KOSS-REMO KOSSOWSKI ROBERT I KOSSOWSKI SŁAWOMIR

Firma porazka brak slow
gugi 2015-09-29 19:39
Czemu porażka?
Paweł 2016-08-08 09:51
Napisz w czym problem. Taka opinia jak Twoja jest bezwartościowa.
Klient 2016-09-15 21:49
Firma nie wywiązuje się w terminie z przyjętych projektów - mają gdzieś indywidualnego klienta jak i małe firmy. ŻAL - szkoda że takie firmy jak ta nie ponoszą kar za niedopełnienie terminowe zleceń.
SAS 2017-04-19 09:09
Dokładnie to samo chciałem napisać... Współpraca z nimi to droga przez mękę. Trudno znaleźć w okolicy firmę z takim parkiem maszynowym i czasami nie ma po prosu innego wyjścia jak umieścić usługę u nich, ale uwierzcie mi, jak mam jechać (inny kontakt jest bezcelowy) to mnie zaczyna boleć brzuch
Janusz 2017-05-06 10:51
Panowie "Byznesmeni" to forum pracownicze!!!
Wasze opinie nic nie daja potencjalnym procownikom a
Panskie problemy z obstrukcjami kompletnie nas nie interesuja.
Pracowalem tam cztery lata i wyplata byla zawsze na czas.
Odszedlem bo kompletny brak mozliwosci rozwoju, niestety.
Park maszynowy owszem ale narzedzia to juz niekoniecznie.
Gielda Slomczyn lub "piwnica". Atmosfera przyjazna, krzywdy nie mialem.
w 2017-05-25 11:16
DRAMAT!

Niestety muszę się podzielić swoim doświadczeniem , co robię niezwykle rzadko - pierwszy raz spotkałem się z "firmą", która nie utrzymuje żadnego kontaktu z klientem . Krótko mówiąc mają jednego, może dwóch technologów, który obsługuje (jak dowiedziałem się przez telefon) kilkadziesiąt zamówień i nie mają dla mnie czasu - odpowiedź na maila przychodzi po tygodniu, telefonów brak. Sekretariat mówi mi, że oddzwoni za godzinę - telefonu brak. Początkowo zapewniano mnie, że projekt zostanie wykonany po tygodniu - nie dostałem nic po trzech tygodniach.
Zostaw swoją opinię o KOSS-REMO KOSSOWSKI ROBERT I KOSSOWSKI SŁAWOMIR - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOSS-REMO KOSSOWSKI ROBERT I KOSSOWSKI SŁAWOMIR