IBS Controls sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o IBS Controls sp. z o.o.

elektryk 2013-10-03 10:48:22
Wtorek zwalniają w łodzi 4 pracowników.Czwartek szukają nowych,przemiał non stop.Emerytury nie doczekasz.
EXelektryk 2013-11-13 20:35:19
Współpracowałem z nimi i w sumie na tle wielu firm są OK. Instalacje, które wykonują niestety do najprostszych nie należą... Dużo nauki, kasa średnia, atmosfera w pracy dość dobra, szef spokojny, sporo pracy na wyjazdach ale diety płacone uczciwie chociaż z opóźnieniem. Praca odpowiednia dla młodych, którzy chcą się nauczyć czegoś nowego i mogą i chcą pracować w delegacji. Mi osobiście praca w terenie na dłuższą metę nie odpowiadała
RD 2013-12-01 20:13:12
Nie zwolniliśmy, tylko nie przedłużyliśmy umów tym pracownikom, którzy się niestety nie nadawali. Cały czas szukamy nowych pracowników, którzy potrafią i chcą pracować. Praca jest dla chętnych, jednak w dzisiejszych czasach nie płaci się za przychodzenie do pracy ale za samą pracę. Dla nas ciągły przemiał też nie jest korzystny - koszty szkoleń, badań, odzieży etc.
pozdrawiam :)
pracownik 2014-09-20 10:55:01
Zmieniają stawki jak im się podoba. Dowiedzieć się w jaki sposób naliczają pensję to rzecz niemożliwa. Poobcinali ludziom pensje po 1000 zł. Nie polecam.
kelner 2014-09-27 05:49:37
to lud pierwotny sami fachowcy jest zajebista firma kazdemu robi dobrze tylko wtakim gronie pracowac ludzie zglaszajcie sie do pracy przemila atmosfera zajebista dyrekcja..i w ogole ja tez tam jestem jade na relanium ale co tam ..
pracownik 2015-01-21 21:38:50
Co wy pieprzycie? Jak sie nie chce pracować to sie zarabia marne 2000 w tej firmie. Owszem, troche spadły zarobki, ponieważ nie jest naliczane z godziny tylko z akordu. A jak ktoś nie pracuje to nie zarabia. Tyle. Mogliby być troche bardziej uczciwi, i ogółem mówić jakie zarobki wychodzą, i jeśli jest "godzinówka" to ile wynosi. Ale są miesiące gdy zarobi się 3.500 zł a są gdy zarobisz 5000zł. Wystarczy ruszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i pracować
X 2015-01-24 22:01:20
5000zł, jesteś śmieszny. Napisz kiedy i gdzie tyle zarobiłeś.
bez nicku 2015-02-05 22:30:30
dziadostwo
pracownik 2015-02-12 19:14:05
Kiedy? Ostatnia taka wypłata była za listopad, w grudniu 1000zl mniej ale i tak zajebista kasa
zdziwiony 2015-02-13 20:11:32
ej pracownik chyba nieźle ruszasz d... że potrafisz tyle zarobić
Kraken 2015-03-09 14:20:51
Do bani...Kierownik projektu nie jest w 100% uczciwy..PREZES JAK NAJBARDZIEJ OK..

Najlepsze są spotkania komu ile zabrać i latający na kilometry konfidenci i donosiciele.Bądz konfidentem dostaniesz biały kask.

dodam ze przed wyplatami robia rozrachunek licza straty i obcinaja wypłaty..

Kasa nigdy nie jest na czas a wyplaty wyplacane w ratach...100% idzcie tam do pracy jak macie mało nerwów to tam emocji nie zabraknie..

Ogolnie firma jest ok..tylko kombinowanie bokiem wychodzi...

pytanie do RD.? jakich szkoleń? jakiej odziezy.?
rzucacie ludzi z planami na budynek i tyle odziez chyba dostaja pracownicy na umowie o prace bo tych ze zlecenia nawet nie uwazacie..
Do kraken 2015-03-30 21:15:00
Kraken, mówisz że przed wypłatami obcinaja wypłaty wyliczając straty - skąd masz takie informacje? I ten kto sprzedaje zyskuje biały kask? Mówisz o tej budowie w Lublinie rozumiem? Biały kask akurat tam dostała pewna osoba jeżdząca hondą, i podobno on sprzedawał? Ciekawych rzeczy sie dowiaduje XD
z budowy w Lublinie 2015-05-27 18:10:57
Dobrze się pracowało, ale do czasu. Było kombinowanie, jakieś dziwne historie, tyle że udało mi się mieć dobry kontakt z "białymi kaskami". Później wypłaty w kilku ratach, a ostatniej już nie dostałem wcale... Pisałem maile, dzwoniłem - bez odpowiedzi. Zrobili ze mnie frajera za darmo.
Ubrania, buty trzeba kupić samemu- płacą tylko za badania lekarskie. Rano przed wyjściem na budowe walka o sprzęt bo zawsze czegoś brakuje, jak nie masz sprzętu stoisz i czekasz do południa aż ktoś się zainteresuje i podzieli sprzęt. Praca na akord, więc i dniówki już wtedy nie ma.
Jak jesteś nowy to stoisz zazwyczaj cały dzień i nic nie robisz albo chodzisz i sprzątasz, przenosisz itp.
Marna organizacja pracy.

Nie dostałem wypłaty i nie ma teraz kontaktu, dobrze że umowa mi się skończyła, bo też bym teraz jej nie rozwiązał...
zły 2015-07-17 18:31:50
Potwierdzam słowa przedmówcy, Prezes mnóstwo obiecuje robi maślane oczęta a na koniec kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] paszoł won bez kasy, narzedzia z biedronki za 5 pln jak nie masz swoich to w czarnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jesteś, nie wiem jak płaci chłopakom z Wałbrzycha ale reszta wypłata w 5-ciu ratach czasami 3 miechy opużnienia znam ludzi którym wisi za 3 miesiące a jak sie upomonają to kopa w dupsko i bez kasy, O D R A D Z A M [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszust,
stasiek 2016-05-17 09:59:37
zawsze to jakiś plus dla nich jednak moim zdaniem, zatrudniają studentów to i kasowo się wszystko zgadza tak naparwde jak widze jednak.
Zostaw swoją opinię o IBS Controls sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IBS Controls sp. z o.o.