SwissWork

Szwajcaria

Opinie o SwissWork

Anonim 2011-10-01 12:36:21
**********************************ACHTUNG*************************************** Nie podejmujcie pracy w tej firmie.Osoba prowadząca to [usunięte przez moderatora].[są też inne oddziały tej firmy ale ten koleżka chętnie bierze Polaków aby ich oskubać]mam nadzieje ze kiedyś trafi do pierdla. Oszukuj na każdym kroku,trzeba się o swoje upominać ,tak jakby się to wam nie należało-[pieniądze za prace] Jeżeli już zapłacą top około 55%zaliczkowo-reszta -może na koniec miesiąca,ale to też nic pewnego,jeżeli spróbujecie odejść od nich bez wypowiedzenia to się z kasa możecie pożegnać.Kontrakty które są realizowane są bardzo często podpisywane za godzinę pracy tak ze nie musicie się bardzo spieszyć aby wykonać jakieś zadanie ,chociaż słyszałem że się szwajcarzy plują jak się za wolno pracuje.[Najgorsze co może was spotkać to sytuacje ze wam nie zapłacą kasy,wtedy tylko albo prawnik ,albo związki zawodowe.]Chociaż ci ostatni to taka sama organizacja jak inne ....nastawiona na ochronę własnego rynku pracy ,tak że niekoniecznie wam pomogą. ***********************************UWAGA*************************************
Zostaw swoją opinię o SwissWork - Szwajcaria
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SwissWork