logo Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia

Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia

Bochnia

Opinie o Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia

pracownik 2012-03-09 14:37
Tyranie za minimalną płacę. Ciągła rotacja pracowników. A ostatnio nawet opóźnienia z wypłatami i brak premii. Nic tylko się zatrudnić ;)
znajcor 2013-05-14 22:21
Od 5 lat bez podwyżek. Wypłaty po czasie i na raty. Brak bonów na święta, brak wczasów pod gruszą. Brak premii. Bieda z nędzą. Omijać szerokim łukiem.
ludzik 2013-08-21 15:59
zapomnij o paczkach i innych, możesz pomarzyć o zapłacie w terminie. Dyrektor finansowy znany jest z pięknego języka i niepłacenia kontrahentom. To samo we wszystkich spółkach dookoła ktore posiadają Panstwo [usunięte przez moderatora].... Nowy pałac w Brzesku już wchłonął ponad 60 mln zł a końca nie widać, imprezy robione bez odbiorów budowlanych pałacu itd itp Generalnie tragedia
Ktoś 2014-10-15 13:17
Dokładnie wypłaty nie w terminie chamska władza m.in taki jeden burżuj siwy co na niczym się nie zna i wymaga nie wiadomo czego od pracowników..
joker 2016-04-27 18:36
też jestem zainteresowana tą pracą, ktoś ma jakieś informacje na temat pracy w tym miejscu?
waldi 2016-05-22 09:29
mnie też interesuje praca w Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia @joker. Może pracownicy Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej wiedzą cos o ewentualnych rekrutacjach do nich?? Słyszałem, że na sezon letni czasem było potrzeba więcej osób i przyjmowali
styrany 2017-02-24 10:53
Od wielu już lat warunki finansowe fatalne, stosunek kierownictwa kopalni do pracowników byle jaki wręcz bym powiedział powszechny mobbing, akcja socjalna nieistnieje , emeryci niepotrzebny balans, trasa turystyczna i oferowane atrakcje wątpliwej jakości - jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] które trwa już ładne parę lat.
Jeśli ktoś myśli o zatrudnieniu sie w kopalni (pod warunkim iż ma kogoś znajomego w tzw. układach) to chyba ma coś z głową.
Zostaw swoją opinię o Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia - Bochnia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia