Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Daisy

Firmą faktycznie zarządza, pani Agnieszka, która piastując najbardziej propacownicze stanowisko, szefowej HR, jest jednocześnie najbardziej znienawidzoną przez szeregowych pracowników osobą w Stada. Intrygi, nieprofesjonalizm, napuszczanie jednych na drugich, obgadywanie. W terenie praca jak w firmie krzak, nieudolni menagerowie, zrzucają całą winę na szeregowych pracowników. Mobbing, presja, maile i telefony nawet w godzinach wieczornych. Z całego serce nie polecam.

Anastazja.B
@Daisy

Super firma i ciężkawy rozwój.Bardzo dobrze psychicznie wpływa na mnie atmosfera w tej firmie i dobre zarobki.(usunięte przez administratora)

Przedstawiciele ku pamięci

Agnieszka
@Przedstawiciele ku pamięci

Przestań pisać głupoty!!!Agnieszka jest najleosza szefowa jaką miałam dotychczas

Jak się pracuje z ludźmi z STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

@Aga

Ja to Więcej jezdze w prywatnych sprawach niż w służbowych i nikt tego nie sprawdza.Dlatego nie powinni przedstawiciele narzekać na prace w tej firnie.Zadnej kontroli(robisz co chcesz)Premie jak się jest obrotnym samemu można dokręcić.Mysle ze wiecie o co chodzi ????

Daisy

Agata Nowy wpis
@Daisy

Firma idzie do sprzedaży,więc trzeba szukać powoli nowego zajęcia.Wyzysk pracowników na maksa.Z pewnego źródła wiem ze maks do końca roku.Kilometry które robicie w sprawach prywatnych tez będą sprawdzane i zostańcie obciążani.Koniec wolnej ręki !

Anastazja.B Nowy wpis

Karina

Obecnie w Stada trwa eksodus pracowników, odchodzą nie tylko starzy pracownicy, z kilkunastoletnim stażem (co normalne przy zmianach) ale również osoby nowe, po kilku miesiącach pracy. Pracuje się tu bez premii, praktycznie bez budżetu i możliwości jakiegokolwiek rozwoju zawodowego. Stada ciągle poszukuje pracowników, to też o czymś świadczy. Jeżeli chcesz stacić czas, w firmie bez przyszłości, ta praca jest dla Ciebie. Większość z Nas jest obecnie w trakcie poszukiwania pracy.

Magda Nowy wpis
@Karina

To nie wiecie o tym ze firma idzie do sprzedania i wycofana będzie z Polski?.Mysle ze do wakacji nie będziecie tu wszyscy pracowali.Kierownicy nadal trzymają wszystko w wielkiej tajemnicy ???

Przedstawiciele ku pamięci

Agnieszka Nowy wpis
@Przedstawiciele ku pamięci

Jak się pracuje z ludźmi z STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Edyta

Praca w miare fajna jeżeli masz fajnego kierownika i przyzwala na kręcenie boków na aptekach.Można śmiało dobrą pensje dorobić.Polecam.Pozdrowienia dla Pani kierownik Marzeny z Warszawy

Aga
@Edyta

Świetna praca nie konylyrolują ile czasu pracujesz i spędzasz u klienta.Samochody firmowe bez limitów kilometrów,można jeździć w swoich sprawach gdzie się chce.I prawda z boków kasa niezła.Uwielbiam tą firmę.Mazowieckie najlepsze do pracy.Pozdrawiam Aptekarzy i Panią kierownik Marzenkę ????

@Aga

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

Kaśka

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu na portalach pracowniczych widnieje ogłoszenie na Szczecin i Poznań? Ktoś powie coś wiecej o tym terenie i pracy w Stada? Jakie pieniądze, auto, socjal? Jak kierownik zespołu? Bo to dla mnie bardzo istotne? Może ktoś wie dlaczego od dłuższego czasu szukają na ten teren?

Kocica
@Kaśka

Od dłuższego czasu trwa nabór na Szczecin i Poznań. To dwa wakaty u tego samego menagera który w większości firm nie nadawałby się nawet na zwykłego przedstawiciela w terenie, pracuje chyba w firmie od zawsze i został DMem przez zasiedzenie. Mobbingowiec, leń, dobry manipulator, egoista, rubasznik o lepkich rękach, seksista, nie szanujący kobiet. Jeżeli robi wyniki, to na plecach swoich przedstawicieli. Kompletnie nie rozwija pracowników. Pieniądze normalne jak na branże farm, jeżeli chcesz brać tabletki na uspokojenie wstając codziennie rano do pracy....

$%
@Kocica

Czy poważnie Kierownik nie do współpracy ? Jakie cele ? Tylko sprzedaż czy coś jeszcze ? Jaka flota ? Premie do zdobycia czy tylko marchewka na kiju ?

Weronika

czyli ostatnia opinia prawie sprzed roku jest pozytywna? szukali reprezentanta medycznego i chciałam się zorientować tutaj w warunkach. jest ktoś na bieżąco i mi napisze? są w ofercie jakieś szkolenia, można prosić o szczegóły? system wynagrodzenia też by mnie ciekawił i to jak ostatecznie na pracy pod firmą można wyjść. ma ktoś widełki z własnego doświadczenia do podrzucenia?

Wika
@Weronika

Proszę się trzymać jak najdalej od tej firmy. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora), pracownik nie ma nic do powiedzenia. W zależności od linii, premie ogólnie są nieosiągalne, cały rok pracujesz na samej podstawie. Ścieżki kariery nie ma, gdyż awansują tylko znajomi Królika, których w firmie jest całe multum. Z całego serca odradzam.

Weronika
@Wika

multum ale chyba nie większość? czyli według Ciebie za atmosferę nie warto, rozwój również ale nie skrytykowałaś chyba samej podstawy...? to dla niej obecnie ludzie pracują? ile od nowego roku wyniesie?

Kris

Niezmiennie ponadczasowo Wciąż szacun dla poprzedniego zarządu Pawła i Grzegorza , którzy byli wspaniałymi przywódcami , szefami z olbrzymim profesjonalizmem i Wielkim sercem dla ludzi . Wielki szacun Panowie , wiąż pamiętamy i wspominamy czasy Świetności tej firmy. Ekipa nie do powtórzenia !

Była pracownica

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tej firmie niech się zastanowi dwa razy. Jeśli firma wynajmuję osoby do cenzurowania każdego komentarza ludzi którzy tam pracowali to wszyscy zainteresowani niech sobie odpowiedzą. Osoby zarządzające firmą przedstawiają sobą Himalaje hipokryzji.!!! Nie polecam!! Jestem zdegustowana!! Jak najdalej od firmy!!

Serafin kozanowski
@Była pracownica

Masz rację!!!

Jerzy
@Była pracownica

Ja nie widzę, żeby komentarze były cenzurowane. Co jeszcze ci się nie podobało? Hipokryzja? To znaczy, że co innego obiecywali, a inne warunki pracy były w realu? Napiszesz?

Jerzy
@Serafin kozanowski

Widzę popierasz koleżankę ale nie podałeś żadnych argumentów. A jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie o kasę. Wypłaty były za małe?

były
@Jerzy

Dokładnie tak było.

hamster
@Jerzy

Nie chodzi tylko o wypłaty ale o całokształt.

Patryk

Przestaliście zaglądać na forum bo jest dobrze i nie ma chętnych do podzielenia się swoją opinią?

Halina

Co tam u Was słychać?

Michal

Qeerty
@Michal

Dramat człowieku co Ty piszesz !

mma
@Michal

czasy świetności?!?!?!?!?!?!?!?!?! buhaha - najlepszy żart na całym goworku!!!

Nick Nolte
@mma

Michał bzdury piszesz na zlecenie???

Karo
@Michal

No tak, i jeszcze parę innych osób, Krycha!!

Mariuszek

Gozdowska zaktualizuj swój profil na Linkedin - już od stycznia b.r. nie jesteś dyrektorem w Walmark. To pokazałaś... 12 miesięcy i firma położona na łopatki .... :-)

Krystyna
@Mariuszek

Na prawdę doceniam fakt, że zechciałeś nieco "ożywić" dyskusję dotyczącą tego pracodawcy. Ale następnym razem musisz mieć na uwadze, iż na forum GoWork.pl nie posługujemy się danymi personalnymi osób związanych w jakiś sposób z Walmark. Mogą one bowiem nie życzyć sobie tego. Nadal pracujesz w tej firmie? Jeśli tak to może będziesz tak uprzejmy i opiszesz nam, jak wygląda w niej system wynagradzania oraz premiowania pracowników?

Mariuszek
@Krystyna

Że zacytuję klasyka: Nie chce mi się z tobą gadać

Roman

Wypadałoby okazywać nieco więcej szacunku wobec innych użytkowników forum. Mariuszek nie jest zbyt skory do odpowiedzi, tak więc pytanie kieruję do innych ludzi odwiedzających ten wątek i chcących powiedzieć coś więcej- jak wygląda system premiowania oraz wynagradzania w Walmarku? Jaka panuje atmosfera wewnątrz firmy? Czy można liczyć na awans lub podwyżki wraz z rosnącym stażem pracy?

Janusz
@Mariuszek

Same gwiazdy które nie maja za bardzo nic do powiedzenia, fałsz fałsz i donosicielstwo!!

Janusz

Firma jest w trakcie sprzedaży wiec praca pewnie do końca roku, podwyżki są, premie są co miesiąc pensje wysokie ! Wszystko na wyciągnięcie ręki dla kogoś kto chce i się stara.... atmosfera w sprzedaży super... gorzej w biurze w trade np.

Mikus
@Janusz

Dlaczego w biurze gorsza atmosfera?

Queert
@Janusz

co sie tam dzieje...?!!!

teren

Ludzie jak patrze na to co wy tutaj wypisujecie to wstyd mi ze z wami pracowalem /pracuje

Soja dobra na menopauzę

To wszystko wina starej próchnicy . Ludzie tworzyli team który pracował ,wspierał się wzajemnie , przyjaźnił , to rzadkość w dzisiejszych realiach . Rozwaliła wszystko.... ludzi z terenu , biura , managerów . W imię czego ? Jaka jest kondycja firmy na ten moment widzimy wszyscy... Wielka szkoda .

Asssss
@Soja dobra na menopauzę

Hahhahahahahhahahahahahaba

Majeczka
@teren

Toksyczna menopauza zdaje się ma dużo czasu ostatnio :-) .. sporo wpisów usunięte, cóż .. czymś trzeba się zająć w obecnej sytuacji .. przy kieliszku winka, czy dwóch ...... Prawda w oczy kole :-)

Baca już taki rozmowny nie jest??? Hahahahah

NOWE ROZDANIE

Okazuje się że nowy Prezes to mądry gość . Brawo !!!

Kim

Poprzedni zarząd naprawdę był ok , powinni ich błagać o powrót J

Lolek
@Kim

Tak bo wam się wydaje ze teraz jest gorzej bo nie można już więcej nakraść i oszukać.....

Do Lolek
@Lolek

Ty się lepiej pilnuj z oskarżeniami bo to jest karalne , a Twój wpis jest jak podpis i szybko można Cię namierzyć więc lepiej szykuj kasę na grzywne.

Do kim
@Kim

To prawda , poprzedni zarząd super ludzie , szacun dla nich

kicikici

Prawie wszyscy już rzucili papierami , może wreszcie zarząd w teren ????????????

Wwerty

O rety ... dramat masz w głowie

king

ty na poważnie to piszesz ??? :) uśmiałem się do łez... poprzedni zarząd szanował ludzi...SWOICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie szanował organizacji, dbał o własne interesy i doprowadził firme na dno...

Prawda

To teraz dałeś prawdziwy HIT. Czyli najprawdziwsza prawdę. A slyszalem ze najwiekszy nie rób i walkarz z Zachodniopomorskiego zagle zawinal bo kretactwa na jaw wyszly ???? PRAWDA TO ???

@king

Nie zgodzę się że stwierdzeniem że poprzedni zarząd szanował ludzi. Po wielu latach pracy zostałam zwolniona po urlopie macierzyńskim. Był to ogromny przejaw szacunku.

Do sylwia
@Sylwia

Zaden Pracodawca nie ma prawa zwolnic po urlopie macierzyńskim wiec zostalas zwolniona z innego powodu . Trzeba było to zgłosić a nie zalić sie na forum .

ted
@Do sylwia

jak nie ma prawa zwolnić .Nie może zwolnić na urlopie macierzyńskim. Wracasz po macierzyńskim dają ci wypowiedzenie wykorzystujesz zaległy urlop i po sprawie. idąc twoim tokiem myślenia to oznaczało by że jak ktoś był na urlopie macierzyńskim to pracodawca nigdy nie może go zwolnić. Sylwi chodzi o to, że człowiek orze przez parę lat, a oni i tak mają to gdzieś. Przychodzi kierownik regionalny kompletnie nie znający się na handlu i zwalnia ludzi, których się po prostu boi bo są mądrzejsi od niego

@king

Zgadza się, dbał o swoje środki na koncie do końca poświęcając innych, każdy zarząd taki będzie. W Polsce nie awansuje się ludzi którzy maja pomysł tylko ludzi którzy maja plecy i jest jak jest

@Prawda

Nareszcie ? Czyżby ?

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042