Opinie o Stalkone Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stalkone Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stalkone Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalkone Sp. z o.o. w Gdynia

Ati

Dobra firma, jakich niewiele. Umowy, realizowane ustalenia, warunki zdecydowanie lepsze niż w Crist nauta czy gafako. Czasem tylko za dużo roboty.

Dreki
@Dorota

Pracy od pydy, płacą zawsze w terminie, czy dużo? Zawsze można ciut więcej :), ale nikt nie odchodzi a raczej nowi przychodzą. Jest ok

A w jaki sposób na dzień dzisiejszy firma może inwestować w swoich pracowników? Takie stwierdzenie jeszcze w ubiegłym roku się pojawiło. W ofercie dla frezera widzę wzmiankę o dofinansowaniu do kursów oraz szkoleń. Jest tez cos o pakiecie relokacyjnym. czy to o to mogło chodzić? Jest coś jeszcze o czym warto wiedzieć?

Małgosia
@Ciekawe

Z ta umową to ja chyba wymagam potwierdzenia. Było napisane w ofercie dla frezera z tamtego roku, że przysługuje ta o pracę. nawet w opisie podkreślali, że jest stała, więc skąd ta działalność lub zlecenie tutaj?

Dar

Dobra firma inwestująca w pracowników. Polecam

Antośka Nowy wpis

Cześć. stawka godzinowa u frezera wynika z posiadanego doświadczenia na wytaczarkach CNC? Zastanawiam się czy w przypadku chłopaka liczyć się będzie dokument, że gdzieś już kilka lat robił czy może po jakimś okresie próbnym ten temat się wyklaruje? Widełki od 8 do 12 tys po prostu zaciekawiły

Nie szukacie jeszcze frezerów do siebie? patrzę po ofertach w zakładce i nie ma takiego ogłoszenia a w zeszłym roku jak dodano ofertę to widełki do 10 tys wychodziły. Ciekaw byłem czy to po wliczeniu nadgodzin z opisu czy to jednak odrębna sprawa jest?

Fresee Nowy wpis

Mnie wychodzi z nadgodzinami 14k, ale ja nie robię więcej niż 20 ndg.

Ati

Bożena
@Ati

To powiesz może coś więcej o tych warunkach? No wiesz, rodzaj umowy, stawka i tego typu rzeczy, że tak powiem, najpotrzebniejsze.

Ciekawość to pierwszy stopień
@Bożena

A Ty Bożenka, powiedz, jak to jest w gołorku, dużo musisz takich pytań zadać, żeby zapłacili? A jaką masz umowę w gołorku, dzieło od zapytania, czy jak? A może masz stawkę godzinową, a jaką? A jak idziesz do szefa to jaka stawka, no wiesz i tego typu rzeczy? Że tak powiem, dla szefa najpotrzebniejsze :)

Dawaj Bożenka!!!
@Ciekawość to pierwszy stopień

Ale w tej firmie nie ma żadnej Bożenki co by takie glupkowate pytania miała ????

Rafał
@Ciekawość to pierwszy stopień

Skąd temat GoWork'a, przecież wątek dotyczy Stalkone? Serio jest tak dużo roboty jak napisał @Ati? Jest to dodatkowo płacone, może w formie jakiegoś dodatku?

do rafałka
@Rafał

Rafał, widzę, ze ty też jesteś z badziewnego goworka, ile tobie płacą za dodatkowe pytania, są dodatkowo płatne, czy może w formie jakiegoś dodatku od szefa? Jak tobie gowork wynagradza dzbanowanie na portalu gowork? Czy tobie płacą dodatkami za pracę czy szef nagradza cię w innej formie, ze pracujesz? Płacisz od tego zus? Bo od niektórych usług nie płaci się podatku :)

Bożena
@do rafałka

A ty jako ekspert od podatków występujesz w tej firmie?

Taxfree
@Bożena

Bożenka, nie jestem ekspertem od podatków i nie występuję w tej firmie, obserwuję jej rozwój i kibicuję. Czasem tylko demaskuję troli z gowork, którzy, tak jak ty zadają wścipskie pytania, robią to anonimowo, tak samo, ja te osoby co potrafią obrażać. Powiedz, czemu nie potrafisz się w pełni przedstawić, napisać, że pracujesz w gowork i twoja praca polega na zadawaniu pytań, aby na portalu się coś działo. To jest smutne, że sam gowork ukrywa się na własnym portalu pod "Bożena", "Rafał" etc. czego się boisz? A może macie takie szkolenia w gowork? Może każą wam być anonimowymi??? smutny portal.......

K
@Ati

Po prostu to prawda.

Dorota
@K

I jak z tą robotą? Było napisane, że czasem jej dużo.. Jak to obecnie się prezentuje? Jakie mają obecnie wymogi i przede wszystkim co z kasą? Jak od nowego roku płacą?

Dreki Nowy wpis
@Dorota

Więcej nadgodzin na miejscu? czyli nigdzie człowieka nie przeniosą? One same jak są liczone i czy ich liczba w teorii jest nieograniczona? Robisz do oporu jeśli chcesz?

Alibaba

Nadgodziny są liczone jako zwykłe godziny , Od poniedziałku do piątku 6:00-16:00 oraz sobota 6:00-12:00

Ale jak jest w końcu rozwiązany problem nadgodzin? Z tego co zostało napisane to 10 godzin od poniedziałku do piątku wychodzi? były podejmowane rozmowy na ten temat?

Alibaba

Nie ma "nadgodzin" każda godzina powyżej 8 godzin jest traktowana jak normalna godzina w pracy , nie wiem ale chętnie się dowiem czy były rozmowy !

@Alibaba

Tylko w tym momencie piszecie o umowie zleceniu po prostu chyba, a przynajmniej tak rozumiem po poprzednich wpisach. Z drugiej strony zastanawiam się czy ludzie nie mogą po prostu zrezygnować z kilku godzin wcześniej je zapowiadając? Chyba nigdzie nie jest napisane ile trzeba robić w tygodniu

Alibaba

Wszyscy są na działalności tam ????

Ciekawe
@Alibaba

Ali Baba, pierw piszesz, co kto ile robi i jak pracuje, a potem pytasz na jaką umowę. :) A Ty na jaką pracujesz? Przecież piszesz takie bzdury, uważając siebie za poinformowanego, a nagle nie wiesz nic o umowach??? :)

Małgosia
@Ciekawe

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Stalkone Sp. z o.o. na stanowisko ROBOTNIK BUDOWLANY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak wygląda sprawa grafiku w Stalkone Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Dar

Dobra firma inwestująca w pracowników. Polecam

Bo to jest prawda

Podobno Stalkone dostało dofinansowanie na budowę i badania modułowych pontonów! Ale nic nie słychać o tym, może czas na kontrolę w tej firmie

I więcej
@Bo to jest prawda

Podobno, to nie jest firma rumcajsa, tylko jest podstawiony, podobno z pisem ma układ i inwestuje, docelowo ma przejąć dużo więcej. I z tego co mi mówią pracownicy to ma dostać duży rządowy kontrakt od nich.

Piotras

Bo to prawda

@I więcej

Może tworzy duet z Kaczyńskim :)

Stalkone
@Bo to jest prawda

Szanowny Panie "donosicielu"! Informujemy, że firma Stalkone nigdy nie dostała żadnego dofinansowania na badania modułowych pontonów, pomimo, że nad nimi pracuje od ponad 2 lat. Jednocześnie zapraszamy na wystawę w dniach 21-24-07-2022 w Gdyni, aby na własne oczy zobaczył Pan nasz produkt. Jest to modułowy system pontonowy, który cieszy się na wystawie dość sporym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że również i Pan uzna, iż pracownicy Stalkone znają swój fach i dobrze wykonali swoją robotę. Po zwiedzaniu może Pan udać się z donosem dotyczącym kontroli. Po pańskim wpisie, szacujemy, ze ma Pan bogate doświadczenie w donoszeniu. Życzymy powodzenia!

Stalkoni, nie martwcie się,
@Stalkone

Tu każdy chory ze złości, psycho i zazdrości wylewa swoje frustracje. Taki naród! Pewnie kolejny nieudacznik wie o was wszystko lub jeszcze więcej :). Powodzenia!!!

Aneta
@Stalkoni, nie martwcie się,

A jak jest w pracy? Tam też jest wylewana frustracja? Czy jak to wygląda? Pracujesz tam aby powiedzieć jak to właśnie tam wygląda?

Benio
@Aneta

W tej firmie pracuje sie normalnie, i nie ma tam tablicy jak w gowork, gdzie kazdy moze pluć na drugiego, anonimowo, Tym dziaderskim portalem tworzycie agresje i nienawiść . Zło wraca, pamiętajcie Gołorki! ☺

Normalny
@Benio

Frustraci to ludzie co nic nie umieją, tu jak umiesz to jesteś cenionym fachowcem. Majster ok, teraz jest nowy szef produkcji, ma być rozbudowana obrobka. Pracy jest dużo.

Klient
@Normalny

zdecydowanie firma godna polecenia, dobrze się współpracuje. Polecam!

Dorota
@Klient

No to brzmi akurat w porządku. ;) A jest jakieś wyjaśnienie na to, że ludzie tutaj to dość rozbieżne opinie mają? :/

K!!!
@Normalny

Takich zakładów w dzisiejszych czasach jest coraz mniej, a jak się firma rozwija przy nowym szefie to życzę powodzenia.

Małgorzata
@K!!!

Możesz rozwinąć myśl? Bo rozumiem, że ogólnie polecasz pracę tutaj :) możesz powiedzieć coś więcej, czym wyróżnia się na tle innych zakładów?

K!!!
@Małgorzata

Solidna firma, a prywatnie rozmawiając z kilkoma pracownikami stwierdzam ich ogólne zadowolenie.

spawacz
@K!!!

dobra firma, wszystko co się umówisz to masz. I wypłata i robota jest.

Alibaba

Prawda jest taka że nie ma komu tam pracować, prawie wszyscy odeszli i została mała resztka pracowników. Nowa hala, wentylacja i ogrzewanie nie działa! Inwestycja pełna parą :)

Czesław
@Alibaba

Uuu to nieźle ktoś spartaczył robotę jak nic nie działa na nowej hali. A ci co zostali to co, sami bez doświadczenia?

@Czesław

Na produkcji konstrukcji stalowych zostało 6 osób więc można stwierdzić że słabo to wygląda, a robotę swoją daje innej firmie

Oj biznesmeni :)
@Alibaba

Podobno zostało dwóch, Czesław i Alibaba, z tym, że Alibaba ma 40 pracowników, a Czesław dodatkowo śpiewa w trakcie. Wywaleni gawędziarze:):):)

@Oj biznesmeni :)

Dzień Dobry Prezesie :) Przecież to sama prawda jest więc co tu ukrywać?! Ilość ludzi którzy jeszcze pracują?! Czy aspekty techniczne nowego zakładu?! Najważniejsze że ponad 20 kamer działa!

Czesław
@Alibaba

A jak wy tam w ogóle wytrzymujecie skoro nie działa ogrzewanie? Ile jest stopni w trakcie pracy?

@Czesław

Ja na szczęście nie pracuje już w tym zakładzie, chłopacy mówią że jak we 3 spawają to trzeba bramę otwierać nawet w zimę bo nic nie widać z powodu zepsutego wyciągu. Temperatura taka jak na dworzu, dobrze przynajmniej że dach mają szczelny!

Jacek

Szanowny Panie religia Katolicka zakazuje wyzysku, wolny rynek nie. Proszę się nie wypowiadać jeśli Pan nie ma pojęcia o temacie. Pozdrawiam.

Suweren

Popieram twoją opinię, mam nadzieję, że paliwo też kupujesz tam gdzie najdrożej - na krajowych molochach (orlen/lotos) i cieszysz się, kiedy kupujesz droższy prąd (energa) oraz gaz (pgnig). Tam przecież pracują tacy sami biedni Polacy, jak ty i oczekują dobrze zarabiać. Powinieneś również wszystkie inne rzeczy kupować najdroższe, aby pomóc biednym polskim katolikom. Mam nadzieję, ze co tydzień dajesz na tacę (minimum 100) i wspomagasz ojca z Torunia ( nie zapomnij o testamencie). Poza tym spróbuj podejść po pracę do innej firmy, a nie rok szukasz w tej jednej. Poszukaj u prawdziwych polaków katolików, z pewnością dadzą ci to czego oczekujesz i nie spytają o kwalifikacje. Powodzenia ! :)

Śledziu

Wszystko było w miarę dobrze do puki człowiek harował jak (usunięte przez administratora) i się nie odzywał.... Wszystko się zaczęło od dnia gdy była rozmowa o nowe ubrania bo w starych to człowiek po tych mazutach farbach i piaskowaniu wyglądał jak menel a nie pracownik firmy... nowe szelki bo atest się skończył no i o podwyżkę oczywiście.... rezultat był taki że pół roku to za mało aby stwierdzić czy mi się należy podwyżka, ubrań nie dostałem bo po roku dopiero można się ubiegać o wymianę a szelki to musiałem sobie dla własnego bezpieczeństwa kupić sam (usunięte przez administratora) Umowa śmieciowa oczywiście ale pieniądze na czas w miarę! (usunięte przez administratora)

Anatol

Bardzo dobry pracodawca więc nie dziwi mnie, że konkurencja zaczęła inspirować do złośliwych wpisów.

Worker
@Anatol

W życiu nie widziałem takiego cwaniaka i gbura jak prezesuniu peany na temat swojej firmy trwaly dlugo rozmowa sie skończyła jak mial zaproponowac stawke za którą miałem pracowac on żyje winnym świecie omijajcie ta firmr

Szymon
@Worker

To znaczy jaką dokładnie stawkę wynagrodzenia zaproponował Ci ten pracodawca? Nie ukrywam, że Twój komentarz jest dla mnie strasznie ciekawy, więc może zechcesz mi go wyjaśnić?

Worker
@Szymon

Praca po 9 godz w tygodniu i 2 soboty po 9 godz w miesiacu oczywiście za 3 tys.... Na umowę zlecenie..

Tryt
@Worker

Worker, ty chyba firmy pomyliłeś, w tej firmie nigdy się nie pracuje w soboty 9 godzin, piszesz bzdury, poz tym musisz być cieniutki w robocie, bo tu nikt nie pracuje za 14 zybli. Zobacz ile ludzi ma firma, bez ciebie jednego dalej działa. A że mogłaby lepiej zapłacić za naszą robote to jasne.

Trytek
@Tryt

Jestem ciekaw kto się podszywa po mnie :)

@Anatol

Dobry pracodawca, dotrzymuje ustaleń i jest słowny.

Harry

Nie wiem jak jest teraz, ale jak pracowałem w 2011 w Stoczni Gdańsk to już wtedy zaczęła się ta cała (usunięte przez administratora)rozpoczęta przez obecnego Prezesa. Umowy śmieciowe, płaca byle jaka byle kiedy. Coraz dłuższe godziny pracy (z 8h do 10-11h). Stawek nawet nie będę wymieniał, bo nikt mi nie uwierzy.(usunięte przez administratora) prezesa w niedzielę łaził po rusztowaniu i dzwonił po brygadzistach z reprymendą. Ale samo zakończenie mojej przygody ze Stalkone było najlepsze. (usunięte przez administratora)

Spawacz

Pracuję od niedawna, ale nie wiem gdzie wy pracujecie, wypłata terminowa, żadne tam 12-15 czy 19 złotych, normalnie, jak w innyh firmach, ciuchy prane,każdy ma 2 zestawy. Przez takich smutasów to Gdynia padła i już jej nie ma. A tu idzie robota.

@Spawacz

Prezes skończy kiedyś pisać pozytywne opinie?

Zibi

Najgorsza firma w jakiej robilem i tutaj nie przesadzam. Stawki 2/3 tego co gdzie indziej, o prezesie nie bede pisal bo i tak wszystko wykropkuja. Po miesiacu sie zwolnilem. CHcesz sie przekonac to sie zatrudnij.

monterrero
@Zibi

to idź do Szczecina pracować albo do vistalu :)

Świadek
@Zibi

masz rację kolego. i tu nawet nie kropkują, tylko usuwają wszystko, co ktoś niepochlebnego napisze o tej "super firmie".

Zibo
@Zibi

Zgadzam sie nie prcujcie tam omijajcie szerokim łukiem

Wszyscy stoczniowcy z Gdyni wiedzą że marne pieniądze w tej firmie się zarabia.Biedny Prezes musi często klikać te,,uśmiechnięte buzie,,by chociaż na GoWork u jakoś tę opinie wyglądały pozytywnie

AREK
@Gdynia

masz rację, tak samo jak w crist czy naucie, kiedy te stocznie zacznoł płacić jak w Niemcech czy Norwegji? Nic tylko wyjazdy....

Ak

Firma cały czas inwestuje, w nowym zakładzie są nieporównywalnie lepsze warunki niż w starym, ale tych nieprzyjętych lub pożegnalnych boli. Boli, bo tam nie pracują!

Czy po zakończeniu stażu można dostać się do firmy ?

Rafał
@Marek

Chcesz przyjść do Stalkone na staż, czy jesteś na stażu w innej firmie i później planujesz zmienić pracę?

bolo
@Marek

Widać, że wszystko wiesz, i o stawkach i o prezesie, gratulacje. Zarób więcej na tej swojej wiedzy, wyjdź z kołochozu, zostań prawdziwym biznesmenem :) twoja wiedza jest warta ogromnych pieniędzy :) No i popluj trochę na firmę, tak jak na każdą inną z jakiej cię wyrzucili......

donierobacwaniaka

Inwigilacja - tzn nie ma jak poleniuchować? Nie ma jak ukraść? Czy o co chodzi? A może nic się nie potrafi i widać?

Tey pajacownik, głupoty piszesz, ludzi pracuje coraz więcej, firma ma masę zamówień, inwestują w nowe maszyny. Już tacy byli, co uważali, ze wszędzie lepiej, a potem prosili o powrotne przyjęcie, i prezes tych pajacy przyjmuje. Ten portal, to powoli latryna, (usunięte przez administratora)

Rampampam

Fikcyjne umowy których nikt nie widzi , stawki jak w biedronce , 70% załogi to Ukraińcy którzy też czekają aby uciekać stąd. Kary finansowe względem widzi mi się Prezesa :) Firma cały czas szuka pracowników bo nikt nie chce przyjść

dobre porównanie :)
@Rampampam

Biedronka - cały czas otwiera nowe sklepy (Stalkone uruchomiło nowy zakład) - bo się rozwija! Biedronka - cały czas szuka nowych pracowników (Stalkone j.w.) - bo się rozwija! Biedronka - cały czas zatrudnia także ukraińskich pracowników (Stalkone j.w.)- bo się rozwija! dziękujemy za porównanie!

Rampampam
@dobre porównanie :)

Uważasz że stawka montera lub spawacza która wynosi 19 zł lub maksymalnie 22 zł jest adekwatna do stawki kasjerki w Biedronce ?! :) Oczywiście rozwija się czyli zmienia się w (usunięte przez administratora) ! Wszystko ku dobrej zmianie tylko chyba u góry:p

tolo
@Rampampam

widać, że pojęcia to Ty o stawkach w firmie nie masz, albo jesteś tak cienki, że zaproponowali Ci wypad z roboty.... Na pewno spawacz czy monter pracuje za 19 pln :)..... plujesz aby pluć, piszesz, bo myślisz, że głupotą zaszkodzisz, a ona tylko o Tobie świadczy :):):)

pracujący fachowiec

kolejny FRUSTRAT na gowork, który nie dostał pracy i wylewa żale :)

Monter

Jake stawki są dla motera

@Monter

Od 13 neto do 25 ale bruto ????

R2d2

Szału nie ma, coś tam swojego buduje ten cały prezes. Firemka bufor do popracowania jak sie nie ma czegos innego, kasa... eh, jak chcecie zachodu to spadać na zachód. Taka trója na szynach.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalkone Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Stalkone Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalkone Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalkone Sp. z o.o.?

Stalkone Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Gryfa Pomorskiego 48a/9
    81-572 Gdynia