jest maks 3300 na solowke dostaniesz przy calodziennej harowce Obciazenia na pożytku dziennym za zle pakowanie brak naklejki czy jadę bezpiecznie Gdzie masz zaparkowac auto jak pozostawili caly parking zwoimi kontynerami ramp za brak na szybie to jest liczine w setkach złotych dla przewoźnika to nie jest duza suma ale dla pracownika ktory zarabia 2500 na busie 300zl mniej to jest duzo Bus powinien wywozic paczki a wywozi palety paczki lodowki pralki wszustko co istnieje Sa tam ludzie Wporzadku ktorzy sa pomocni ale jest ich malo Większość to hamstwo wysmarowane panienki ktore czskaja az zam cis za nich zrobisz z laska sluza pomoca bo siedza ba (usunięte przez administratora) kawka (usunięte przez administratora) o Chopinie i facebook. A u góry wielki boss ktory siedzi z noga na nodze jak don corleone i przyjmuje tych biednych kierowcow co maja problemy

Dziadek

Samochody są przeładowane o kilka ton palety powinny być rozbijane bo ciężko wyładować paletę która ma 1000-1300kg no chyba że masz paleciak elektryczny ale takiego nie dostaniesz.....logistyka w tej firmie nie istnieje przychodzisz do pracy na 6 i 2-3h szukasz palet bo nie są nawet blisko Twojego rejonu dla osób nowych ciężko wyrobić się w czasie pracy ale winna jest za to logistyka która kompletnie nie ogarnia swojej pracy a wózkowi nie mają pojęcia jak wykorzystać przestrzeń Ty jako kierowca szukasz palety która jest gdzieś w środku tego bajzlu żeby się do niej dostać musisz wystawić 3-5 inny i odstawić więc przelicz sobie ile faktycznie dziennie palet ciągniesz ładujesz rozładowujesz praca jak praca ma swoje plusy i minusy ale ten syf logistyczny jest nie do zaakceptowania.

pracownik terminalu

daremni sa...

@pracownik terminalu

No kiedyś były czasy Ola Klarzynska, Paweł Czarny to były właściwe osoby na właściwych miejscach a dziś...... przemilczmy

Jeden taki był

Sama prawda, obecnie ludzie stamtad sie traca. Pozdrowienia dla Brygadzistow ;)

Miki

Zgadzam sie. Ola, Paweł, to byli odpowiedni ludzie. Porządek byl a teraz? Brygadziści wszyscy do wymiany, za 5 zeta (usunięte przez administratora) golą. Wstyd!!

Paleciak z tonowym obciążeniem
@Miki

Witam tam wystarczyło posypać brygadzistą. I zawsze wolna rampa się znalazła itp. Parę lat temu tak było.

Magdalena

@jan, rozmawiałeś na ten temat bezpośrednio z SCHENKER Pyskowice? Jeżeli tak, to jaka była jego reakcja? Być może gdyby był świadomy potrzeb swoich pracowników, to zaopatrzyłby ich w wodę. Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Paleciak
@Magdalena

Hahaha oni ci nic nie dadzą, no chyba że obciążenie

Jak szefostwo w SCHENKER Pyskowice? Spoko traktują ludzi?

Spoko

Tak. Spoko. (durne pytanie)

Arek

Bardzo zle na dyrektora posadzili starego pracownika karierowicza i to co sie tam dzieje wola o pomstę do nieba

Paleciak

Elo zależy od przewoźnika większość to stare krętacze i kombinatory pozdro

Incognito

Witam, pytanie : ile zarabia magazynier ?

Coguto
@Incognito

Magazynier zarabia tyle, na ile się zgodził podpisać umowę - fakt Magazynier zarabia o 2000 PN za malo - opinia magazyniera Marazynier zarabia o 2000 PLN za dużo - opnia jego szefa

Wypłacają dodatkowe nagrody w SCHENKER Pyskowice?

Brak Odpowiedzi

"Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni". A wiecie dlaczego? Bo nie rozumjieją pytania. Nauczcie się frmułować pytania po polsku a nie po "stajennemu".

Magdalena
@Brak Odpowiedzi

Chodzi o nagrody finansowe lub uznaniowe za szczególne osiągnięcia, zaangażowanie etc. Teraz chyba już każdy powinien zrozumieć. A jeśli nie to zapewne oznacza, że w Schenker nikt nie ma z takimi rzeczami do czynienia.

goodday

Witam Czy ktoś mi powie jak wyglądają zarobki na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta u nich? Robota przez telefon ciągle? pozdro

@goodday

Bardzo niskie w stosunku do tego ile rzeczy musisz robić na raz :)

Pracowałam tam prawie dwa lata i to, co sie tam wyprawiało wołało o pomstę do nieba. Fakt, że awanse są piekielnie niesprawiedliwe a zarobki słabe, no cóż - w dość dużej ilości korporacji występuje takowe zjawisko więc można przymknąć oko (powiedzmy). Natomiast to co razi najbardziej to stosunek pracodawcy do pracownika. Stanowiska kierownicze, które powinnny być zasiadywane przez ludzi przedewszystkim kulturanych i takich, którzy nie wyładowują swojej presji na pracowniku są objęte przez hipokrytów jak i takich którzy nie potrafią zarządzać zespołem. Darcie ryja (za przeproszeniem) to norma jak i wzajemne obrażanie na forum, zero empatii i zrozumienia w stosunku do nakładu pracy z jakim pracownik musi się zmierzać KAŻDEGO dnia. Nie ma żadnej organizacji ani ustalonego podziału pracy na każdą osobę w zespole. Osobiście w swojej karierze w DB Schenker miałam wątpliwą przyjemność pracować pod skrzydłami dwóch kierowniczek na tle całej organizacji nie wypadały najgorzej ale nie wypadały też dobrze. Notoryczne sprawdzanie, "rozmowy rozwojowe" które sprawiały, że czułam się po prostu źle i niekomfortowo dlatego, że były osoby i nadal są, które na oczach wszystkich jawnie się obijają, ale dobrze wiedzą jak zagadać aby kierowniczka nie miała zastrzeżeń (tak zwane wazeliniarstwo) Nie polecam dlatego, że dorobiłam się tam autentycznie bardzo niskiej samooceny pomimo, że podejmowałam się wielu trudnych zadań. Nie dostałam chociażby pochwały ani podziękowania za mój trud tylko ochrzan, że zrobione jest coś źle i moje nazwisko widnieje w systemie. Zatem rodzi się pytanie.. Kto miał się tego podjąć kiedy kierowca przychodzi tylko do Ciebie? NIE POLECAM.

Agata

@goodday właśnie, czy obsługa klienta jest tu tylko telefoniczna czy też bezpośrednia?

Waldi

Dobra firma a pracę dla tych którzy chcą pracować polecam

Smyk

Robota jak robota ciągle najniższa krajowa reszta pod stołem ; kierowca . I bardzo biedni przewoźnicy

Stefan

Wszystko zależy od tego jakie kto ma chęci do pracy i czy to jest w ogóle praca dla niektórych?

wajcha

best

jan

upal zar leje sie z nieba a przewoznikow i db schenker nie stac na butelke wody dla kierowcow

@jan

Nie ptawda woda jest dostępna dla wszystkichwiem bo tam pracuję

Zostaw merytoryczną opinię o SCHENKER Pyskowice - Pyskowice

• Jak się pracuje w SCHENKER Pyskowice?

Zobacz opinie na temat firmy SCHENKER Pyskowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCHENKER Pyskowice?

SCHENKER Pyskowice