Rotorex Rotor Zakład Instalacyjny państwa P..

Pionki

Opinie o Rotorex Rotor Zakład Instalacyjny państwa P..

rotor 2011-10-01 11:18:32
nie polecam tego pracodawcy, każdy kto pracował tam to wie o co chodzi: *na wypłatę czeka się około 2-3 miesięcy *nowi pracownicy jak przepracują miesiąc - dwa raczej kasy nie widzą wogóle *umowa (o ile się dostanie) to minimum krajowe *brak urlopów ani kasy za nie wykorzystane dni *narzędzia na własną rękę trzeba sobie załatwić *zero socjalu *czas pracy przekroczony kilkakrotnie *prowadzący >>>>>>>>>> nie lepszy od właściciela (pracownicy wiedzą o co chodzi) wpisujcie swoje uwagi
szajbus 2012-01-09 09:54:03
po prostu [usunięte przez moderatora].co niedziela do kościółka leci, pewnie i komunie przyjmuje... cóż taka Polska jaka i my Polacy (chociaż jemu bliżej do tych pejsiastych)... Ludki kochane po co u tego kręta pracujecie?żeby [usunięte przez moderatora] żyło się lepiej? bo wam nie skoro nie płaci miesiąc w miesiąc?do sądu pracy, państwowej inspekcji pracy i spakować walizeczki żeby pod mostem spał a nie śmiał się każdemu w żywe oczy, niech zobaczy co to znaczy na święta nie mieć za co kupić jedzenie czy dziecią za co kupić pieluszki....
podwykonawca 2012-07-05 21:34:47
[usunięte przez moderatora] to stary [usunięte przez moderatora] zakłada nowe firmy pod innymi nazwami np. rotor, rotorex, ostatnia SEM wszystkie zadłużone. ten człowiek (o ile można go tak nazwać) nie płaci ani podwykonawcom ani pracownikom. ludzie uważajcie nie wierzcie w żadne jego słowo.on od początku wie że nie zapłaci nikomu tylko oszukuje każdego żeby jak najwięcej pociągnąć. uwierzcie mi wielu jest takich jak ja
Były 2014-01-31 18:59:01
Witam, wszystkich. Dla zainteresowanych obecnie (usunięte przez administratora)wykonuje prace w warszawie, (usunięte przez administratora) Stawiają tam biurowiec Green Wings.
Były 2014-01-31 19:18:28
Dla uzupełnienia, pracują dla firmy Mercury. Kierownik z Mercurego jest na parterze tego budynku tam znajdziecie też synka, Szymona który kierowniczy tam swoimi ludźmi. Co do firmy "Rotor" nie polecam, po prostu oszust który z góry zakłada że nie wypłaci, żadnych lub wszystkich pięniedzy.
Exx 2016-05-29 21:02:14
Witam czy ktoś posiada aktualne informacje odnośnie Rotorex ?
Gdzie pracują,gdzie można ich zastać ?
Zostaw swoją opinię o Rotorex Rotor Zakład Instalacyjny państwa P.. - Pionki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rotorex Rotor Zakład Instalacyjny państwa P..