Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

fan tan t

Obecny menadżer podkręcił mocno śrubę. Nie ma pojęcia o pracy fizycznej. Zmianowi boją się mu doradzić bo nie chcą stracić swej posadki i ślepo wykonują jego dekret. Moje sugestie dla TESCO: Menadżer powinien na miesiąc iść w piking a potem na miesiąc na załadunki. Przekonał by się jak jego pomysły są chore i beznadziejne,. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmniejszyć normy , obowiązki i wsłuchać się słowa ludzi to może praca stała by się lżejsza przynajmniej w pikingu.

@fan tan t

Kto jest teraz menagerem?

O jej

Ludzie magazyn pusty, szm aty dzwonić!

@O jej

Tesco wychodzi z Polski jak się nie po prawi sprzedaż to tyle.

Ktoś
@Stop

I wy na TO pozwalacie hehe

@Ktoś

Kto tam jest teraz napisze mi ktoś?

Menagerem?

Managerem?

lara crowt

Mi się nie podoba atmosfera w pracy bo musimy pracować z plociuchami i z narzekajacymi donosicielami. Przeszkadzają mi również wytatuowane kobiety. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Menadżer powinien z miesiąc po pikowac a potem iść na załadunki.

Tomb rajder
@lara crowt

Narzekać, narzekać w domu ewentualnie w bloku lub apartamencie zarobasy hehe Jedziecie z daleka to usta poprawić i cmokać, jak nie umiecie to oblizać . Szorstki papier mam w kiblu, któraś się z was ktusi heeheaheha ale mieć na papierze.... tatuaże, może... mam nadzieje że wam jaja wybiorą i będą mieć w poważaniu, co kolwiek to znaczy.

Tomb rajder
@Tomb rajder

dodam jeszcze on to się z łysą szma tą powinien zkontaktować, nie trawie tego gościa...

Grzegorz

Tesco nie jest firmą jak każda inna. Wprowadzają śmieszne procedury żeby mieć za co karać. Jeżdżę wózkiem 13 lat a jakiś bez pojęcia mnie poucza żeby światełko się nie zapalił bo w jego przekonaniu nie dbam o sprzęt. Dokładają tylko nowych obowiązków, pracujemy za trzech a i tak zmianowy twierdzi że za mało. Tu nie trzeba czepiać się sekcyjnych bo mają z góry narzucone co i jak. Firma wykorzystuje pracowników i wcale nie dąży żeby praca była lżejsza. Statystami na pewno nie jesteśmy. Bliższe określenie to niewolnikami. Moje sugestie dla TESCO: Zmniejszyć obowiazki

kol
@Grzegorz

Zamykają magazyn w Teresinie T-2 a

Wesoły
@kol

Kolego masz rację,a dowodem jest wycofywanie towaru Tescowego,łaczenie towaru(jedna naczepa) T1+T2,zamkniecie chłodni. A pozatym sam jeden z kierowników zmiany mówi aby do początku przyszłego roku.

@Wesoły

Nie długo wypowiedzenia mówił to członek zarządu Tesco.

@Stop

Jaki członek? Jakieś źródło tych informacji podasz? Wypowiedzenia i odprawy to byłaby bardzo korzystna dla nas sytuacja. Gorzej jak nas sprzedadzą komuś jak murzynów na targu niewolników.

@Dokurobei

Będą zamykać 20 sklepów z dniem 20 listopad ,prawdopodobnie Sochaczew na pierwszym miejscu jest .

Maria

Bzdury.

Marian
@Maria

Ploty niosą że 5 batów naraz do opędzlowania za premie

@Marian

Powiedz wprost, że to nie ploty tylko fakty z twojego życia w Tesco. Swoją drogą, pozostaje tajemnicą poliszynszyla jak ty pięć na raz ogarniasz.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka (wysoki skład)
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
czarna

Lubię atmosferę w TESCO za: obniżki

Biały
@czarna

Była trafiła na złego

lola

kierowniczki nie miłe dla pracowników same płaszcza (usunięte przez administratora) w biurze piją kawkę i obgaduja za plecami Moje sugestie dla TESCO: wymienic kierowniczki zastepujacego kierownika wkoncu powinna być tylko 1 kierowniczka A nie 5 Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: każdy powinien mieć swoje cześć sklepu wydzielona do pracy a nie wszystko na raz

Lolek
@lola

Niedługo się zbilzycie do mojego pułapu. Moje sugestie dla TESCO: Bujajcie się :D głupoty, bzdury to jest dewiza.

xxx

Firma jak każda nigdzie cię nie posadzą statyści potrzebni są tylko na planie filmowym.Jak robisz swoje nikt z kierownictwa nie powie ci złego słowa co innego jak leserujesz , kto potrzebuje maruderów!

@xxx

Kolego pracujesz w tej firmie, czy jesteś tu kierownikiem? Jeśli uważasz, że nigdzie cię nie posadzą to zapraszam poobserwować pracę tzw. sekcyjnych i administracji w DC Teresin.

xxx
@Dokurobei

Tak kolego ja w tej firmie właśnie pracuję a nie latam i donoszę kierownikom co kto kiedy i jak !

Wierny

Już niedługo będą zmiany,a napewno o Tesco w Teresinie będzie głośno...???? ponieważ przekraczają swoje kompetencje i uprawnienia.

Oszukana

9 sierpnia 2018 zrobiłam zakupy w tesco w ŻYWCU na ul .legionów.Kupiłam kostkę sera żółtego waga0.264 cena 14.90 należność 3.93 zł.Naromiast na paragonie waga 0.264 cena22.90 należność 6.05zł. Czy można ludzi tak oszukiwać? Zakupy zrobiłam o 10:09.Numer transakcji 18. Pani kasjerka oszustka!!!

Realista
@Oszukana

To nie kupuj tam sera tylko sobie zza uszu wyskrobuj. A nie narzekaj i obrażaj bogu ducha winną kasjerkę, która przesunęła tylko kod kreskowy przez czytnik. Przecież ona nabijając na kasie nie jest w stanie nic zrobić. Ktoś przecież tą cenę wbił w systemie i tyle. Oszukana ty chyba byłaś chowana pod kloszem w piwnicy i nie masz bladego pojęcia jak otaczający cię świat funkcjonuje.

Bolek
@Oszukana

Tak to prawda oszukują w Tesco Sochaczew zostałem oszukany na zniżce 10% ,zatrudniają nie wiadomo kogo na kasy firma traci klienta ,jak niema to oszukują na kasach .

Regi
@Oszukana

Pani kasjerka a co ona ma wspólnego z ta ceną ?????

Bolek
@Oszukana

zamykają sklep w Kaliszu ,ul.Wojska Polskiego ,Wrocław,i Warszawa do końca sierpnia.

Sysy
@Oszukana

To o nie wina kasjerki tylko pan obslugujacuch lady . Nie zdazyly zebrac serow promocyjnych nim skonczyla sie promocja badz nastapila zmiana ceny w systemie.

klientka
@Oszukana

tak pani kasjerka oszustka zal komentowac proponuje prace przez tydzien na kasie i wszystkiego pani sie dowie a kasjerka na pewno ma juz wille z basenem smiechu warte

kjooo
@Oszukana

I miślisz człowieku, że kasjerka to oszustka. Po pierwsze ona nie ma nic do tego, że taka cena na kasie wyskakuje. Widocznie ser podrożał. Na pewno nie jest to wina kasjerki, bo ona tylko skanuje, a jak jest niezgodność, to w punkcie oddają, ale jak się Pani nie zna, to niech nie szasta pani oszczerstwami

Zuza
@Oszukana

Powinna pani odszczekac swoje słowa że pani kasjerka oszustka. To kierownik jest za wszystko odpowiedzialny i do niego mieć trzeba pretensje

kasjerka
@Oszukana

Nie masz się na kim wyładować? Kasjerka najbliżej. Oczywiście!!! Najwyraźniej nic nie wiesz o pracy na kasie czy funkcjonowaniu takich obiektów jak hipermarket działający w ramach gigantycznej sieci sklepów, gdzie kasjerka nie ma wpływu na to, jakie kwoty wyświetlają się na kasie czy co wisi na półkach przy produktach. Nie wypowiadaj się więc na temat czegoś, o czym nie masz bladego pojęcia. Zamieszczając ten wpis zmieszałaś z błotem niewinną osobę. Miej tego świadomość.

Zanęta

Trafiliście tutaj pomimo tego że chcieliście dobrze dla siebie i swoich rodzin. Ale wiedzcie że gdzieś czeka na Was lepsze życie. Na prawdę. Możecie się przebudzić z tego koszmaru w każdej chwili.

Robert

Czy ktoś poda mi realne zarobki na kontrakcie dla pikera lub wozkowego zatrudnionego przez Tesco? Pracuje w Tesco magazynie w UK podstawa to 1400f nanocnej zmianie bez znaczenia na jakim stanowisku robimy i czy ktos wyrabia norme czy tez nie ,chciałbym porównać płacę czy jest sens przenieść się i dalej pracować dla Tesco czy coś innego szukac

a
@Robert

szukaj gdzie indziej, tesco jest jak tytanic

@a

Ostatnio jest już tak mało pracy, że nawet patusów z zakładu karnego rzadko przywożą, żeby sobie za michę ryżu potyrali.

patrycja

Menadżer karze układać towar na palecie na wysokość ponad dwa metry. Jak ciężko wrzucić tak wysoko zgrzewke napoi. Pracownik traktowany jest jak niewolnik. Takiej palety nie da się załadować. Haki na naczepie i przegrody są ponizej duch metrów . Towar trzeba zdejmować bo spada lub się uszkadza. Praca w piekielnym tempie za cenę bólu kręgosłupa i przemęczenia. Menadżer nie ma pojęcia o pracy fizycznej,dokłada obowiązków w tym samym czasie pracy. Administracja mniej ma pracy a więcej zarabia. Wykonujemy część ich obowiązków, czyli musimy na nich zarobić. Menadżer ma za nic magazynierów a zmianowi mu tylko fturują. Ba za te prawie 6000 zł do łapki są posłuszni, choć menadżer jest zielony jak tabela.

jacek

Odradzam prace w tesco w teresinie. Wysyłka i wysokie normy oraz praca w okropnym pospiechu

Zaneta

Lubię atmosferę w TESCO za: ekipa kierownik

Wnerwiony klient.

Będąc dość często klientem Tesco Gdynia stwierdzam że : Od pewnego czasu kierownictwo gdyńskich placówek ma swoich klientów głęboko w d...e, ponieważ usiłuje się ich zmusić do korzystania z chybionego na większą skalę pomysłu kas samoobsługowych, poprzez nieudostępnianie kas standardowych, nawet do późnych godzin przedpołudniowych. Pytam się dlaczego na bezczelnego, zmusza się osoby starsze często z chorym kręgosłupem i słabym wzrokiem do ,,robienia za kasjera" bez jakiejkolwiek prowizji w kwocie rachunku końcowego. Ps. ,,(usunięte przez administratora)" to chyba nie najlepszy pomysł na reklamę, a jeśli uważacie inaczej to proszę go umieścić przed wejściem.

Zyczliwa

Mój skromny apel do kierownictwa na"gorze".ludzie wyjdzie zza tych biurek ,idźcie do sklepu Tesco i zobaczcie co się dzięki dzięki waszym pomysłom.zwalniacie ludzi z długoletnim doświadczeniem,planujecie durne planogramy ...czy moze ktoś z was pracował na sklepie?.zna realia ?sami zakładanie sobie pętlę na szyję oby tak dalej ...koniec bliski .Tylko to jest pocieszające,że nie tylko my robiłem stracimy pracę ale wy też. Powodzenia na nowej drodze...do upadku firmy.

Twardy jak Stal

Boczek ty łysy konfidencie, jesteś najgłupszy wśród żółtych, którzy nie grzeszą naprawdę poziomem swojej inteligencji. A ty łysy kondonie nie znasz nawet słowa po angielsku, nie umiesz obsługiwać telefonu, nadal masz NOKIE 3310 , bo technologia przerosła cię już 15 lat temu. Jak w tej firmie ma być dobrze jak tacy kretyni zajmują kierownicze stanowiska. Jedyny Jaskól - wielki menago potrafi się wysłowić w języku angielskich kolonizatorów. Choć ten gówniarz był chowany pod mamusinym kloszem i nie ma pojęcia o pracy magazyny i tym bardziej o świecie go otaczającym. Jego światopogląd zamyka się na bajce Scooby doo i pogromca duchów.

kol
@Twardy jak Stal

To prawda bez szkoły i rozumu .

Zanęta

Dawno mnie tu nie było, wybaczcie. To prawda że robili/robią u Was więźniowie?

@Zanęta

A co ciebie boli ludzie jak ludzie tylko z bogatszym doswiatczeniem zyciowym

@anonymous

Mi z kolei trudno byłoby nie złamać prawa karnego pracując tam.

Siemion

Dominik. Dlaczego mnie wykorzystałeś i nie dałeś mi żółtej kamizelki?!? Mieliśmy siedzieć w biurze na zakładkę, a teraz pozostał mi tylko smutek i tęsknota za Tobą. Udajesz, że mnie nie ma jak przechodzę obok ciebie Domisiu skarbie ;(

Mariusz
@Siemion

Siemion (usunięte przez administratora) sprzedałeś chłopaków i zwolnili ich z roboty alkoholioku ! Dalej pijesz w pracy i stosujesz swoje frajerskie praktyki? Jesteś sterowanym cepem. Niech ochrona weźmie na alkomat tego idiotę i buca !

Dominik żółty kubrak
@Siemion

Siemion po co wypisujesz takie bzdury. Między nami nic nie było- parę nocy trochę wina. Skończyłem z podrywaniem chłopaków tuż po tym jak udało mi się gimnazjum zaocznie skończyć w wieku 28 lat. Teraz mam stałego faceta, któremu jestem wierny. Co prawda kręci mnie też prezydent Słupska, ale to tylko taka moja platoniczna miłość.

Xxx

Dlaczego w Lesznie w tesko nikt nie jest na kasie tylko siedzą na samoobsługowych.,a jak poprosisz żeby ktoś podszedł na kasę to odpowiedzą że nikt nie podejdzie poprostu porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO