Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Brutus

Dalej haruj na pana jak nie pojmujesz słowa pisanego...

Brutus

Niezły z ciebie jajcarz.... czemu się zatrudniłeś w Tesco w Teresinie? Bo dają kartę na siłkę.... heheheh. Dalej tyrajcie ma brytoli za psie pieniądze i wpisujcie anonimowo źale.i tak was kopsną w 4 litery nieudacznicy.

non profit

Żadnych.

Mija

Jakie prowizje Doradca klienta to to samo co kasjer sprzedawca.zmieniono tylko nazwę.doradca to zwykły szeregowy pracownik

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka (wysoki skład)
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
NIEWOLNIK

Grafik jest tak układany że trzeba cały czas pracować nawet jak masz noc soboty na niedziele to poniedziałek na rano i 6-dni podrząd takie głowy układają grafik na magazynie ff .Teraz wymyślili zmianę na 16 godzinie dla pracownika a sam kierownik będzie o godzinie 22 .00 .Zero szacunku na tym magazynie ,dwa razy byłem na innym stanowisku pracy tak cały czas te same osoby i te same nazwiska na ff-a pracownicy z M-1 którzy tam pracują tylko pbl+1 lub mrożnia i tak cały miesiąc a pracownicy z dużą literą tylko koniec miesiąc ale tylko pbl+12 lub P1.

p aparat ci

Chodzenie do kościoła jest nie modne. Teraz modne są tatuaże , być gejem wyglądać jak idiota, przepraszam odlotowo i nowocześnie. Jeśli ktoś nie spełnia tych kryteriów musi być zacofanym wieśniakiem.

karolina

W tej firmie zatrudniają więźniów z Łowicza, Ukraińców i wielu wytatuowanych aż wymontowac się chce. To nie dla mnie. Jak ci ludzie mogą się tatuowac? Przecież wstyd się pokazać tak w kościele. To chyba nie są katolicy! Omijaj my ich z daleka. Podobno już tatuaże wychodzą z mody, wiec te salony tatuaży powinniśmy spalić. Obraza boska.

Mija
@karolina

To są też ludzie

ola

Nie przychodzie do Tesco to jest niewolnictwo .

Mysz

Człowieku, przepracowałeś jeden dzień w magazynie Tesco w Teresinie albo gdziekolwiek w Tesco jako tzw. pracownik podstawowy? Łatwo jest pisać te wszystkie propagandowe bzdury jak się siedzi w klimatyzowanym biurze. Ciekawe co byś powiedział jakby, po wielu latach twojej pracy, ktoś Ci przyprowadził do biura ukraińca który nie rozumie co do niego mówisz albo więźnia z Łowicza i dawał Ci każdego dnia do zrozumienia, że on jest ważniejszy od Ciebie bo mniej kosztuje. Stabilne zatrudnienie w firmie która robi wszystko żeby wyjść z europejskiego rynku? Stabilizacja w firmie w której rzucają Cię między magazynami jak jakiegoś śmiecia? Człowieku powiem Ci tak: co Ty możesz wiedzieć o życiu seksualnym pszczół jak Ty wacka w ulu nie trzymałeś. Nie chodzi mi tutaj o krytykę Tesco bo nie jest tak źle ale te naganianie do pracy przez kogoś kto nie ma o niej pojęcia jest żałosne. Rozumiesz co mam na myśli?

Nagły atak Spawacza

Tesco nie ma nic wspólnego ze stabilną firmą kolego Dawidku. Poza tym , spytaj w bielanach - to jest forum Teresina.

magazynier

Najlepiej omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka. Nie można być pewnym jutra bo zmiany wprowadzane nagminnie są nieprzewidywalne. Nie ważny jest staż pracy w tej firmie ani doświadczenie. Człowiek to tylko sztuka. Po tylu latach pracy przerzucaja ludzi na drugi magazyn , a przecież to inna praca inni ludzie, inna atmosfera , która jest najważniejsza. Ci co nie mają kredytów wola bramę. Za nic nie dam się przenieść. Z bólem za kolegami odejdę. To porażka być tak potraktowany , ponizajace i potraktowanie człowieka jak psa. Omijajcie magazyn tesco w Teresinie z daleka. Palarnia jest na parkingu, to daleko, nikt nie może tego zmienić żeby była bliżej w budynku w ciszy a nie jak teraz w pobliżu szlabanu przez który przejeżdża non stop jakiś tir.

aaaaaaaaaaa
@magazynier

Napiszcie jak się pracuje z więźniami i Ukraińcami??? Miałem iść do robty do Teresina ale raczej podziękuje.. Wy się czujecie w takim towarzystwie bezpiecznie??

Pan Kleks
@aaaaaaaaaaa

Dajemy radę, dużo gorzej znieść towarzystwo zawistnych babo-plociuchów których życie ogranicza się do siedzenia w garach i pijanych mężów.

Lucky luke
@aaaaaaaaaaa

Do Teresina to odradzam, ja odszedłem do Sochaczewa na magazyn. Bez chorych Ukraińców, którzy gadają sami do siebie non stop, bez tępych liderów... Zobaczymy co zrobią jak Ukraińcy odejdą, bo pewnie tak się stanie. Jak nie będzie kogo to Imigrantów pewnie sprowadzą... xD

Gyt

MiałAbyś, widziałEś... Słaby z Ciebie trolik. Trzymaj się jednej płci

gomez

Obecne zmiany zachodzące w magazynie to istna porażka. Pozwalniali kierowników w zamian za to przybywa liderów agencyjnych na których trzeba zarobić bo nic nie robią tylko stoją i gadają. Powiększyli gniazdo i wsadza ja na nie kierownika zaladunkow i osobę z biura wydań. Rzeczywiście firma się cofa. Kiedyś na pblu wisiory siedzieli ogrodzeni jak świnie i marzli w zimę. Porażka. Biura wyremontowali na pokaz w której przesiadywac tylko śmietanka. Podobno mają jeszcze pieniądze do zainwestowania,proponuje zrobić palarnie w budynku bo ludzie nie chcą tu pracować. Jakiś chwilowy relaks się należy a nie maraton za kołowrotek.

Nagły atak Spawacza

A gdzie jest ten Szecin naganiaczu?

Nagły atak Spawacza

"Brytyjska sieć supermarketów Tesco czeka na oferty - Brytyjczycy chcą sprzedać swój biznes na Węgrzech i w całym regionie środkowo-wschodniej Europy - podaje w środę dziennik "Magyar Ildok", który uzyskał takie informacje z centrali Tesco w Londynie." "Tesco planuje sprzedaż swoich firm na Węgrzech, w Czechach, Polsce i na Słowacji w jednym pakiecie" - podało źródło." Sprzedadzą nas jak tych cyganów z Węgier. Inna sprawa to, kto ten bajzel na kółkach z wykwalifikowaną kadrą z Ukrainy i zakładu karnego będzie chciał kupić :P

Xx

@ beza - Tak 2016. A ktoś ma informacje jakie warunki są w podobnych magazynach tej firmy?

Xx

W gazetach piszą Wrzesień.

Xx

Tesco w komornikach otwiera nowy magazyn. Ktoś ma informacje jakie są warunki w takich magazynach?

Hit

Nie bylo żadnej oferty pracy bo sami pracownicy z ukrainy są przyjmowani.

Hty

Ma racje. Płatne komentarze zachwalajace firmy to norma.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO