Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

niedoszly

Zrezygnowalem bo straszyli jakimis swiatelkami i na czym polega praca. Zrezygnowalem bo palarnia jest na parkingu, a ja kulturalnie po jedzeniu lubie sobie zapalic i to nie w pospiechu. Osobiscie nie spotkalem sie zeby w jakims zakladzie nie bylo palarni. Dowiedzialem sie ze sa wysokie normy i chamstwo kierownikow wobec pracownikow. Dowiedzialem sie rowniez ze pracuje tam agencja z ukrainy i wielu kryminalistow. To nie dla mnie. Zegnam moja noga tu wiecej nie postanie.

sol

Zgadza sie

Hhh

Oho.. Osoba od dobrego PR wzięła się za robotę i wypisuje masę sztucznych "pozytywnych" postów.

celina

A mi się podobało jak 18 osób chciało się przyjąć do tesco przez firmę, ale gdy zobaczyli jak trzeba zasuwac w tym obozie i w jakich warunkach a także dowiedziawszy się ze palarnia jest na parkingu dali nogę. Ha ha. Frajerów szukają. Niech całują po rękach tych co teraz pracują bo nowych odstrasza ten stan od kiedy jest obecny menadżer.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
dagmara

A miało te dziadostwo upasc! Kiedy zmiana menadżera i operacyjnego? Nie za długo tu rządzą? Zniszczyli tylko ta firmę. Ukraińcy do domu! Polacy lepiej pracowali,ale menadżer wolał tańszych. Inwestuje się w swoich ludzi a nie obcy kapitał. We własne gniazdo się nie sra!

jamaajkka

Tylko ze to forum dotyczy magazynu w teresinie a nie waszych sklepów. To co się dzieje w teresinie za sprawą góry przechodzi ludzkie pojęcie. Normy ,światełka ,brak palarni i nie godne traktowanie pracowników Tescowych sprawia że praca to mus.

tesco

Co ty śpiesz nieźle zarobić wiesz ile ja się muszę fiutów nachapać żeby zarobić te marne grosze. Niezły ze mnie lachociąg

gertruda

W tesco w teresinie jest najgorzej. Mamy nie normalnych przełożonych. Menadżer to jakaś pomyłka, operacyjny to totalne nie porozumienie,on powinien leczyć się psychicznie cała reszta to ich pieski potu lnie wykonujące ich pomysły i rozkazy.

lll

A w styczniu zmiany na magazynach. Z fresza na t1 , z t1 na fresza. Nie chce z tymi de. .bi..łami pracować. Po tylu latach kara,w grudniu byliśmy potrzebni a teraz jak śmieci nas potraktuja.

tesco

Ty racjonalista co ty z tymi lachami tak ciagniesz ze caly czas o tym piszesz..Lubisz to robic to rob ...A odemnie wara frajerze zajebany zobaczymy jak samochod ci sie skasuje zycze ci zebys się rozjebal na pierwszym drzewie przydroznym po takim lachu nikt nie bedzie plakal jestes nic nie wartym czlowiekiem zero zero zero i jeszcze raz ZERO ..i pocaluj mnie w (usunięte przez administratora) Nie robie!!!!!!!!!

@tesco

Nie dość że pedał z ciebie to jeszcze jaki zawistny i wredny oj nieładnie jak mamusia cię nauczyła baranie z kim tu trzeba pracować wara z innych odcinków głowa w dół i stock taki śmieć to nie jest godzien nawet kibli ogarniać

tesco

Racjonalista posluchaj nie chwale ,tylko krytykuje osoby ,ktore pracuja w tesco i narzekaja nic na sile ...Po co sie mecza i wkurzaja swoja wredna obecnoscia w tej firmie. Ty chyba tez juz powinienes zmienic firme bo sie meczysz siebie i innych , takich lachow i wredziuchow tu nie potrzeba. A wiec zabieraj swoja tlusta dupe idz swoje madrosci dalej przekazywac.W tesco takich chamow nie potrzeba!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do mojej renty to jestem za mlodziutki. Ja nie musze lachy ciagnac..Chyba ty tylko patrzysz zeby cie kierownik wzial na lzejszy odcinek.Myslisz ze nie wiem kim jesteś wiem.Nastepny moj wpis bedzie się zaczynal od twojego imienia i Nazwiska niech się wszyscy dowiedza kim jestes ' Racjonslisto ' ..

agata
@tesco

A ty w jakiej formie jesteś zatrudniony w tej firmie? Pewnie siedzisz przy komputerze i pierdzisz w stołek. Nie zaznales potu na plecach i odcisków na rękach. Jeśli się krytykuje przełożonych to znaczy ze nie nadają się do kierowania firma. Łatwo powiedzieć ,narzekasz to się zwolnij. Nauczcie się słuchać ludzi,nie wprowadzaj cie zmian na siłę, które w niczym nie pomagają, a tylko powstają wysokie koszty. Zwróć uwagę jak wyglądała firma przed obecnym menadżerem a jak wygląda teraz ? Kto w niej pracuje i jak się traktuje starych pracowników. Pracownik firmy powinien być priorytetem jak w każdej innej firmie. We własne gniazdo się nie sra. Sam się zwolnij bo wchodzących w odbyt nie chcemy. My w odróżnieniu od ciebie pracujemy na odcinku gdzie nas zapisza i ciężko pracujemy.

@tesco

Odezwał się młodziutki lachociąg :) dalej będę się upierał przy twojej rencie mimo młodego wieku bo ciągniecie lach facet facetowi to chore i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Ja będziesz podawał moje nazwisko podaj też swoje śmieciu żeby każdy wiedział który to ten lachociąg chociaż pewnie i tak wiedzą lachociągu

tesco

Agato zwolnij się ...bo jeżeli tak piszesz. .na menagera i operacyjnego...To siebie nie szanujesz kobieto !!!! Ptacujac w tej firmie...Bo jak cos jest nie tak ...to po co się meczysz i wypisujesz na swoich przelozonych..Cos z twoia psychika jest nie tak .Przebadaj sie U ,psychiatry bo masz ze soba problem dziewczyno.

@tesco

Ty też masz problem tesco boyu bo jesteś pedałem skoro robisz laskę wszystkim kierownikom i chwalisz ich na forum. To jest chore idź na rentę

agata

Tak potrzebują posłusznych i ślepych na mobbing a przede wszystkim silnych szybkich i głupich. Jeżeli potrzebują prawników to po to by ich bronili podczas zbiorowego pozwu o znęcanie się nad magazyniera mi i podnoszenia im norm co roku gdy ta firma padnie. Jest to moje marzenie noworoczne,żeby ta firma upadła ,lub przynajmniej zmienił się menadżer i kierownik operacyjny. Co oni zrobili z ta firma?

Opek

Na sklepach również jest (usunięte przez administratora) Często z ciekawości dzwonie po innych sklepach i wypytuje o to w jaki sposób radzą sobie z "nowościami", które wymyśla "góra". Większości pracownikom nie zależy na tej robocie - potwierdzone dane!

xl

Palowac tych banderowcow z komitetu obrony demokracji. Kto im niszczy demokrację? Robią tylko zamieszanie i sztuczny tłok. Radykalne zmiany są potrzebne w tym kraju wiec należy wspierać rząd by naprawił wszystko co zepsuła platforma.

Utyr

Ciekawe z jakich środków szefostwo zrobiło dla siebie paczki z alkoholem itd. Czy też z ZFŚS przeznaczonych dla potrpotrzebujących?

tesco

Oczywista jest rzecza ze musicie zapieprzac na Waszego Pana. Bo jak nie wy to kto? ..Co nie ktorzy sa mlodzi...Jak wy sobie emeryture czy rente wyrobicie zycia wam braknie..Co to sa za skladki odprowadzane , ja mam juz przepracowane 25 lat i zadnej umowy smieciowej dla mnie taka umowa nigdy nie wchodzila w gre .A wy tyrajcie az kregosluoy wam popadaja.

łajzy

O co chodzi ci nierobie Tescowy zacieraj łapska że pikujesz Na dniach pikingu tutaj nie lizniesz tylko agencja będzie. a etat twój i piking mozesz pomażyć My już to wiemy a ty gamoniu nie

tesco

Wy z Agencij morda w kubel i do garow ..Dorabiajcie kowalskiego ...bo jak się nie będziecie wykazywac swoja produktywnośćia to pojdziecie na bruk MULY NA PANA MUSICIE TYRAC ...JAK MURZYNY , TYLKO ZE BIALE...HEhehehe

@tesco

Jaki kozak patrzcie!!! Mordę TY masz i to widocznie mocno parszywą!! Wielki TESCOWICZ który (usunięte przez administratora) kolegów i liże (usunięte przez administratora) kierownikom żeby się tylko nie narobić !! a co lepszy jesteś od agencji nie koniecznie bo bluzę z logo tesco nosisz to nie daje Ci prawa do obrażania i poniżania innych!! Wartość człowieka można ocenić jak traktuje innych a nie po tym na jakim stanowisku pracuje, a Ty widocznie nie reprezentujesz za wiele swoją osobą! Masz ze sobą problem to udaj się do psychiatry bo psycholog w Twoim przypadku nie wiele pomoże, a nie wyżywasz się na innych zakompleksiony mało wartościowy człowieku.POWODZENIA W LECZENIU

alban

Dostawca w Tesco który dźwiga czasami po 150kg na czwarte piętro bez windy zarabia 1900plnbrutto do ręki 1400pln . A marża na produktach spożywczych sięga czasami 100% i jeszcze musi wyrabiać na premie na kierowników liderów którzy przychodząc do pracy nie wiedzą nic nie są w stanie określić gdzie dana ulica leży . Jak można zrobić kogoś kierownikiem kto nie zna nawet w 5% topografi Krakowa . Przecież to tragedia zarabiać 6tyś i nie znać się na ulicach w Krk i okolicach jedno co to opowiadać głupoty i straszyć ciemną masę gorzej jak się trafi wyjątek i kierownik o mózgu pistacji nie jest w stanie wytłumaczyć prostych rzeczy np . Monika ul. Wielicka Kraków BRAK SŁÓW .... Dzwoń ze spóźnieniami na call center ( jak jest kontrola ) jak już pójdzie to ( Najlepiej chopcy dzońcie do klientów nie na call center żeby nie było spóźnień ) BO PANI MONIKA NIE DOSTANIE PREMII . Następna co prowadzi " brąza " Tragedia opowiada historie jak to ona szkoliła żołnierzy z jazdy defensywnej autem .Co najlepsze tych którzy wyjeżdżali do Afganistanu jeździć po pustyni MASAKRA!!!!!!!!!!!! Opowiada historie ludziom jak to biorąc 600kg jest w stanie dostarczyć sama nosząc to na czwarte piętra i jeżdżąc przepisowo po mieście czyli 30km/h 40km/h 50km/h . Szczerze zapraszam panią podam Pani numer umówimy się i sprawdzimy to oczywiście w takich slotach jak są podawane w Tesco czyli planowany wyjazd 08:00 prawdziwy 08:40 i to wszytko do godziny 13:00 oczywiście nosząc samemu bez online . ZAPRASZAMY CHĘTNIE PANIĄ POZNAMY>>>>>>>>>>>>>>> CZEKAMY NA ZGŁOSZINIE

samanta
@alban

Jakbyś był mądry to byś rzucił tę pracę. 1400 zł? Chyba 10 lat temu! Szanuj się. W Teresinie góra jest agencja. Jak piszą 6 osób z agencji na załadunki i jedną z tesco to zygac się chce. Tesco w piking. To już nie jest tesco. To jest śmietnik.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO