Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

POSZKODOWANY

robią tam nieuki i młode bez doświadczenia w 43-190 Mikołowie w Tesco nieład i w kasie nie uprzejme dziewczyny nie dają punktów i oszukują z resztą masakra zmieniłem tesco z mikołowa na Tychy na Towarową , towar stary ogórki kiszone 2 miesiace we wiaderkach po dacie brudne pojemniku zgłosze to do sanepidu i mediów Mikołów ul. Młyńska 7 43-190 Mikołów woj. śląskie , maja tez banany czarne i pognite owoce masakra co za kierownik tam jest albo go niema bo nawewt upilnowac ładu nie potrafi na sklepie i w kasach

@POSZKODOWANY

To jest forum dla magazynu tesco W Teresinie .Wiec wynocha buraku z Mikolowa.

fresh

Ja jestem takiego zdania..Nasz magazynierow moze beda zwalnic ...Ale to jest wina samych magazynierow za duzo osob chodzi na L4..Hm nie ktorzy potrafia byc 3razy w miesiacu..A to juz chyba przesada..A co do kierownikow pozwalniali..tych co nie trzeba..Taki Krzysztof K..zostal Taki Adrian J. zostal...A moze menager nie wie jak wyglada tych panow praca..Ostatnio na dniowce mozna bylo zaobserwować..A jak bedzie trzeba poda się szczegoly ....ale nie teraz...

ddd54

Pozwalniali dobrych i złych kierowników. Nikt nie wie na czym polegalo kryterium. Dla mnie było to nie potrzebne. Nauczyłem się z nimi pracować , a z każdym pracuje się inaczej. Nikt z nas nie wie również czy te zmiany nie wyjdą nam na gorsze. Czy po roszadach w kierownictwie nie wezmą się za magazynierów.

kola
@ddd54

A może nas co nie których zwolnią za światełka.

Wereczka

Zgadzam się z tym ze takie zmiany na stanowiskach kierowniczych już dawno być powinny. Pracowników zwalniali po kilka razy a kierownicy byli nie do ruszenia wiec teraz w końcu zaczęli zwalniać tych co powinni być na początku zwalniani. Szkoda Leszcza i to bardzo jak również Tomaszewskiego. Zostali osobnicy którzy tylko potrafią podpieprzać i lizać nie powiem co. Zamiast R.T powinna wylecieć jego żona która nie ma za grosz szacunku do magazynierów oraz F.M (przeciwieństwo TATY!!! WSTYD!) już nie wspomnę o Panu K.K. i Ł.K dla których zasada o szanowaniu innych jest nieznana... Radek Z. niech się lepiej porusza po magazynie a nie siedzi na "wyspie" całą zmianę!

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
fresh

Jasne ze szkoda Roberra T. Ale w tym przypadku zwolnien nie tyczylo sie co do malzenstw...Co ty chcesz od Winko....skich..Sa Spoko jak na kierow.

Krrret

Jeszcze się okaże kto na tym wyjdzie dobrze. Czy te osoby które zostały nie będą żałować decyzji. Niektóre decyzje to totalna pomyłka. I to pokazuje jakie pojęcie o pracy danego kierownika mają KZ. Żadne.

xl

Tak a głupi siemion został.

freszowiec

Przy wszystkich zwolnieniach grupowych zawsze zwalniali 1 osobę z małżeństwa jeśli oboje pracowali w Tesco. I zwolnili Roberta Tomaszewskiego, a małżeństwo *Wielmożnych Wi...skich zostało całe. Ciekawe które z nich musiało opier.....ć pałę.

Czujny jak pies podwójny
@freszowiec

Co to niby za kryterium, że zwalniamy jedno z małżeństwa? Jeżeli w małżeństwie jest dwoje dobrych pracowników to co? Jedno zwolnić bo za dobrze mają a zostawić w to miejsce gorszego pracownika bo jego mąż/żona nie pracuje w Tesco? Weź się człowieku ogarnij bo poziom twojego rozumowania wskazuje na nieodwracalne ubytki w mózgu. Dla pracodawcy liczy się to żeby został, w jego mniemaniu, dobry pracownik. To, że tobie żal d.pe ściska bo ktoś ma dwie kierownicze pensje nie ma dla Managera znaczenia. Bardzo dobre te zmiany, tylko dlaczego tak późno? Teraz dopiero widać, że wiele stanowisk kierowniczych i biurowych było zupełnie niepotrzebnych. Jeżeli to prawda, że zwalniani mieli propozycję pracy na magazynie ale nie skorzystali to nie żal mi żadnego z nich. Powodzenia, stanowiska kierownicze w innych firmach już na was czekają hehe

kola
@Czujny jak pies podwójny

Ja do końca czerwca pracuje i opuszczam ten syf ,na magazynie ff są jedni i ci sami pupile co na t-1 ,np;; załadunek dwóch naczep R LUB A a pupile G jednie naczepy a dlatego ze komputer tak pokazuje on nie oszukuje to jest poniżenie pracujesz przez 8 godzin i masz R.J tak na zbierasz tych światełek trzy czerwone i system naprawczy a ja mam już trzeci i się nie przejmuję jak mię zwolnią to przyjdą następni z t-1 żeby uzupełnić braki ,ale co jest dziwnego ze kierownik mi wytłumaczył normę jaka jest na ff a nie kierownik sekcji własnie i dobrze że pozwalniali tych co nie a zostawili co nie//

Gg

Dar Bog i Fryd Maz

olu
@Gg

zwolnili Leszcza z ff dobry to człowiek .

Stachoowicz

Kto to jest D.B i F.M ?

fresh

No szkoda kierownika ..D.B. powinni wyeliminowac Pana kierownika ..F.M. zero szacunku do nas ...

Wqerty

A gdzie jest mój ulubiony naganiacz zachwalacz tescowy? Coprawda jego trud byłby próżny w obliczu grupowych zwolnień w sieci tesco, ale tym weselej by się czytało te głupoty :-P

tesco

Jestem pracownikiem tesco pracuje 15 lat w bielsku bialej i bardzo boli mnie to ze kierownik ochrony kierownik sucha zywnosc okradali tesco to sa aktualne wydarzenia i mogli sie zwonic normalnie a powinni dostac dyscyplinarke a zwykly pracownik odlozy sobie przecene chce ja uczciwie kuoic i moze dostc dyscyplinarke GDZIE NA TYM SWIECIE JEST SPRAWIEDLIWOSC A NAZWISKO ZLODZIEJA TO MALGORZATA GOLDA PROSZE O SPRAWIEDLIWOSC

@tesco

To jest forum Magazynu Tesco teresin i nikogo nie interesują twoje wypociny wióruj stąd ale już !!!

tesco

dagmara

Popada to wreszcie czy nie? W tym skwarze można wykitowac. Ze słońca nie ma żadnego pożytku, tylko straty . Niech to się ochłodzi .

half

Możecie mi powiedzieć jaka jest stawka godzinowa na umowie-zleceniu przez agencję pracy dla osoby uczącej się?

Kiernoziak
@half

5 zł na łapę na godzinę

arek
@half

Nie dociera do ciebie ze w tesco nie zatrudnia się przez agencję. Panuje totalny wyzysk ,oszukują na kasie i wykorzystują na maksimum. Tylko frajer zatrudni się w tym obozie.

xxx

Dokładnie ! Wozi się jakby pozjadała wszystkie rozumy głupia. Dupsko to ona umie lizać ho ho ho

T1

Tez jej kurwa nie lubie tej Magdy S. Niech się wali na Ryj...

Fifa

też nie lubię tej Magdy S. plotkara podlizuch i babochłop z mordą boksera żal .....

kwas

Przez agencję nie polecam pracować pomijając ten zapierdol trzeba być dobrym szpiegiem panuje popyt na osoby które wszystko muszą przekazywać liderce autobusu , skakać koło niej łapiąc plusy plotami .Wszystko chcą wiedzieć o każdym . Oczywiście za tym idzie dużo plusów nie trzeba pracować w stoku tylko się panoszyć na szt lub na innych odcinkach nie mierzalnych.Pozdrowienia dla P. Magdaleny S z agencji Wymyśle oraz lidera.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO