Opinie o Celmax Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Celmax Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Celmax Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Celmax Sp. z o.o. w Częstochowa

Michał Nowy wpis

@były w jaki sposób oczernia ?

Olo

A Ja nie żałuje okresu w moim życiu gdy tam pracowałem. Fajna załoga i po prostu fajna atmosfera. Z pracy odpadali tylko Ci którym się nie chciało robić. Jak w życiu...tyle

kick Nowy wpis
@Olo

Ten komentarz napisał właściciel. Ściema. Jak w życiu... tyle

były Nowy wpis

jedna wielka porażka,pracodawca obgaduje byłych pracowników do innych firm,oczernia ich

hen hen Nowy wpis

klemencik, chyba żartujesz.. nie ma już miejsc, w których od pracownika wymaga się płacenia za paliwo, bez żadnych zwrotów. Trochę Cię poniosło. Oczywiście, to dobrze, że Celmax tak się rozlicza, nie mam ku temu żadnych wątpliwości.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Celmax Sp. z o.o..
do taniokik

stanowiska?buhahha.Tam każdy jest od wszystkiego.Takie sa wymagania.Chcesz być handlowcem?spodziewaj się zdezelowanego auta i przedpotopowej potrzaskanej komorki na start.A wyplata zalezy od twoich wynikow sprzedazy i powodzenia dziadu.Jak podjedziesz takim sprzetem i zaszpanujesz komora przed potencjalnym klientem sprzedaz gwarantowana haha.A jesli jakims cudem uda ci sie coś sprzedać to nie spodziewaj sie wyplaty tzw podstawy.Wtedy mozesz liczyc tylko na prowizje o ktora musisz sie jeszcze wykłócić,jesli potrafisz,bo argumenty ktore uslyszysz zwala cie z nog.Otworzysz szeroko jape ze zdziwienia,że mozna chrzanic tak coś chorego i zatka ci kakao

Bigos

Witam, nie polecam tej firmy nikomu chyba że sprzątaczkom lub sprzątaczom bo to zazwyczaj się tam robi. pomiatają uczniami jak ścierwem zero szacunku dla człowieka. [usunięte przez moderatora]!!! SZCZERZE ODRADZAM TEN KTO TAM SIĘ DOSTANIE MA [usunięte przez moderatora] !!! Adios muciacios.

jak tak fajnie to czemu tam nie pracujesz

nie

dajcie sobie spokój z tą firma to dłużej będziecie żyć

badylak

[usunięte przez moderatora] wykorzystywanie, lepiej omijać szerokim łukiem

m

sorry dla partyzantów bo byli wspaniali.

m

firma to jakaś partyzanka zprzed pierwszej wojny.

lipa

Ta firma to wielka lipa nikomu nie polecam wypłata marna i z wielką łaską najlepiej nie pytać o pieniądze i [usunięte przez moderatora] za darmo bo pracowikowi to nie potrzebne! ale firmie są niezbędne pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o Celmax Sp. z o.o. - Częstochowa

Celmax Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Jagiellońska 59/65
    42-229 Częstochowa