Opinie o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Wrocław

Halina Z. Nowy wpis

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Bartkowiak za sprawne i profesjonalne przeprowadzenie sprzedaży naszego mieszkania. Polecamy. Halina Z. z córką

bożena Nowy wpis

Dzięki pomocy Pani Moniki Bartkowiak kupiłam fajne mieszkanie-za atrakcyjną cenę. Polecam gorąco jako pośrednika. Wyjątkowy profesjonalizm. Czułam się się "zaopiekowana" i poprowadzona od początku do końca.

Dagmara Nowy wpis

To firma nieruchomościowa ?

Zadowolona klientka

Pani Moniko Bartkowiak, dziękuję za doradzenie cudownego mieszkania. To był strzał w dziesiątkę. Zostawiam rekomendację. Pozdrawiam.

Bartosz
@Zadowolona klientka

Świetnie, że jesteś zadowolona z wyboru mieszkania, który poleciła Ci firma VERSO NIERUCHOMOŚCI. Tak na dobrą sprawę zaczynam się szczerze zastanawiać, jak to się stało, że trafiłaś akurat na tę firmę? Z polecenia? Czy Twój wybór na podstawie opinii w internecie?

Monika Nowy wpis
@Zadowolona klientka

Bardzo dziękuję za rekomendację. Cieszę się bardzo, że mogłam się przyczynić do zakupu wymarzonej nieruchomości ???? Pozdrawiam

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. na stanowisko Poszukujemy 2 osób Doradca ds/nieruchomości? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Natalia

Jak najbardziej mogę polecić firmę za wysokiej klasy doradztwo. Świetna znajomość rynku mieszkaniowego i branży od podszewki czynią z Verso firmę na wysokim poziomie. Bardzo podoba mi się już sama strona verso.com.pl - widać, że to fachowcy w każdym calu. Skorzystałam przy zakupie mieszkania dla moich starszych rodziców i cała moja rodzina bardzo sobie ceni nowe m2. Parter i bardzo wygodne osiedle. Polecam.

Bartosz

Polecam firmę Verso za świetne doradztwo i wspaniałą obsługę w zakresie sprzedaży nieruchomosci.

Renata T.

Rekomenduję wybór Biura Nieruchomości Verso. Zespół Verso pomógł mi dokonać wyboru zakupu mieszkania we Wrocławiu. Jestem zadowolony z podjętej decyzji. Bardzo dziękuję Państwu.

Przemek

Mogę polecić biuro nieruchomości Verso. Bardzo dobry pośrednik, który świetnie doradza w zakresie sprzedaży mieszkań. Moja rekomendacja jest!

Filip H.

Jak najbardziej mogę polecić firmę Verso Nieruchomości. Bardzo dobre biuro nieruchomości, agent rzetelny i komunikatywny. Bardzo szybko nasze mieszkanie zostało sprzedane.

Hanna

Polecam biuro nieruchomości Verso, nie mam zastrzeżeń. Obsługa sprzedaży nieruchomości bardzo kompetentna i fachowa. Zaufałam przyjaciołom, którzy też już wcześniej wybrali to biuro. I ja jestem zadowolona. Tak trzymać. Życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam.

Jakub

Polecam Biuro Nieruchomości Pana Jaremka - kompetentna firma, w której świadczone usługi są tak jak się to oczekuje. Tak trzymać!

Hanna R.

Dzień dobry. Pragnę zarekomendować Biuro Nieruchomości Verso z Wrocławia. Jakiś czas temu przeprowadziłam się w związku z podjęciem pracy do Wrocławia i nie chcąc najmować, szukałam kawalerki w przyzwoitej cenie. Ponieważ zupełnie nie znałam Wrocławia, zaufałam znajomej w kwestii doboru biura. Bardzo dziękuję za wnikliwość, uprzejmość i staranność w wykonaniu usługi. Polecam każdemu to biuro! Zespół profesjonalistów.

Janina Kr.

Z całą pewnością mam podstawy by zarekomendować usługi świadczone przez pośrednika Verso we Wrocławiu. Korzystałam z usług pani Anny Abramczyk. Atmosfera współpracy przyjemna, konkretna. Działanie szybkie i terminowe.

( dotyczy opinii Ewa ) Firma Verso i p.Radosław wyjaśnili i przeprosili za zaistniałą sytuację , mam nadzieję,że z pożytkiem dla obu stron

Klient

Jeżeli poszukujecie doradztwa biznesowego w zakresie wynajmu nieruchomości pod swą działalność - Verso to dobry wybór. Doradzona lokalizacja i charakterystyka lokalu bardzo się sprawdziły przy potrzebach jednoosobowej działalności. Polecam!

Małgorzata

Agent rozeznany w planach zagospodarowania przestrzennego, służy pomocą i radą. Dzięki temu dokonaliśmy słusznego wyboru mieszkania i uniknęliśmy zakupu w dzielnicy, w której jest plan budowy kłopotliwej nieruchomości. To bardzo przydatna cecha. Nieruchomość kupiliśmy poprzez pana Sebastiana Jaremka.

Tomasz P.

Pośrednik spełniający swe zadanie. Pan Przemysław Święch znakomicie wywiązał się ze zlecenia sprzedaży domu. Szybko, fachowo, konstruktywne rady. Komunikatywność i punktualność. Jeżeli kogoś takiego poszukujecie, dobrze trafiliście.

Przemysław

Bardzo dobra firma z przyjazną atmosferą współpracy. Pani Aleksandra Pelczar skutecznie przeprowadziła nas przez cały proces zakupu nieruchomości. Polecamy.

Paulina A.

Profesjonalny pośrednik nieruchomości we Wrocławiu. Kontakt do agenta Przemysława Święcha otrzymałam od znajomych, którzy sami korzystali z usług pośrednika. Życzę dalszych tak efektywnych i szybkich sprzedaży. Pozdrawiam.

Grzegorz

Polecam Panią Aleksandrę Pelczar. Pośrednik bardzo konkretny, wyróżniający się fachową wiedzą. Skrupulatna praca Pani Oli zaowocowała szybką sprzedażą domu.

Zostaw merytoryczną opinię o VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. - Wrocław

VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 33 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
VERSO NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.