Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Gyt

Mniej pracy, a więcej będzie potrzebnych ludzi? Ot logika naganiacza.

karol

Miałem na myśli magazyn w teresinie. Skoro otworzą magazyn w poznaniu to cześć sklepów nam zabierze, co sprawi że będzie mniej pracy u nas. Obecnie są dwa magazyny w polsce ,w teresinie ,który obejmuje sklepy północne polski i w Gliwicach kory obejmuje południe Polski. Jeśli otworzy się magazyn w ponad to na pewno przejmie cześć sklepów od teresin a i od Gliwic. Wiece ludzi potrzebują? To czemu cześć agencji siedzi w domu , lub wysyła się ich do domu przed czasem? Nawet Ukraińcy często schodzą po ośmiu godzinach a nie po dwunastu. Tak w ogóle to nie polecam pracy przez agencje w tesco. Nigdy nie wiadomo o której się zejdzie,nic nie można zaplanować, a tak na prawdę przez firmę tez odradzam. Głupie światełka ,brak palarni ,stres ,praca w pośpiechu, porażka.

karol

Taka wypłata zdarza się tylko raz w roku. I to dla nielicznych bo są limity w liczbie zapotrzebowania na takie nadgodziny. Okresy przedświąteczne, po za tym jest cienko, a przede wszystkim obecnie. Az się boje pomyśleć co będzie jak ruszy magazyn w poznaniu. Pójdziemy z torbami,pozwalniają nas jak psów.

frania

Ponad 200 godzin pracują Ukraińcy, czytaj ze zrozumieniem. Pracownicy tesco tacy jak ja mają do ręki 2300 do 2600netto. Mówię o magazynierach. Agencja ma stawki akordowe. Jak bym miała ponad 200 godzin to bym miała kolo 4 tys bo nadgodziny są liczone podwójnie. Jednak Tescowych nie chcą zostawiać po godzinach bo są za drodzy, chyba ze juz nie mają wyjścia i takie nadgodziny nam proponują. Dlatego tez Ukraińcy pracują po 12 godzin dziennie za zwykła stawkę bo nie mają na umowie setek. Polska agencja ma niby setki ale i taki ich roluja na stawkach akordowych.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Justyna

Tak. Jest traktowany jak król. Menager całuje mu buty, ma dziesięć przerw w pracy, a zarabia grube tysiące. Zamiast bonów na święta dostają wycieczki na Hawaje. Dla całej rodziny!!! Na dwa miesiące!!

Anty

Po prostu znalazłaś forum Centrum dystrybucji Tesco i ciekawi cię jak tam stanowisko piekarz w jakimś sklepie i zamiast spytać tam to piszesz tutaj tak? Mimo że takiego stanowiska u nas nie ma. I o tym mówię. Ci prawdziwi którzy szukają informacji na temat pracodawcy powinni wiedzieć i odróżniać durne i sztuczne posty od tych pisanych przez pracowników. Na powyższym przykładzie macie czarno na białym jak działają tacy "naganiacze".

Likop

Tak. Ciagniesz paleciakiem palety na ten dział i wykładasz towar na półki. A w międzyczasie jak ktoś Ciebie spyta gdzie jest papier toaletowy to "doradzasz" temu klientowi. Taki to doradca. A tak na marginesie to takie właśnie zapytania jak Pan powyżej są pisane na zlecenie.

Polki

Ależ oczywiście. Każdy ma swoje zdanie. Mam na myśli bzdety typu : "Ojej!! Pojawiły się oferty na stanowisko doradcy klienta w Siemianowicach!! Słyszałam że to bardzo ciekawa i rozwojowa praca, super płatna. Pędzę aplikować!! " I to wszystko na forum Dc Teresin. To tylko pokazuje że jakakolwiek merytoryczna dyskusja z przedstawicielami firmy nie jest możliwa. Uciekają się do takich wyglupów.

Polki

Pojawia się tu masa osób piszących jakieś bzdury wyssane z palca, wychwalajacych firmę Tesco, używających właśnie takich zmylek jak z doradcą klienta. Albo to jedna osoba która taką ma po prostu pracę, rozmawia sama ze sobą, licząc że osoby z zewnątrz szukające opinii na temat Tesco wezmą ich brednie pod uwagę. Zresztą, na forum różnych firm jest masa takich naganiaczy. Zygac się chce.

frania

Jak to skąd wiem? Przecież pracuję razem z tymi ludźmi na magazynie w teresinie. 260 godzin grubo poniżej 10 zł na godzinę to chyba nie trudno policzyć. Oni mają setek za nadgodziny ja Polacy. Nie wiem skąd ty w ogóle jesteś ze o tym nie wiesz i jeszcze w to watpisz. Na pewno nie pracujesz u nas. Wypisujesz o jakiś ofertach pracy na doradcę klienta a to jest forum magazynu w teresinie. Nie rozumiem po co tu umieszczają wpisy ludzie ze sklepów skoro to forum nie należy do nich. Niech każdy urzenduje u siebie i nie zasmieca czyjegoś podwórka swoimi problemami

Polki

Jako doradca klienta = kasjer. Pisz po ludzku naganiaczu zachwalaczu. Pensja żenująco niska. Strasznie duży ruch tu robicie ostatnio, w firmie musi być panika jakaś.

zainteresowany

Rozważam aplikowania do Tesco- magazyn. Mam prośbę o opisanie jak wygląda system pracy. Ile zmian? Pracujące weekendy? Średnie zarobki? Wiem że na różnych stanowiskach jest inne. Z góry dziękuję za informacje.

frania

Przecież nie miałam na myśli ze kradną! Chodzi o to ze niedbale traktują towar. Nie układają towaru w obrysie palety, kładą płyny na leżąco, co sprawia że butelki pękają. Palety krzywe których załadowanie na naczepe wymaga nie lada wyzwania. Kierownicy na to nie reagują. Jedynie załadunkowi starają się w nich wpoic. Druga sprawa to wykorzystuje się ich na maksa. Przy przepracowaniu przez ukrainca 260 godzin i płaci mu się 2500 zł to chyba kpina. Pośrednicy wstydź cie się.

bb

to chodzi o pilnowanie terminów ważności

ola

Zatrudnij się do bistro w magazynie t1 w teresinie. Brakuje im ludzi na zmywak. Słabo myją, bo aż zieka z nich płyn do naczyń i to kiepskiej jakości. Sądzę że twoje zwinne ręce temu zaradza. Pensja w granicy 950 zł.

anka

W grupach pierwszych to na załadunki piszą przede wszystkim dziewczynki z agencji. A milenka to bezczelnie jako pierwsza wpada do biura i dostaje najlepsza furę. Dziewczynki klepią kierowników po plecach a w niebo wzięty kierowniczek daje im zerówki a Tescowi lądują śmieci albo zasuwaja w pickingu. Tak się dorabia obcą firmę. Czy to nie jest nararzanie firmy na straty. Na załadunkach to zarabiają więcej niż Tescowi, a jak ich praca wygląda to pożal się Boże. Palety niskie nie dofoliowane i wybierają te na których jest więcej kartonów.

AGENCJA
@anka

WITAM SKORO AGENCJA MA TAK SUPER TO MOŻE SIE ZAMIENIMY PRZYJĘCIA SĄ CAŁY CZAS. NO ALE WY NIE ZREZYGNUJECIE ZE SWOJEJ STAŁEJ PENSJI SWIADCZEN URLOPOW SETEK MOŻLIWOSCI DOSTOSOWANIA GRAFIKU DO SIEBIE POTRAFICIE TYLKO NARZEKAC A MOZE ZAMIAST TEGO WKONCU SIE WEZMIECIE ZA ROBOTETE SWIATELKA TO I TAK WAM NIEZLE NACIAGAJA . PINUJCIE LEPIEJ SWOICH PAŃ CO WIECZNIE PRACUJA NA ODCINKU X-DOCK I RZYJECIA ALE TEGGO NIKT NIE WIDZI BO PRZECIEZ DAMY NIE MOGA SIE PRZEMECZAC A AGENCJA TO JEST OD CZARNEJ ROBOTY. TAK NAM TU SŁODZICIE ZE POWOLI ZACZELAM W TO WIEZYC ALE NIKT NIE WIDZI ZE WIECZNIE ZOSTAJEMY PO GODZINACH ZA MARNE GROSZE NORMY MAMY BARDZO WYSOKIE LUDZIE SA WIECZNIE PRZEMECZENI BO PRACUJA BEZ DNIA WOLNEGO. WYKONUJEMY ZA WAS KAWAL CIEŻKIEJ CZARNEJ ROBOTY A WY JEDYNE CO POTRAFICIE TO STAC W ALEJKACH I NARZEKAC NA SWOJ"CIĘZKI LOS"

frania

To nie nasza wina ze was roluja na nadgodzinach. Po co tu w ogóle pracujesz skoro czujesz wykorzystywana_ wykorzystywany. My byśmy chcieli mieć nadgodziny ale wola tańsza siłę roboczą. Po drugie to jesteśmy u siebie i powinniśmy miec lepsza prace i odpowiedzialne odcinki. Pikowac to może byle łach z ulicy. Wy jesteście uzupełnieniem, co powinno być normalne. W innych szanujących się firmach agencje nie mają tak dobrze. A jak was wezmą na odcinki nie mierzalne to do piero kladziecie łaskę na robotę, np sprzątanie na ramach. Kto pracuje a kto nie to inna bajka. Znajdź sobie inną pracę z normalną umową a nie dorabiasz pośrednika.

dj.bobo

kto wykonuje to wykonuje ale nie wspomniana osoba na pewno i jeszcze na tych zerówkach to czarna robota na pewno nie jest, a ponadto nie podpisuj się za wszystkich bo każdy ma ma inne zdanie. Zwolnij jak ci tak tu źle !!!! tylko gdzie ty zarobisz tyle , bo zarobki macie faktycznie większe na załadunkach niż tesco.

ktoś
@frania

W innych firmach jest tak ze wszyscy są tak samo traktowani !!! Więc zdziwiłem się co ty wypisujesz chyba nie wiesz co piszesz. Prawa pracowników Wszystkim pracownikom, w tym pracownikom agencyjnym, przysługuje prawo do: • płatnego urlopu • przerw na odpoczynek i limitów czasu pracy • otrzymywania wynagrodzenia, od którego nie potrąca się żadnych kwot niezgodnie z prawem • otrzymywania krajowej płacy minimalnej • ochrony przed dyskryminacją z jakiegokolwiek tytułu • ochrony zdrowia i zapewnienia bezpieczeństwa w pracy

@ktoś

Dobrze wiem co pisze. Nie mowie ze ma dziać się im krzywda. Mają prawa jakie podajesz ale w innych firmach mają inne zadania. Tu ich się wykorzystuje a co do wynagradzania to są oszukiwani. W każdej szanując ej się firmie etatowi pracownicy są chlubą. W tesco pozbywano się swoich doświadczonych ludzi na rzecz tańszej siły roboczej w tym też ludzi ze wschodu. Mamy teraz rezultaty: reklamacje ze sklepów , straty w towarze, który nad zbyt często jest uszkodzony a także zniszczony.

krzysiek

Ważna tez jest praktyka. Jeśli opanujesz wszystkie pozy jesteś mile widziana.

Yrr

A kto z centrum dystrybucji Teresin ma to wiedzieć.? To forum o Dc Teresin a nie bistro, sistro, doradców czy innych sklepów.

antek

Zdejmuje się gacie i wchodzi się do komputera. Potem trzeba głośno krzyczec::ludzie ludzie chocta do mnie, u mnie dużo taniej hinszczyzny. No i to wszystko.

Tryk

Ślepa jesteś? Wyraźnie napisane jest w nagłówku - Teresin. Pomylilas strony

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO