Opinie o Helpful Hand w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Helpful Hand. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Helpful Hand o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helpful Hand w Lublin

Izabela

witam, czy mogę prosić o jakąś aktualną opinię na temat współpracy z firmą? Wcześniejsze są dość pozytywne, ktoś nawet 13 lat podobno tu pracował ale zastanawia mnie ta nagła cisza. Będę szukać pracy dla mamy i po prostu liczę na rzetelne informacje

@Monika

Skąd ma Pani takie informacje? To co Pani pisze nie jest zgodne z prawdą. Firma Helpful Hand nie ma i nigdy nie miała żadnego oddziału na terenie Niemiec więc informacje ktore Pani podała są nieprawdziwe.

Izabela Nowy wpis

Monika Nowy wpis
@Izabela

to umowy śmieciowe ( jeśli takowa jest podpisana ), oddział w Niemczech pobiera od Niemców pieniądze na ubezpieczenie emerytlano -rentowe dla pracowników ( polek opiekunek) odliczają sobie to od podatku a polka jeśli chce mieć ubezpieczenie sama sobie płaci, nic nie gwarantują, jak tobie to odpowiada to możesz pracować nawet 15 lat ale emerytury państwowej to z tego nie masz chyba że sama ją sobie opłacisz

Anna Nowy wpis
@Monika

Czy w Helpful Hand odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Zofia Ś.

Od wielu lat pracuję w firmie Helpful Hand w Lublinie w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. Szefowa firmy pani Anita to OSOBA – która zna się na tej pracy. Zawsze gotowa do udzielania dobrych rad, pomocna i pełna empatii, zawsze pod telefonem. Można na nią liczyć w każdej sytuacji – a bywa różnie, bo pracujemy często z bardzo chorymi ludźmi. Jeżeli chodzi o pensję, jest zawsze w terminie i tym akurat nie musimy się przejmować. Podoba mi się sposób traktowania opiekunek przez panią Anitę i jej pracowników. Pani Anito! życzę dużo cierpliwości i zdrowia oraz odpowiedzialnych opiekunek. Pozdrawiam również pozostałych pracowników firmy.

Wioletta

Bardzo rzetelna firma,pomocna szefowa pani Anita, wypłata na czas, bardzo dobrze mi się pracuje a pracuje już około 10 lat.Polecam Z czystym sercem.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Helpful Hand? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Daniela

Witam, pracuję w tej firmie prawie 13 lat-wiec już szmat czasu.Jeżeli miałabym zaznaczyć jaka to opinia to oczywiście SUPER POZYTYWNA.. Pracowałam w różnych miejscach i z prawie z każda kategorią chorych.Zawsze można liczyć na pomoc właścicielki Firmy Pani AMK, w każdej sytuacji znajdzie rozwiązanie .Zna się na opiece chorych , umie też rozwiązywać problemy z rodzina podopiecznych. Jest miła,kompetentna, dająca wiele dobrych i mądrych wskazówek.Dbająca o pracownika i szanująca pracownika. Firma jest wiarygodna, zawsze na czas wypłacalna, a pracownicy z biura służą pomocą. Nigdy przez te lata mojej pracy nie miałam żadnych zastrzeżeń.. Każdej osobie poleciłabym moją firmę. Dziękuję Pani A. za wielką kompetencje i ogromne zaangażowanie w sprawy pracowników i podopiecznych. serdecznie pozdrawiam cały zespół pracowników

Olek

Fundacja ma świetną opinię jako pracodawca. Może wiecie cos o ewentualnych potrzebach pracowników?

B&K

Bardzo dobra, rzetelna firma. POLECAM.

frugo

Jeśli nie próbujesz dostać tu normalnej pracy, a chcesz zostać wolontariuszem, to śmiało @kaja. Według mnie warto tam bezpośrednio napisać, albo zadzwonić. Z pocałowaniem ręki przyjmują wolontariuszy.

ika
@frugo

nie zrozumiałam tej opinii, czyżby była złośliwa???

Maria

Ja pracuje w tej Firmie od dwoch lat. Jest to Firma godna polecenia. Szefowa Pani Anita jest wspanialym czlowiekiem, pomocnym w kazdej sytuacji nawe w problemach osobistych. Panie tam pracujace sa bardzo mile, wyplata w terminie. Naprawde jestem bardzo zadowolona i nigdy nie przeszlabym do innej firmy.

krystynagdynia

Jestem pracownikiem firmy od prawie dwóch lat. Konkretna, bardzo dobra firma. Właścicielka jak i jej pracownice zawsze służą pomocą i dobrym słowem.

Irena

Ja wyjechałam z Helpful Hand tylko raz,bo w mieście,do którego zawsze jeżdżę mają tylko jedną rodzinę.A tam już nie wrócę,za żadne pieniądze.Przetrwałam dzięki ogromnemu wsparciu szefowej Pani Anity i jej pracownic.Przed wyjazdem uprzedziła mnie,że będzie ciężko,ale nie sądziłam ,że aż tak.Mogę powiedzieć,że to najlepsza agencja z jaką współpracowałam.Przede wszystkim to ludzie o wielkich sercach.Ponadto niespotykanie uczciwi.Nie było problemów również z wynagrodzeniem.Ktoś tu napisał,że to mała agencja.Chyba niezupełnie,ale jeśli tak jest rzeczywiście,to jest to zaleta,nie wada.Tu przede wszystkim dbają o opiekunki.Od dbania o podopiecznych są niemieckie agencje.Nasze agencje powinny dbać o nas.Tak jest w przypadku Pani Anity.Niestety dla większości agencji nie liczą się opiekunki,tylko niemieckie rodziny,bo to od nich maja kasę.Dlatego mam dla Pani Anity i Jej pracownic-Pań Małgosi i Alicji ogromny szacunek i sympatię.

irena

witam! ja pracuję w Helpful Hand od 2007 roku i nigdy się nie zawiodłam, wszystko jest jasno powiedziane i wyjaśnione, miejsce pracy dobrze i rzetelnie opisane, wynagrodzenie na czas, a w razie problemów zawsze można pomoc uzyskać od Szefowej lub pań z biura. Polecam , dobra i wiarygodna firma!!!

Marianna

Firma OK

Anulka

Firma OK :-) Najlepiej zadzwonić do biura i przejść proces rekrutacji - nic strasznego, a jak mają odpowiednią ofertę to zawsze dzwonią! :-) Polecam - dość mała firma, a konkretna i godna zaufania.

emi

Ja pracuję z firmąHelpful Hand od 7 lat i jestem bardzo zadowolona dbają o pracownika wynagrodzenie w terminie i adekfatne do wykonywanej pracy polecam.EmilaJ

OpiekunkaWuppertal

Ja polecam!!! Pracowałam i wszystko było w jak najlepszym porządku. Nie mam się do czego przyczepić. Oferta pracy przedstawiona rzetelnie, wynagrodzenie terminowo, kontakt z biurem bezproblemowy.

kasiek6915

Ja ostatnio słyszałam same pozytywne opinie na temat tej firmy więc nie wiem.Jeszcze z nimi nie wyjeżdżałam do pracy no i teraz nie wiem .Czy może ktoś pracuje lub pracował w tej firmie proszę o opinię.Pozdrawiam

Basia

Nie mogę zrozumieć, że firma działa na rynku od 2006 roku. Na forum nie ma żadnej opinii. Oznacza to, że firma nie jest najlepsza na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Helpful Hand - Lublin

• Jak się pracuje w Helpful Hand?

Zobacz opinie na temat firmy Helpful Hand tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Helpful Hand?

Helpful Hand