uni hut

Kraków

Opinie o uni hut

zero 2011-10-02 22:00:28
Jak w firmie ma być dobrze jak kierują nią ludzie bez wykształcenia i bez jakiegokolwiek doświadczenia,a zarabiają jak by magistra obronili to jakaś żenada jest że nikt nie ma na to wpływu.kiedy pracownicy pracujący w syfie będą mogli zarobić na tyle dobrze żeby nie musieli liczyć każdego grosza?Niech ktoś odpowie na to pytanie?!
robek59 2011-10-05 16:24:57
jak ma firma prosperować jak kieruje nią obsada bez wyższego wykształcenia a szefostwo zmienia auta jak rękawiczki. człowiek liczy każdy grosz,pracuje w syfie za marne grosze a oni szastają pieniędzmi nie patrząc na to żeby docenić pracowników i dołożyć coś do wypłaty!
wojtek 79 2011-10-06 14:11:12
ta firma potrzebuje niewolników a nie pracowników. ceny w sklepach rosną a wypłaty od kryzysu się nie polepszają kierownictwo dzieli się a pracownik dostaje tylko więcej do roboty.
anonim 2011-10-07 15:51:15
złodzieje
album 2016-04-19 21:29:21
najlepiej aplikować poprzez stronę, wygląda profesjonalnie więc to wszystko na pewno do nich wpada ;)
Zostaw swoją opinię o uni hut - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie uni hut