Stalkone

Gdynia

Opinie o Stalkone

Seler 2012-07-20 08:14
Nie można powiedzieć, robiłem dzieło noga sie powinela, ale szef kase zapłacil choc roboty ne zrobilem. Cieżka robota, ale na wyplacie nie oszukuje, jest w terminie. Gorzej jak zapijesz - wylatujesz heheehee
mAlar 2014-02-27 17:15
(usunięte przez administratora) wypłata jest zawsze w terminie, tylko gorzej jak podpadniesz szefowi, o(usunięte przez administratora)
Dryb 2014-09-05 18:20
Z wypłatą spoko zawsze w terminie. Tylko nie pijta i trzeba pracować. Za róg sie nie schowata. No może raz. A potem do domu. Jak dobrze robisz to możesz całe życie tam ślusowac hehehe
spawacz tig 2015-03-20 16:34
Odradzam firme ten caly szef to cwaniak na pozcatku milo do ciebie gada a jak chcesz sie zwolnic pokazuje jaki to on madry nie jest.pracowalem tam tydzien na umowe zlecenie ktora podpisalem a ten cwaniaczek nie dal egzemplarza dla mnie. jak chcialem sie zwolnic to mi wmawia ze mam 7 dni na wypowiedzenie jesli odejde predzej to wezmie 7000 zł z pensji. w soboty tez przymusza pracowac jesli nie przyjdziesz to 100zł mniej . ogolnie praca fatalna social gorzej jak na starym dworcu papieru toaletowego nawet nie ma . BHP w pracy poziom zerowy najlepiej zebys pracowal za darmo i robil wszystko omijajcie te firme szerokim łukiem
tolek 2015-03-23 21:43
faktycznie leniu smier..., przyszedłeś na zlecenie i nie potrafiłeś nic dobrze pospawać, nie mówiąc o terminowości, twoja fachowość i rzetelność panie Miot..... jest do niczego. Ale oczywiście dziękujemy za reklamę, leni, nierobów i tych co myślą, że przez 7 dni zarobią 7000 nie chcemy. I spawacza z Kartuz p. Miot.... nie radzimy przyjmować :):):)
spawacz tig 2015-03-24 11:46
ty pospawasz lepiej heh jak niby nie umiem pospawac to po co mi dałes zlecenie
zlecenie moje polegało na sprzataniu i naprawianiu maszyn spawalniczych ogarnij sie.
Kto tu mówi o terminowości jak macie tam rozpierdziel fachowość wedlóg tej firmy polega na spawaniu nierdzewki w obecności stali czarnej ( opiłek i tym podobnym) odradzam kazdemu przyjmować sie do tej firmy a jesli ktoś juz ma taki zamiar to odrazu bierzcie egzemplarz umowy dla siebie bo pozniej kazdy bedzie miał problem podobny do mnie ze szef nie da umowy albo wmawia ze jej nie ma.
tolek 2015-03-25 21:35
szkoda gadać, ty się lepiej naucz odróżnić aluminium od stali czarnej i nierdzewki, to przykre, że nie każdy Miotk.... z Kartuz to fachowiec od tig. Powodzenia dla nowego pracodawcy!!!
tolek 2015-03-25 21:35
spawacz tig 2015-03-26 12:04
gdzie ty tam koles masz aluminium ogarnij sie . Co do pracy nie mamm najmniejszego problemu zeby ja dostać pracuje w firmie niedaleko twojej i mam 7 zł wiecej na godzine. Ludzie rozglądajcie sie po okolicznych firmach róznica w stawkach co do firmy stalkone jest spora. Było tobie łyso ze ktoś ma jaja i nie bedzie pod twoim pręgierzem. Firma najzwyczajniej omija kodeks pracy poprzez umowe zlecenie nakazując ilość godzin, dni pracy,przydzielając przez szefa produkcji inne prace, ktore nie należa do ciebie i twojej umowy. Nadając kary finansowe za nie przyjście w sobote. Kto wie taki ustrój podlega pod kodeks pracy.
tolek 2015-03-26 21:54
powodzenia i w końcu się ogarnij! :) tylko na ogarnianiu się znasz :)
ADam 2015-03-27 11:38
Pracowałem tam 2,5 roku i nie narzekam. Na produkcji, jak to na produkcji,gdy są terminy to każdemu skacze ciśnienie, ale kierownik mimo wszystko spoko. Konkretne zasady u szefa, ale zawsze sprawiedliwie. Jak się jest rzetelnym i się chce, to kasa też rzetelna :-)
libero 2015-04-24 23:51
Kierownicy co nie wytrzymuja miesiaca mobingu wlasciciela
liberosf 2015-04-28 18:56
a znasz takiego?
turbo 2015-06-01 00:13
dno i syf nie polecam tej firmy
Janek 2015-07-24 19:25
No właśnie, ja tez nie narzekam, wypłata w terminie, ZUS płacony, z szefem idzie sie dogadać. Chyba tylko leń może takie głupoty pisać. Masz powody, czy jestes złośliwy?
carlo 2015-08-10 22:37
W tej firmie niedawno zacząłem pracę, Może jakiś kokosów nie płacą, ale pierwszą wypłatę odebrałem, tak jak się umówiłem. Chłpoaki mówią, że tak jest zawsze, tylko trzeba pracować. No nie lubią leni i udających pracę. I tyle co mogę powiedzieć. Aa i ciuchy dostałem, wody w tą temperaturę ile chcesz i szef odpuszcza przy tej pogodzie. Polecam
robak 2015-09-13 21:10
co do wyplaty to ok zawsze na czs ale jesli traficie do wojtka gajgera na romontowke to wspulczucia kawal ch... nie polecam nie do opisania szczegolnie operatorzy sprzet przedwojenny a szkoda gadac nie polecam gdynia to co innego spokoj i praca na luzi bez stesu pozdo
kierowca 2015-10-25 09:45
już sobie nie cukrujcie tak... uważacie że wypłata na czas to jakaś łaska??? jak by było u was tak kolorowo, to nie mielibyście takiej rotacji pracowników. ale kto w tej firmie przepracuje pół roku, to później wytrzyma już wszystko.
Adamo 2015-11-26 17:42
przeczytałem to wszystko i częśc to niezłe bzdety. Firma jak firma, płaci w terminie, robote ma i trzeba ją zrobić. Przy rusztowaniach na platformach daje lepiej zarobić. samochód mamy. Co chcieć więcej. Gwarantują nam pracę codziennie, a nawet czasem za dużo :) jak wszędzie:). Moim zdaniem warto w niej robić, oprócz rusztowań zarabia jeszcze na konstrukcjach, więc sobie nieźle radzi. A Wojtek? sto razy lepszy niż pełka, a że opier...ala? jak każdy szef. Ale i obroni :)I bez cukrowania firma jakich jeszcze niewiele.
wojtus 2015-12-15 09:13
przemek czajka, slyszałem, ze wystawiasz f vat na zawieszoną firmę, xervon wie? :), a skarbowy wie, że my u ciebie dymaliśmy na czarno i jednoosobowo żona stawia sama 10.000m3 miesięcznie? Poczekaj jak się remontowa dowie i dostaniesz zakaz :)
fuhs 2015-12-18 10:44
ja też u czajki robilem na czarno dla xervon na połnocnej, facet zupełny lewus i kanciarz, ale on już w stalkone nie robi. Pogonili chwasta!
guro 2015-12-23 14:56
no jasne u czajki umowa o pracę chyba w chinach za peruwianskie peso :) czajka, ile ty już ludzoom nie popłaciłeś, ile masz spraw w pip i sadzie pracy o wydymanie ludzi? ty się nie osmieszaj i uciekaj z tego forum!!! a peła? ile razy on chlał z podwykonawcami i lewe metry im dopisywał??? pewnie wies zjak taki kumpel czajki jesteś :) Ze stalkone to go wylali za boki które robił, bo już ich za dużo robił :) Jak mi w końcu czajobusie jeżdżącym bez prawka jazdy zapłacisz zaległe pensje to popiszę o tobie troche lepiej czajozlodzieju!
Norway 2015-12-25 18:10
Panie Czajka, widać, że ciśnienie Panu skacze, podejrzewam, że firma Stalkone podejmie kroki prawne wobec Pana. I znając ich, sporo Pan za to zapłaci.
z pozdrowieniami świątecznymi były pracownik Stalkone zadowolony że w tej firmie pracował
pantera 2016-09-06 15:20
jest sukces, podobno prezes zwalnia Jurka, szefa produkcji, no całe szczęście. Już tak nas hamował i nie kazał szybko robić, że nie wiadomo było jak udawać przed prezesem..... Trochę będziemy mogli podziałać samodzielnie. A firma fajna, umowy, praca, płaca wszystko tak jak się umówisz.
Pablo 2016-10-13 12:05
Pracowałem w tej firmie i nie mam zarzutów. Zarobki ok- kasa zawsze była na czas, szef może czasami jest ostry i wymagający ale przy tym jest także konkretny i uczciwy. Umówmy się , gdyby był inny i miał pobłażliwy charakter to firma by była niczym.... Uważam że firma jest ok i polecam ją dobrym pracownikom. Nie polecam tej firmy dla leni i nierobów z wygórowanym ego. Pozdrawiam całą kadrę tej firmy i życzę sukcesów:)
olek 2017-03-02 09:04
to po co pracujesz? czy to ciebie złapali na kradzieży? to wszystko wyjaśnia
Mario 2017-03-02 09:20
on już nie pracuje, tylko takie bzdety pisze, złodziejaszek jeden :)
spawacz 2017-03-08 16:50
chyba to nie jest tak jak piszesz, nie jest łatwo, ale wszystko zgodnie z tym na co się umówisz. Przecież nie ma przymusu, jak masz kilka firm do wyboru to ją zmień. Ja tu pracuję 8 lat i nic mnie złego nie potkało. Wystarczy wyjść na zewnątrz i posłuchać, że w tych innych fajnych firmach to albo masz działalność, albo dzieło i robota jak jest to jest, a jak nie to nie. Nie wiem po co plujesz jadem i piszesz takie bzdury. I nie jestem żadnym poplecznikiem nikogo, 2 razy próbowałem znaleźć coś lepszego. I nie znalazłem. Po prostu na zadku ci mucha usiadła.
Maras 2017-03-12 17:01
Ukrainiec, zostałeś zwolniony bociągle słuchałeś muzy przez słuchawki, po co kłamiesz??? U was tam na wschodzie to normalka, nic prawdy, całe szczęscie że sobie poszedłeś :)
Świadek 2017-03-15 22:10
I znowu chwalebne monologi pisane przez możnowładców tej firmy pozostają a jakakolwiek krytyka po kilku dniach lub nawet godzinach znika. Czytając odpowiedzi napisane na brakujace wypowiedzi musicie wiedzieć, że te wypowiedzi były tu zamieszczone przez osoby pokrzywdzone przez tą firme, a reszta tej słodkiej beblaniny to tylko marna propaganda. Po prostu nie można słowa złego powiedzieć na stalkone. Kiedy bedziesz na rozmowie w sprawie pracy i po akceptacji oraz wypełnieniu kwestionariusza dostaniesz umowy o dzieło lub zlecenie do podpisu in blanco to się zastanów. Bo jeśli coś Ci nie zagra u nich, to po to podpisałeś te umowy zebyś nie mógł nigdzie dochodzić swoich praw. Po prostu po zgłoszeniu sprawy np. do PIP oni se tam w te umowy wtedy powpisują wszystko tak, że nic nie zrobisz. Opowiedzą Ci historyjkę że to dlatego bo wiele ludzi popracuje chwilę wezmą zaliczkę i znikają, a biedna firma później nie ma jak tej kasy rozliczyć. Syf jakich mało z prezesem rumcajsem z wydumanym ego.
Wiecej niż można... 2017-04-01 12:52
Brak BHP...Magnesy podnoszace blachy puszczaja ...brak atestu...na wszystko...zobaczymy ...jak bedzie dalej...
z holandi i nie tylko 2017-06-22 11:00
Możecie pisać co chcecie, najczęściej tu piszą smutasy co nie umieją nic. A stalkone działa, płaci w terminie i wysyła do Holandi. Tych wywalonych tu widze cała zbieranina. ciolki!
Zostaw swoją opinię o Stalkone - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalkone