Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Ollita

Ja napiszę, tak. Koleżanki z konkurencji Vistula, Bytom, Lavard, etc. cały czas pytają czy będą u nas zatrudniać. Wiedzą mniej więcej ile się zarabia u nas no i wiedzą co zarabiają u siebie. Ja złego słowa nie powiem, zarabiam zdecydowanie więcej niż niejeden facet :) Poza tym mam świetnego Managera, i jestem bardzo, bardzo zadowolona! A Ci piszący tutaj te negatywne komentarze, to kto? Malkontencji, którzy pewnie w ciągu roku zmienili pracę 10 razy :) Nie dla psa kiełbasa :)

Zuzanna

Jeszcze przez niewiele ponad tydzień kandydatów na stanowiska Kupiec Fashion oraz Asystent Działu Zakupów - Fashion. Zamierzasz aplikować? Masz jakieś pytania do obecnych pracowników firmy Pawo? Zostaw komentarz, spróbujemy znaleźć odpowiedz na Twoje pytanie!

milko

Niektórzy to po prostu taką mają naturę, że lubią sobie ponarzekać. A tak naprawdę przecież ciągle tu chętnie pracują.

Co racja to racja...

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

gaga7

Zarobki najniższa krajowa plus premie od utargu. premia jest zawsze na umowe zlecenie i co miesiac kazdy otrzymuje od utargu, np zrobisz 20 tysięcy planu dostaniesz 350 zł, jesli plan zrobi cały salon czyli wszyscy pracownicy badz ktos na górkę, wedy premia jest o 100% większa. i to jest super. wszystko zaplacone na czas. Minusem tej firmy sa stałe promocje 50 % nigdy nie ma normalnie ceny bez przeceny i dodatkowo wymagaja chodzenia z ulotkami, np 3 punkty tygodniowo musisz sobie wybrac i zaniesc nam ulotki do fryzjera, do piekarni itp, ale po kilku mc brakuje ci pomysłu gdzie a oni cisną Cię o to.

Jak komus sie nue chce pracowac w Pawo to niech sie zwolni a nie bzdury wypisuje. Firma jest wymagajaca ale dba o swoich pracownikow, no sory ale nie siedzi sie tam tylko pracuje....

niesmutny

Haha, Pawo dba o pracowników? Dobre sobie, dawno się tak nie uśmiałem. :D To pewnie dlatego mają taką rotację. :D

@niesmutny

Nie wiem na jakich warunkach pracowales, ale ja nie narzekam ani na zarobki, ani tez na sama firme...

praca

W salonie w Płocku mi się nie udało , nie przeszłam pozytywnie stylizacji. Ale pocieszam się bo chyba u nas są same bezguścia po za już pracującymi oczywiście :) Wczoraj znów pojawiło się ogłoszenie więc nie jestem jedyną a wiem że zainteresowanie było bardzo duże. Pozdrawiam wszystkich którym się udało podjąć pracę w Pawo i godnie zarabiać :)

praca

Czytam, czytam i pewnych negatywnych opinii nie mogę zrozumieć. Mam wrażenie, że ludzie co tak wypisują, nie mają pojęcia o rynku pracy i wynagrodzeniach jakie oferują w centrach handlowych. PAWO jest naprawdę konkurencyjne jeśli chodzi o zarobki. Atmosfera miła, rozwój, szkolenia, pokażcie mi firmę, która tak inwestuje w pracownika. Polecam PAWO jako pracodawce!!!!! Z powodów osobistych musiałam zrezygnować w przeciwnym razie, pracowałabym tam dalej! :)

pracapraca

Jestem zaproszona na drugi etap rekrutacji i mam przygotować stylizacje na każdą okazję. Trochę jestem zestresowana bo z modą męską nie mam doświadczenia o czym mówiłam na pierwszym spotkaniu.:( Pani kierownik baardzo miła kobietka zapewniła że nie mam czego się bać bo inne pracownice uczyły się wszystkiego na salonie. I teraz sama nie Wiem jak to będzie.

praca

Pierwszy etap rekrutacji za mną , jestem pełna nadzieji. Kierowniczka bardzo fajna kobietka. Boję się teraz spotkania z menadżerem , nie tyle rozmowy co mam przygotować stylizacje na każdą okazję :( nadmienię że nie mam doświadczenia z odzieżą męską i o tym mówiłam od początku. Ale kierowniczka mówi żebym się nie bała bo one też uczyły się wszystkiego na salonie. Mimo wszystko bardzo się boję tych stylizacji.

praca

Kapi , drugi etap rekrutacji przedemną . Mam przygotować stylizację możesz podpowiedziec cokolwiek :)

Praca

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat salonu z Płockiej galeria Wisła. Idę tam za 2 dni na rozmowę.

MMM

Hej, Pracuję tu już trochę i mi się podoba. Niedy nie słyszałam, aby ktoś zarobił mniej niż 2 000,00 zł. Jeżeli jesteś lamusem i myślisz, że bez pracy będziesz zarabiać kasę- no to nie przychodź do nas. Wg mnie dobrze zarabiam i mało która firma w galeriach tyle oferuje, Podstawa to nie jest najniższa krajowa, premia to praktycznie raz tyle. Która firma daje zarobić 2700 - 3300 zł na stanowisku sprzedawcy ? Jestem dobra- to fakt, zależy mi na robieniu kasy. hahha no która firma, może znajdą się ze 3 ? U nas pytają się o pracę Kierwonicy z innych sklepów jak słyszą ile zarabiamy. Np Kieras z Wojasa- 1650 zł + 150 zł premii - to jest kicha, wielki Kieras a ja zarabiam raz tyle, z Vistuli to już praktycznie na kolanach od wejścia, tak chcą pracować, w Bytomiu na umowę zlecenie- nikt nie chce pracować :) Więc nie wypisujecie pierdół, pociskacie jakieś syfiaste informacje, jakie 1300 zł podstawy, jak wszyscy mają umowę o pracę , to muszą mieć minimum 1380 zł, a w Pawo płaci się wiecej. Ktoś napisał, że dostał 300,00 zł premii- no to dramat, współczuję, bo nie nadajesz się do sprzedaży w takim układzie, idz pracować do jakiegoś biura, Firma jest solidna, mam dobrego kierasa i świetnego regionalnego. Pozdro !

pracapraca
@MMM

Pracujesz w Pawo już długo , Mam prośbę za 2 dni idę na drugi etap rekrutacji z managerem. Mówiłam oczywiście i moim braku doświadczenia w świecie mody męskiej i Pani kierownik z resztą baardzo sympatyczna mówiła że to nie jest przeszkodą bo one wszystkiego uczyły się też w salonie. Dostałam telefon i Pani mi tu mówi że na rozmowie z managerem muszę przygotować stylizacje na różne okazje. I tu mam kłopot, możesz coś doradzić?

Bbbb
@MMM

Zgadzam sie z Toba w 100 procentach. Firma jest wymagajaca, trzeba robic akcje marketingowr ktore nikomu nie odpowiadaja, ale nie mozna narzekac na niskie zarobki...

pawian

Witam. firma Pawo oczekuje od pracownika maximum,a daje minimum....obiecuja kokosy a pozniej wychodzi jak wychodzi....smutne ze logistyka i marketing taki słaby ...kazdy region traktuja tak samo a wiadomo że regiony się od siebie róznią .... bo mozna by było to ruszyć jak by słuchali sugestii ludzi którzy są w salonie i wiedzą jakie jest zapotrzebowanie....inwestują w ulotki bez sensu.....Czym dłuzej pracujesz tym spada poziom twojej ochoty bo firma robi pracowników w balona na każdym kroku.....smutne....

edi

najbardziej dziwi mnie fakt ze ludzie potrafia w tej firmie pracować latami i to na stanowisku sprzedawcy czy kierownika, a kasa jest mierna. Czy ludzie nie mają ambicji, chęci wybicia się, spróbowania czegoś nowego? Smutne...

edi

XYZZZ

Pracowałam w Pawo.. Pensja 1400/1500 bez rewelacji. co do premii, jak jest sprzedaż jest premia (300zł).. jesli za duzo przeleją o pare groszy, kolejnej premii nie ma.. ciekawe prawda? Na szczescie odeszlam. Chore pomysły menagera salonu.

xxx

umowa o prace. Podstawa 1400 + premia uzalezniona od sprzedazy. Srednio 2200. W lepszych miesiacachnawet i 2800. Najnizej ok. 1800.

No trzeba dobrych specjalistów żeby sprzedać tak slaby produkt.

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.