demex

Zabrze

Opinie o demex

anonm gall 2011-10-01 09:58
Nie zatrudniajcie się tam kierownik Opiela obiecuje złote góry a tu 1000 zł na rękę umowa zlecenie i w ogóle nie chcą dać umowy na stałe ja już tam nie pracuje na wszystkim oszczędzają ciuchy robocze nie dają tylko dla wybranych łaźnia w tragicznym stanie smród że rzygać się chce 1 kibel na cały zakład maszyny własnej produkcji albo stare które się rozlatują nie polecam nikomu
kroll 2015-04-20 13:06
Bardzo ciężka praca fizyczna w akordzie, niewspółmierna do zarobków jakie się tam otrzymuje. Wyłączasz mózg, niszczysz zdrowie, tyle można o pracy w tym zakładzie powiedzieć.
Madzia 2016-04-20 17:32
Nie polecam pracy ani w administracji ani w ogóle w żadnym z miejsc- maja tez Szyb Maciej. Bez ostrzeżenia i powiadomienia obcinaja pensje o 30 %, fatalne płace, chaos, żłe warunki, brak sprzętu i toksyczne relacje włąścicielskie. Brr....I potwierdzam- robotnicy sa robieni w konia na kasie, zresztą nie tylko oni.
Zostaw swoją opinię o demex - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie demex