Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Mati

Opinie o pracodawcach Nazwa firmy/Treść Miasto Dodaj opinie o pracodawcy 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z Jesteś pracodawcą? Zobacz jakie możliwości prezentowania swojej firmy jesteśmy w stanie Ci zagwarantować! Sprawdź Opinie o pracodawcy Rozmowy kwalifikacyjne Oferty pracy Sortuj: Najnowsze | Najstarsze logo Stokrotka Opinie o Stokrotka Pracowałeś w firmie Stokrotka i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji. zdjecie uzytkownika łeb - 2016-01-25 19:55:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Zaraz ci się zwolnię,to ci leb spadnie. zdjecie uzytkownika kirk douglas - 2016-01-25 20:06:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Czytałem ze w firmie placa 2500 za narysowanie fiuta w kiblu plus gola (usunięte przez administratora) br /> zdjecie uzytkownika ELC - 2016-01-25 20:14:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Jestem pracownikiem stokrotki i bardzo lubię tu pracować.Wyrabiam 60 kartonów na godzinę i nikt mnie się nie czepia.Wychodze często na przerwę.Chodze po czas kierownika do Pawła z Sylwią..Sylwii tez wpisuje czas kierownika bo się lubią i często stoją po ppl godziny w regalach.Ale mnie to nie obchodzi bo mamy czasy kierownika.Na papierosy chodzę bo mam dużo punktów i czas kierownika.Mowie innym ze Malo jest na papierosach ale w rzeczywistości nie mowie im prawdy.Lubię nie mówić prawdy bo tak mnie nauczono w stokrotce. zdjecie uzytkownika patis - 2016-01-25 20:20:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2) Bylem kierownikiem w orandzu i dzieki temu zostalem liderem.Przepraszam wszystkich za to ze nic nie robiłem. Ale ktos musial zostac liderem. zdjecie uzytkownika aaaa - 2016-01-25 22:58:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu. To jest praca dla ludzi cwanych i bardzo wytrzymałych fizycznie. Połowa osób na pickingu wybiera sobie najlżejsze zlecenia. Można to łatwo zauważyć jak dziewczyny wypisują sobie numery zleceń na kartkach a potem wiozą na jednej palecie 5 zleceń po 3 kg. Kierownictwo powinno tym się zająć bo inni pracownicy muszą siedzieć w napojach i robić zlecenia po 900kg. zdjecie uzytkownika jajco odp. - 2016-01-26 19:14:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Widac jaki padalec z ciebie i pracus skoro jarasz blanty.Ćpun.Pedero.Robta jak najwięcej to zapłacimy większe pieniądze. zdjecie uzytkownika jajco nam. - 2016-01-26 19:17:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jajco pisal z telefonu komórkowego z systemem android słuchając w czasie pikingu muzyki. zdjecie uzytkownika megapikera norma 80-180 - 2016-01-27 15:26:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) R.B jestes w porzadku nie odpierdalasz to sie dogadasz bez włazenia w (usunięte przez administratora) A.P wkurzajaca osobowosc ale rzadzi na zmianie bardziej niz R.B napewno nie ideal ale jakos to trzyma jest kierownikem ktoremu czasem odbija P.N zajety wiadomo kim reszta dla niego nieistnieje B.P ogarnia chlodnie niezle, idzie sie dogadac choc niezawsze P.P dajmy mu czas narazie sie uczy stanowiska,w stosunku do pracownikow kolezenski moze nie 2 guzik ale jak mu nieodbije to bedzie ok. M.B Kretyn nie bede sie rozwijala bo nie ma po co zdjecie uzytkownika ja - 2016-01-27 16:48:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) wlasnie sie zwolnilam :) zycze wszystkim,oby sie poprawolo w tym burdelu zdjecie uzytkownika jajcosz bogumił - 2016-01-27 19:18:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Macie czas kierownika za nierobienie niczego.Jestem Bogdan i mam duza normę bo sobie pikuje na chlodni.Lubię robić po 10 godzin i nic wam do tego.Rzadko się myje bo nie mam za bardzo czasu ze względu na liczbe godzin pracy.moja norma jest większa od waszej.Często jeżdżę wózkiem. Pieskiem.Zdzarza sir ze puszcze bonka w regale ale to nic ponieważ się rozejdzie w gaciach i nie mam czasu nawet poczuć ze względu na normę.pozdrawiam. zdjecie uzytkownika kawa z mlekiem - 2016-01-27 19:26:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Lubię wózki still bo potrafią szybko jeździć i są o wiele szybsze od widlowych.paleciak jest ok ale mam sranie od ciężarów jak ciągamCoolboxa.Lubię sobie puścić bonka w celu zatrzymania napierajacycj w moja stronę. pikinierów goniących za norma.To taki firewall gdzie wszyscy uciekają na chwilę żeby ponownie wrócić do punktów. zdjecie uzytkownika były - 2016-01-30 19:48:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)

Mati T1

3 grupy na T1 to sami debile i lamusy i nic nie robią pasożyty

sol

Tak sa osoby ktore lecza sie biorac leki na nerwice i stres. Tak wplywa fresz na psychike czlowieka.

Mariuz Kołu cki

A ja jestem gruby przykry i robię laskę kierownikom nawet diabłowi i dobrze mi z tym !

logo firmy Kierownik Magazynu
Teresin
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka (wysoki skład)
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
xxxyyyzzz

Tak te stare wozki zaladunkowe mozna kierowac jedna reka a te nowe rzucaja i mozna z nich wypasc, no i trzeba stac na bacznosc. W starych wozkach sa skladane podesty co skraca ich rozmiar. Te nowe to lokomotywy zawieszaja sie na naczepie gdy ta opadnie. Porazka. Takie wozki to zdaly by egzamin w jakichs churtowniach ale nie w takich magazynach jak tesco.na nich zrobi sie duzo mniej. W ciasnocie nie mozna nimi wykrecic

henk

Nie klikamy w reklamy bo sa podejrzane i pachna naciongactwem.

ler

Widocznie musisz mieć jakiś kredyt do spłacenia ze zgodziłeś się tam iść. Inne osoby olali by fresza. Na t1 są nowe wózki to prawda ale te załadunkowe to istna porażka , nikt nie chce tym jeździć, no chyba ze niema wyjścia. Rzuca nimi,są za długie i mało zwrotne. To już te stare są o niebo lepsze.

Kamiluuuu

Chociażby w dziale menagmentu w krakowie, jako doradca klienta lub specjalista ds technicznych prawda kamilu? Hahaha. Pracy pelno bo nikt nie chce tu pracować bkKn

loja

A jakie są szanse na podwyżkę? Bo ludzie maja dość coraz większej męki za takie pieniądze. A te roszady powodują że szukają innej pracy! Bujcie się ,bo zostanie wam sama agencja i Ukraińcy. Traktujecie Tescowych jak śmieci.

wiosna
@loja

Jaka podwyżka kiedy - od 1 marca pracuje na T-2 bo na T-1 nie było dla nas miejsca ,a powiedzieli że to rozwój pracownika w pikngu towaru na magazynie mam uprawienia na wózki a muszę prowadzać jamnika z towarem a nie kiedy ręczny wózek ,bo tam na tym magazynie mają taki sprzęt .A wiszą bilbordy jak sprzęt mają nowy a le gdzie na t-1 a na T-2 są zacofani o 15 lat do tyłu .A jakie szkolenie mam przy załadunku że nie wiem o co chodzi zero tłumaczenia tylko do przodu bo norma pytam się jaki rozwój pracownika który pracował 10 lat na magazynie T-1 ,a po traktowali jak śmiecia nie pytając czy masz zdrowie czy nie tylko na przymus .Pytam się kierownika jak nie było miejsca dla nas to zwolnić .

Znajoma Twarz
@wiosna

Pracowałeś 10 lat, czy może 10 lat chłapałeś ozorem na lewo i prawo uprzykrzając innym życie, a teraz się dziwi "potraktowali mnie jak śmiecia" Gdyby naprawdę było tak żle to byś się zwolnił znalazł coś lepszego, a nie tylko mielił ozorem, no chyba że tylko to potrafisz robić, bo jeśli tak to niezły z ciebie wrzód na (usunięte przez administratora) tej firmy.

Ola z Opola
@Znajoma Twarz

Żebyście wiedzieli ile takich wrzodów jest na Freshu, które tylko chodzą i kłapią ozorem - mało tego nawet do managera chodzą na skargę na kierowników i kolegów. A same co chwile na lewym L4 siedzą i wielkie g..no robią. Jedyne w czym się wyróżniają to w obgadywaniu innych i w statystykach nieobecności w pracy.

Trer

To już nie w krakowie w dziale menagmentu? Ani nie jako doradca klienta? Hehe

robotnik

Owszem. To takie osoby których nie dotyczą jakie kolwiek normy, światełka i wszelkie procedury. Są to osoby siedzące przed komputerem, pozbawieni jakiego kol wiek nadzoru , których nie można nazwać wydajnym lub osoby mające jakie wyższe stanowisko kierownicze czy posiadające mniejsza lub większą władze. Osoby po których się jeździ upokarza i nie liczy się z ich zdaniem. Takich tylko się gania żeby zarobili na pozostałych nygusow.

Praca

Wezcie wy się w końcu za robotę a nie siedzicie i pier.....do....li...c.i...e farmazony!!! Nie pasuje wy...p..ier...d.a...l..a...c.!!!!! Nikt was tu nie trzyma czy ktoś kogoś zmusza???? Palić wroty i na zmywak lub szorowac kible w burdelu....

gertruda

Tak brakuje jeszcze uchodźców, muzułmanów, którzy wysadzić się w imię Allaha, zabijając nie winnych ludzi. Jestem przeciwko wobec obcokrajowców bo zabierają nam pracę. Co? Nie pracują gorzej niż Polacy? Masz oczy? Idź do okulisty. Nawet nie wolno ich ukarać za ich fuszerke bo gdzie tesco znajdzie takich tanich ludzi?

berds

Pozbęda się polskich magazynierów. Zatrudnia w ich miejsce Ukraińców. Dadzą im mleka ,herbaty i 5 zł na godzinę. W administracji to nie przejdzie bo nie umiał czytać po polsku. A z magazynierów mogą porozumieć się na migi. Ludzie zwolnij cie się , jak można pracować z takimi ludźmi?

Ola z Opola

Pozdrowienia dla nowego Managera. W imieniu wszystkich magazynierów, życzę Panu powodzenia i podejmowania samych trafnych decyzji. Aha: jeżeli szukacie oszczędności, to proszę się uważnie przyjrzeć liczbie pracowników administracji i odnieść tą liczbę do ilości wykonywanej przez nich pracy - myślę, że może to być ciekawa lektura.

Retro

Tak tak. Tam płacą 6 x więcej niż tu. A po za tym po co tu to piszesz. Zapytaj na forum krakowskiego menagmentu. Tu jest forum DC Teresin. Aaa..Zapomniałem.. To siewca dobrych opinii ;-) szansa na karierę, menagment, lux warunki.. Itp itd

patriota

Unicestwic opozycje, tych zdrajcow. Palowac tych z kodu co blokuja ulice. Precz z unia europejska i agentem bolkiem. Zlikwidowac gimnazja . Niech zyje polska suwerenna.

total

Bzdura emilka. Kierownik nic ma do gadania na temat wysluzonego sprzetu. Musimy jezdzic tym co mamy. Zapisuja nas na odcinki nie martwiac sie czym bedziemy pracowac. Czy sie jezdzi zlomem czy nie wszyscy mamy taka sama norme.

audyt

Puknij się człowieku w banke. Mowa jest o sprzęcie w magazynie tesco w Teresinie a nie w żadnym sklepie. U nas sprzęt to podstawa do wykonywania pracy. Jego stan jest bardzo ważny by wykonywać jakie kol wiek prace. A niestety sprzęt jest bardzo wyluzony, a jeśli zakupują nowe wózki to w pierwszej kolejności wycofują dobre wózki zamiast te wadliwe. Biorą pod uwagę przepracowany moto godziny a nie jego stan techniczny. Przecież wiadomo ze jeśli wózek jest uszkodzony to nikt nim nie chce jeździć. A więc ten dobry wózek który cały czas pracuje zostaje przeznaczony na złom. Tesco oszczędza na sprzęcie bo naprawia go byle jak tak z grosza. Obecnie są zakupione nowe wózki którymi jeżdżą przeważnie Ukraińcy, wiec gdzie tu są niezłe warunki! Nie wiesz to nie komentuj.

rsa

Zastanawiam się kto decyduje które wózki mają być wycofane z exploatacji. Wystawiono na dwór dobre wózki załadunkowe a zostawiono dwa które się zacinają, których mechanicy nie potrafią naprawić. Trzeba było się zapytać magazynierów a nie na sztukę wystawiać na złom dobre wózki. Te z fresza tez jest szrot. Durnie!

Kołucki
@rsa

To samo z retrakami wystawiają dobre a zostawiają złomy na których nie da się jeździć dobrze że ja mam swój dobry bo bym chyba zwariował

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO