Opinie o PMICombera Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PMICombera Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PMICombera Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMICombera Sp. z o.o. w Warszawa

Cześć. Widzę, że część z was informowała, że firma preferuje umowy zlecenie. Ja właśnie zainteresowałem się ich ofertą pracy dla Junior Project Manager i aktualnie oferują umowę o pracę lub B2B. Czyli teraz już normalnie od początku można liczyć na umowę o pracę, tak? Czy może będzie ona poprzedzona zleceniem na okres próbny?

Tomasz

Nie polecam ,praca sezonowa na okres letni w większości przypadków.Przy rozmowie kwalifikacyjnej obiecują zarobki na poziomie 3500 zł przy czym 3100 to max co można wykręcić ,targety do premii praktycznie nie możliwe do osiągnięcia.Umowa zlecenie.Praca po minimum 12 godzin dziennie ale płacą za 8 ,przez okres wakacyjny na luzie można znaleźć coś lepszego.

Witold
@Tomasz

Czekaj, jak to praca po 12 godzin ale płatne za 8? Co, te 4 się robi za darmo czy jak?

M Nowy wpis
@Witold

Nie da się nawet umowy o prace wyszarpać jak stawki takie słabe?

Tomasz Nowy wpis
@Witold

Masz stawkę miesięczna plus bonusy za targety,nie masz stawki godzinowej . Niestety nie ma opcji aby się wyrobić w 8 godzin w ciągu dnia ale to nikogo nie interesuje .Np masz minimum 12 punktów do odwiedzenia w ciągu dnia ,na każdy przynajmniej 20-30 min a czasami i zejdzie ci 40-60 min oprócz tego musisz do tych miejsc dojechać więc licz około 200 km dziennie ,łatwo policzyć że nie będzie to 8 godzin.

Irena Nowy wpis

Ktoś wspomniał, że rozmowa rekrutacyjna odbywa się przez telefon. To jak firma sprawdza umiejętności pracownika? O co pytają w takim razie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy PMICombera Sp. z o.o.?

gość

Raczej telefoniczna, rzecz mówiąc xD

Duch

Niekoniecznie

@Duch

Czyli zdalnie można rozmawiać?

Łukasz
@Marta

Tak z operatorami :) a większą władze mają mistrzowie bhahaha ale rozmawiajcie hahahah

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie PMI Combera?

Umowa zlecenie

Kama

Najlepiej na czarno żeby nie wypłacić ci pieniędzy

Sylwia

serio wszyscy pracownicy maja takie umowy ? ciezko mi uwierzyc ze agencja marketingowa sobie na cos takiego pozwala ? napisze ktos jak jest naprawde ?

gość

Pracowałem jako serwisant instalacji piwnych kilka miesięcy temu. Ogólnie rzecz biorąc praca bardzo prosta kilka dni i nabiera się wprawy. Samochód służbowy oraz telefon, nigdy nie było problemu aby używać samochodu do spraw prywatnych typu podjechać do sklepu itp. telefonu można używać do gps-a więc nie trzeba używać swojego aby wszędzie trafić. Wypłata na czas, bezproblemowe oddawanie pieniędzy za parkingi ogólnie rzecz biorąc super ja akurat nie miałem żadnych problemów oraz pomocni współpracownicy. Moja kilkumiesięczna przygoda była pozytywna, jednak jeżeli czytasz to zastanawiając się nad pracą w tym miejscu to polecał bym się zastanowić jeszcze raz bo nie jest to oczywiście praca marzeń i sam bym się jej ponownie nie podjął. Płacone jest od tzw. czyszczeń więc zdarza się, że jednego dnia będzie ich tak mało, że praktycznie nic nie zarobisz mimo, że starają się aby rozłożyć pracę tak aby zarobek był zawsze podobny. Równocześnie zarobek sam w sobie nie jest za duży nie można oczekiwać kokosów. Kolejną rzeczą jest to, że zdarzają się dni pracy po wiele godzin 10-12 nawet i więcej i mimo tego nie zarobimy tyle ile w pracy 8h. W niektóre miejsca jest ciężko trafić za pierwszym razem na czym traci się nerwy ewentualnie na parkingach, a dużo właścicieli wszelakich lokalów to gbury którzy uważają, że ich lokal jest najważniejszy i jedyny w okolicy i to właśnie u nich musisz być dokładnie o wyznaczonej przez nich godzinie bo inaczej ciebie nie wpuszczą. Podsumowując, jeżeli lubisz jeździć autem, mieć prostą manualną robotę trochę lżejszą od innych ale równocześnie gorzej płatną i o nie równych godzinach pracy, nie masz problemu z użeraniem się z niektórymi restauratorami i chciałbyś mieć pewność, że firma nie zrobi ciebie w balona ( tylko wg moich przeżyć kilka miesięcy temu ) to polecam.

Krystyna

Czy nadal jest tak z tymi umowami że podpisują wtedy dopiero gdy są zadowoleni? Po jakim czasie zazwyczaj to następuje? Niech ktoś napisze z własnej autopsji, bo chciałabym się przygotować mentalnie jaki czas miałabym pracować tutaj na czarno...

Duch
@Krystyna

Ze mną podpisali niemal od razu. Znam jednak przypadek z zeszłego roku, gdzie osoba czekała +/- 30 dni na umowę. Przy przyjęciu do pracy polecam jasno określić warunki - umowa od pierwszego dnia pracy.

Renata
@Duch

A aneksy w razie czego też na luzie się wprowadza? I jak tu aktualnie sytuacja się ma z podwyżkami, jak często ludzie się ubiegają?

gość

Nie polecam tej firmy. Chciałem iść do magazynu, który należał do firmy PMI Combera związane z chemią i towarem z P&G. Pracowałem tylko 3 dni, gdyż okazuje się że przyjmują pracowników "na czarno". Podpisanie umowy zlecenie/o pracę tylko wtedy, gdy przełożeni i ekipa będzie zadowolona z Ciebie, żeby mogli podpisać z Tobą. Zrezygnowałem z dość korzystnej firmy na rzecz tej firmy ze względu na sprzyjające warunki, jakie obiecywała P. Katarzyna. Kierownik magazynu był w porządku, lecz wymijająco podchodził do tematu umów o pracę/zlecenia. Czerwona lampa zaczęła świecić w momencie gdy zacząłem pracować pierwszy dzień, słysząc fakt, że jestem tylko na "próbę". Jeśli wolisz szukać pracę w firmie, która mogłaby od razu podpisywać z Tobą umowę, skierowała na badania w pierwszy dzień pracy i żałujesz tracić czas na taką firmę "krzak", gdzie obiecują podpisanie umowy w pierwszy dzień, która nie miałaby miejsca, to nie jest miejsce dla Ciebie. Ostrzegam przed tą firmą.

Łuki

Witam czy ktoś z aktualnych albo byłych pracowników mógłby opisać pracę na stanowisku serwisant instalacji piwnych. Czy praca jest ciekawa i ile godzin dziennie trzeba pracować? Ile można faktycznie zarobić ? Jaka jest atmosfera w pracy (kontakt z przełożonym ) raczej spoko czy sprawdzanie i codzienne szukanie błędów.? Czy jest możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio w browarze? Co z urlopami? Można wziąć podczas wakacji szkolnych czy dopiero po sezonie? Czy jest możliwość wykorzystywania samochodu w weekend?

Przemek
@Łuki

Do Łuki: Praca jest nudna, monotonna: przepłukujesz rury z piwem, czyścisz chłodziarke, czyścisz kraniki, myjesz dysze. Nie jesteś żadnych serwisantem, tylko czyścicielem instalacji piwnej. Po Tobie jeździ audytor i sprawdza,czy dokładnie czyszczone. W sezonie pracujesz 10 h poza sezonem mniej. Praca jest stresująca, wszystko robisz na czas. Masz 36 minut na 1 kranik, w barze mozesz miec kolumne z 3 i więcej kranów, wtedy czasu jest więcej, ale i tak za mało. Płaca niska za tyle h roboty,w okolicach 2000zł troche ponad. Współpracownicy bardzo spoko ludzie, koordynator też w porządku. Auto to 2 miejscowy Peugeot Partner tylko do jazdy w pracy, lepiej nie używać w weekendy i zbyt daleko od domu. Urlop do dogadania z kierownictwem. To jest praca z pośrednikiem, gdy chcesz być serwisantem Tyskiego to uderzaj do Kompanii Piwowarskiej bezpośrednio, ale musisz mieć jakieś techniczne podstawy, bo tam jest praca już konkretna technicznie. Polecam Kompanię Piwowarską, nie polecam PMI.

@Przemek

Czyli ile godzin miesięcznie przepracowuje się w sumie w sezonie a ile poza nim? Jak w związku z tym, że zmienia się ta liczba godzin, zmienia się wysokość wynagrodzenia w PMICombera? Czy może wynosi tyle samo?

Marcel J

Nie z jednego pieca jadłem od 1,5 roku to nie pracuje Ale mogę po takim czasie napisać, że to była najlepsza agencja w jakiej okazje miałem pracować!

@Marcel J

Cześć Marcel, a mógłbyś napisać czym PMICombera wyróżnia się spośród innych firm? Oferuje jakieś konkurencyjne warunki zatrudnienia? Dlaczego warto wybrać właśnie ich na swoje przyszłe miejsce pracy? :)

Witam jak wyglada praca na stanowisku mercza mobilnego ? Ile wizyt dziennie i czy w 8h się wyrobimy ? Pytam bo kasa jest cienka a chyba nikt za 2k na umowę zlecenie nie będzie robił po 10-12h dziennie.

Olga
@Marek

Cześć @Marek, a skąd masz informacje o wysokości wynagrodzenia? Widzę, że ta oferta pracy od PMICombera jest wciąż aktualna, czy nikt z Was nie aplikował?

Olga

Hej, PMICombera poszukuje specjalisty na stanowisko merchandisera/handlowca: https://www.gowork.pl/oferta/merchandiser-handlowiec,3Hq1cHZuQKpafpzkzCD7qF,slupsk. W ogłoszeniu podano informacje o samochodzie oraz telefonie, powiedzcie jakie są to samochody i czy firma daje również GPS ze zaktualizowanymi mapami?

Onufry

@JERONIMO Mam wrażenie, że konkurencja mocno inspiruje do takich wpisów!

JERONIMO

Nie dajcie się zwerbować PMI to zwykli pośrednicy płacący groszowe stawki a pracować najlepiej 24h ciągłe pretensje obietnice bez pokrycia jednym słowem w skali od 1-5 1,5

Justyna

Hej, czy ktoś z was orientuje się jak z rekrutacja w tej firmie ? Bo nie mogę znaleźć żadnych informacji

Monic

Czy ktoś pracował na terenie woj Śląskiego jako merchandisign? Jak przebiega rekrutacja? Czy są audyty, ile punktów do obsługi na dzień, jakie targety? Dziękuję z góry za pomoc.

PROMOTOR KAWOWY NESPRESSO

Nie dajcie się nabrać na ogłoszenia gdzie PMI COMBERA szuka pracowników od promowania w marketach ekspresów kawowych NESPRESSO! Obiecują i zapewniają o minimum pół etatu, wysylają na szkolenie aż do Warszawy, a po szkoleniu okazuje się że zostajesz pracownikiem jedynie na zastępstwa za innego półetatowca - gdyby nie mógł któregoś razu przyjść. Zaznaczam, że nie jestem jedyną osobą dokładnie w taki sposób potraktowaną przez firmę. Przez nich zrezygnowałem z innej pewnej pracy i teraz zostałem z niczym! Firma, której słowa i zapewnienia są warte tyle co nic - trzymajcie się od nich z daleka!

@PROMOTOR KAWOWY NESPRESSO

Jeśli w PMI Combera obiecywano Ci minimum pół etatu, to oczywiście słowa powinni dotrzymać. A czy próbowałeś wyjaśniać tę sprawę bezpośrednio z osobą, która rekrutuje w PMI Combera? Może należałoby w pierwszej kolejności zrobić właśnie w ten sposób.

PROMOTOR DORADCA KAWOWY - UWAŻ
@Elżbieta

Wszystko wyjaśniałem z wieloma osobami, w firmie panuje jeden wielki bałagan i finalnie było zrzucanie winy jeden na drugiego i każdy w całym zamieszaniu święty. (usunięte przez administratora)

UWAGA NA OGŁOSZENIE O EKSPRESA

UWAGA NA FIRMĘ - PROMOTOR DORADCA KAWOWY !!!! Wrzucam ostrzeżenie w imieniu kolegi - na jego prośbę PMI COMBERA DLA NESPRESSO Firma z poniższego ogłoszenia po kilku etapach rekrutacji i rozeznaniu się w dyspozycyjności obiecuje i zapewnia pracę na conajmniej pół etatu jako promotor kawowy w marketach. Wysyła na szkolenie zapewniając, że praca jest już w 100 procentach pewna w obiecanym wymiarze godzinowym. Zrezygnowałem więc z innej pewnej już pracy ze względu na wyższą stawkę - pytając osobę od rekrutacji czy na pewno mogę to bez wachania zrobić. Pani z PMI Combera nadal zapewniała o pewnej już pracy na pół etatu jako promotor. W związku z tym zrezygnowałem ze wcześniejszej propozycji z innej firmy - gdzie mógłbym dzisiaj normalnie pracować - i pojechałem na szkolenie. Na szkoleniu w Warszawie podpisałem umowę zlecenia rozpoczynającą się z dniem bezpłatnego szkolenia, a tuż po szkoleniu sprawa rozpoczęcia pracy w sklepie zaczęła się wydłużać w czasie. Nie odpisywano na maile o grafiku, mówiono że ktoś zaraz zadzwoni odnośnie pierwszego dnia pracy (po czym nikt nie dzwonił) - i tak przez prawie tydzień od szkolenia). Gdy spytałem czy zostałem zgłoszony do ubezpieczenia zdrowotnego powiedziano mi, że zgłoszą dopiero gdy pójdę na sklep! Dzisiaj zadzwoniono do mnie i powiedziano, że będę pracownikiem jedynie na zastępstwa gdyby inny pracownik na pół etatu nie mógł przyjść. Wymyślono sobie powód taki, że wypadłem słabiej od jakiegoś innego kandydata, który okazał się być rywalem w walce o miejsce pracy w sklepie - gdzie szkolenie nie miało już być żadnym ogniwem w zakończonej rzekomo rekrutacji. Takim sposobem zostałem bez innej pracy, którą miałem już w 100 procentach pewną. Uważajcie na poniższe ogłoszenie - to nie pierwszy i nie jedyny przypadek gdy pracownik rekrutowany z tego ogłoszenia (jest to akcja na całą Polskę) zostaje pracownikiem na zastępstwa.

Wypowiedzonko

Praca za grosze, nierzadko po 15 godzin w ciągu dnia w sezonie. Projekt dla Kampanii to porażka 220h i 2000 zł wypłaty oczywiście umowa zlecenie. Jedyne co zawsze było to porządne samochody, sprzęt do pracy też zapewniali. No i koordynatorzy którzy jakoś próbowali to ratować...

Natalia
@Wypowiedzonko

Trzeba pamiętać, że kwestię wysokości wynagrodzenia powinniśmy raczej rozpatrywać w sposób indywidualny, ponieważ - jak wiadomo - każdy z nas ma inne potrzeby. Jednak zaniepokoiła mnie liczba godzin pracy - 15 dziennie to zdecydowanie za dużo. A powiedz, bo to w tym wypadku istotna sprawa, czy w PMI Combera miałeś zapewniony dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Na wylocie
@Natalia

15 to fakt przesada, ale 11, 12godzin to w sezonie prawie norma. Bezplatnej opieki na NFZ. Minimalna to już ponad 1600 wiec 2000 za taką pracę to nie jakieś duże pieniądze. Dodając ilość godzin i odpowiedzialność, inwigilacje i ciągłe kontrole to o wiele za mało..

Damian
@Na wylocie

Skoro zarobki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, to zastanawia mnie, czy próbowałeś może występować do pracodawcy z wnioskiem o podwyżkę wynagrodzenia? Jeżeli tego nie robiłeś, to może warto by było to zrobić? Zawsze są jakieś szanse, że pracodawca przychyli się pozytywnie do takiej prośby.

NICK
@Wypowiedzonko

Z tymi samochodami to grubo pojechałeś.

@NICK

Czyli uważasz inaczej? Uargumentujesz swoją wypowiedź? Mógłbyś też od razu odnieść się do pozostałych kwestii warunków zatrudnienia w PMI Combera?

Pracowalem kilka miesiecy dla PMI Combera i jestem bardzo zadowolony ze wspolpracy. Bardzo pomogla mi rozwinac sie zawodowo .

@Marcin

@Marcin Miło, że jesteś zadowolony ze współpracy z PMI Combera. Mogę zapytać czym dokładnie się zajmowałeś w tej firmie? Ciekawi mnie też jak przebiega tam rekrutacja? Znalazłam właśnie kilka ofert pracy http://www.pmi.pl/praca/.

Zostaw merytoryczną opinię o PMICombera Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PMICombera Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PMICombera Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PMICombera Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PMICombera Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PMICombera Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 47 ocen.

PMICombera Sp. z o.o.