Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

adam

witam teraz najlepsze zarobki maja pracownicy agenci wychodzi pow 20 zl netto na godzine a ratrakarze nawet 30 zl ile pnktow tyle kasy fantastyczne

Iza

Witam, widziałam nowe oferty pracy i jest etat dla zastępcy kierownika sklepu w Warszawie. Mam chęć złożyć swoje cv ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Chociaż słyszałam dobre opinie ale więcej informacji nie zaszkodzi. Jakie maja wymagania?

magazynier93

nie widze tam przyszlosci tesco to jakas pomylka kierownictwo banda leni stoja grzebia w jajach nie dlugo tam nikt nie bedze pracowal

magazynier93

logo firmy Kierownik Magazynu
Teresin
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka (wysoki skład)
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Natalia

Czy dowiem czegoś więcej na temat pracy dla asystenta ds.standardów sklepowych w Warszawie? Czy do tej pracy trzeba spełniać jakieś konkretne warunki?

Mika

A nasze Tesco w Gubinie zamkną. Nie ma chętnych na przejecie sklepu. Pracownicy niebawem na bruk. Żeby sie wszystkich legalnie i szybko pozbyć będą proponować etaty w drugim końcu Polski. Pozdrawiam moja zaloge z Gubina.

Vgn

Czy całą ochronę wywalili z Tesco Teresin?

Alicja

@tescowy ze stazem, dziękuję za Twój komentarz. A co Ci się w firmie najbardziej podoba?

Alicja

@tescowy ze stazem dziękuję za informację. Pracujesz tam?

tescowy ze stazem
@Alicja

Tak 13 lat. Odradzam ta firmę. Więcej się nie wypowiadam.

www.pracawtesco.fora.pl

www.pracawtesco.fora.pl

Alicja

@xyz, @Tilok proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy/przebiegu rekrutacji w TESCO. Powyższe komentarze odbiegają od tych tematów.

tescowy ze stazem
@Alicja

Jeśli chodzi o zatrudnianie w tesco w teresinie to przyjęli kilka osób. Przez co najmniej miesiąc nie daje się im uprawnień na wózki , przez co muszą pracować na odcinkach nie mierzalnych ze starymi magazynierami. Tak na prawdę nie nazwał bym to pracą, tylko plataniem się pod nogami. Przez cały miesiąc swierzak chodzi bez celu, niby ucząc się na danym odcinku. Zamiast nauczyć się podstawowych zajęć , uczy ich się pracy bardziej odpowiedzialnej. Po miesiącu gdy już dostaną uprawnienia, pisze się ich na załadunki lub rozladunki a doświadczony magazynier spada na dno i idzie w piking lub ponizajace zadanie komasacji palet. Tak się traktuje doświadczonych magazynierów. W żadnej FIRMIE TAK NIE MA.

Alicja

Chcecie być na bieżąco ze wszystkimi 'newsami' TESCO? :) Zachęcam do zapoznania się https://www.tesco.pl/katalog-nowosci/ Niektóre artykuły naprawdę mnie zaciekawiły.

Tilok

Też nie mogę pisać komentarzy

xyz
@Tilok

07.03.17 00:12 ostatni komentarz ci sie wyswietla?

Alicja

@XYZ tutaj na forum GoWork.pl jest mnóstwo opinii. Może zapoznaj się również z nimi ;)

XYZ

Wiecie moze dlaczego nie dziala forum na praca do kitu? Od 2 dni mam probemy by tam wejsc.. tzn wejsc sie da ale komentarzy i poczytac juz sie nie da...

Alicja

@sroda ciekawa uwaga. Wy też macie takie spostrzeżenia?

sroda

Najlepszą fuche mają w tesco liderki agencji. Nic nie robią, nie zarządzają swoimi ludźmi a biorą za to niezle pieniądze. Chodzą lub jeżdżą w koło magazynu mieszając powietrze, a jak im się znudzi wchodzą na gniazdo przyjęć i gapia się w komputer. Przychodzą co dziennie do pracy obijajac się a ludzie 8 dni w miesiącu. Czy ktoś wreszcie zauważy ze tesco wyrzuca pieniądze w błoto, płacąc im za nic nie robienie? Liderzy z Ukrainy nie są lepsi. Dziwne ze im się jeszcze nie zakrecilo w głowach od chodzenia w kółko. Od czasu do czasu powiedzą coś w ojczystym języku przez szczekaczke i na tym ich praca się kończy. Cha cha. Na fajkę to wychodzą ze dwa razy. Można? Można!

Alicja

Proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy.

Alicja

Ile ludzi, tyle opinii :)

Lady Gaga

Ile zarabia się na start w Tesco? Jako sprzedawca

Marcin T1
@Lady Gaga

Musisz dobrze sprzedawać to sporo. Najwięcej zarobisz jak sprzedajesz kolegów i koleżanki z zespołu wiem coś o tym bo sam non toper na uchu latam

patataj
@Lady Gaga

To idź do sklepu i się dowiedz. Tu jest magazyn tesco a nie sklep. Nie dociera do ciebie? Chyba pisze ze jest to forum magazynu tesco w teresinie. Co za głąb.

Hycel
@Marcin T1

Niuniek uspokój się konfidencie !!!

Alicja

@Victor A czy Ty pracujesz właśnie w TESCO w Teresinie?

jacek
@Alicja

Przecież to forum dotyczy pracowników magazynu tesco w teresinie, osoby postronne wynocha. Trzeba jakoś żyć z kierownikami i nie płakać ze się ma złą prace. Robić swoje i nie marudzić a jakoś da się wytrzymać. Z takimi marudami i nadgorliwcami ciężko wytrzymać.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO