Eltron

Wrocław

Opinie o Eltron

pracownik 2011-12-08 13:37:39
Porządny właściciel ,dobre płace i możliwości nauczenia się wielu rzeczy - pomimo że to firma czysto handlowa . Praca jest ciekawa a atmosfera naprawdę rzadko spotykana - czytaj bardzo miła .Młody prężny zespół ludzi ,spora swoboda działania .POLECAM firmę jako dobrego pracodawcę - leniuszkom i obibokom odradzam .
pracownik 2013-08-20 21:28:00
Firma rodzinna z tradycjami, atmosfera dobra, kasa dobra uzależniona od efektów pracy, szkolenia - sporo i ciekawe- dość techniczne, prace polecam firma poukładana nie ma struktury koncernów- szybka i prosta decyzyjność nie ma 100 dyrektorów:)
Mac 2013-12-01 22:33:46
ubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu:) To śpiewałem ja Jarząbek.
Generalnie keidyś kiedy szefem był Senior, wszystko było super. Z Juniorem nie da się pracować!
Tom 2016-05-30 20:20:16
Jak tak czytam te komentarze to mam nieodparte wrażenie, że chwalebne wpisy to robota właścicieli.
Obietnic jest dużo i często, gorzej z ich realizacją.
Umowa o prace jest, tyle że połączona z lojalką...
Ogólnie nie polecam a wręcz odradzam!
ELTRON 2016-08-05 12:45:28
Nie jestem właścicielem firmy i pracuję w ELTRON prawie 10 lat - trafiali tu różni ludzie .
Myślę ,że te niezadowolone głosy to ci którzy liczyli na to, że można tylko "chodzić do pracy" i to wystarczy . Tu rządzi rachunek ekonomiczny trzeba generować zysk, bez tego nie da rady utrzymać istnienia firmy.
Stary pracownik 2016-08-08 21:48:32
Tom pracuje blisko 15 lat z firmy odeszło raptem 9 osób napisz o ile jesteś jedna z nich na jakie szkolenie nie pojechałeś albo jakiego narzędzia do pracy ci brakowało. Bo te osoby handlowcy którzy zmienili prace jeździli na szkolenia razem ze mną i nie tylko , ściemę w necie jest łatwo puścić. Z twojej odpowiedzi wynika ze nigdy pracowników nie byłeś albo pomyliłeś firmy. Lojalka jak lojalka temat od niedawna masz dostęp do danych poufnych to co się spodziewasz ze pracodawca chce żeby te dane wypływały .... Z tego co wiem nikt z tych co odszedł nie miał z tego powodu problemów. Polecam nie oczerniać bo kłamstwo ma krótkie nogi jak masz inne zdanie napisz konkretnie bo właściciel jest bardzo porządnym człowiekiem i nie widzę powodu żeby oczerniać go przez nieprawdziwe informacje
Stary pracownik 2016-10-23 19:09:31
Nie wiem co słyszałeś , co nie, trudno mi to oceniać- generalnie nie sprawdzonych informacji nie puszcza się w eter , znowu kolejne "niefortunne" słowo- zwolnienia w 25 letniej działalności firmy ja wiem o 2 zwolnieniach, no to ilość "powalająca". Reszta były odejście do innej pracy albo innej branży- z większością osób które zwolniły się mamy kontakt do dnia dzisiejszego i jakoś normalnie można rozmawiać nikt na nikogo się nie obraził. Co do stanowiska doradca techniczno-handlowy- praca w systemie home office - wysoka organizacja czasu pracy, samodyscyplina i wiedza techniczna. Praca głownie u klienta i z klientem 5 dni w tygodniu, na pewno wymagana jest wiedza techniczna i "spryt" techniczny w kojarzeniu kilku tematów na raz- działamy w 3 branżach elektronika/elektrotechnika/automatyka, w wielu przypadkach tematy zachodzą na siebie, dodatkowo zajmujemy się systemami safety i kontrolą wizyjną co wymaga paru innych doświadczeń jak podstawy optyki, troszkę mechaniki itd..... Na pewno nie jest to praca biurowa i a pewno nie jest "siedząca", jak co masz pytania na stronie są namiary do chłopaków możesz losowo wybrać sobie któregoś i zadzwonić, może trafisz na minie może na kogoś innego- nie ma problemu.
Jakub 2016-12-04 23:04:40
Pracowałem w tej firmie ponad 4 lata na stanowisku inżyniera sprzedaży więc mogę coś nieco napisać. Najpierw pozytywne strony: rzeczywiście, firma powierza pracownikowi odpowiedni warsztat pracy, który moim zdaniem w pełni zaspokaja potrzeby pracy w terenie i to na dość dobrym poziomie. Szkolenia: głównie techniczne, ale i potrzeba jest taka, aby znać tajniki tego co się sprzedaje. Program komputerowy na jakim się pracuje jest też bardzo zaawansowany, ale z drugiej strony trzeba mieć anielską cierpliwość aby pracować na nim zdalnie, niezależnie od szybkości łącza intertowego. Umowa tzw. „lojalka” to czysta formalność, choć sporo do życzenia pozostawia forma w jakim podpisywany był tę dokument. Właściciel firmy nie ma zamiaru nikomu płacić pieniędzy, po rozwiązaniu umowy o pracę. A teraz mniej pozytywny sygnał to sama organizacja działu handlowego. Inżynier sprzedaży podlega bezpośrednio pod dyrektora handlowego, który zleca mu zadania, ale na równi z dyrektorem są zadania zlecane przez produkt menadżerów, których jest kilkoro w firmie. Powstaje więc niesamowity mętlik z zadaniami do wykonania, a każde zadanie ma status super ważny lub mega ważny. W efekcie końcowym, jeżeli jakieś zadanie spadnie na dalszy plan działania, to wywołuje to wielkie niezadowolenie u produkt menadżera, który potrafi być bardzo niegrzeczny a nawet arogancki wobec inżyniera sprzedaży. Oczywiście, zgłaszałem ten problem do dyrektora handlowego a w odpowiedzi usłyszałem, że nikt inny nie zgłasza takich spraw, więc winy muszę szukać po swojej stronie ….. Ot, takie polskie myślenie.
Na koniec kilka słów o stronie finansowej: płaca składa się z podstawy i premii od wyników. W pierwszym roku pracy było OK, w drugim nawet lepiej, bo i sprzedaż poszła w górę. W trzecim roku pracy było już gorzej a w czwartym najgorzej tzn. podstawa plus mała premia. Dzieje się tak dlatego, że plany sprzedażowe wzrastały od 15% do nawet 40% rok do roku (w podziale na segmenty), a rynek nie jest z gumy, więc nie wyrabiałem tych wysokich norm. Kuriozum polega na tym, że więcej sprzedawałem, więcej firma zarabiała a ja mniejsze wynagrodzenie dostawałem. Polecam wysoką czujność podczas rozmowy na tematy finansowe.
Zostaw swoją opinię o Eltron - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltron