Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

marzena

Moim zdaniem obecny menadżer ma coś z głową. Podnosi normy co roku i ma ludzi za śmieci. Wszystko co wprowadza jest beznadziejne i ponizajace. Za jego kadencji zwalniają się nawet kierownicy, gdyż nic do niego nie dociera i nie da sobie nic powiedzieć. Szkoda ze odchodząc nie mówią mu jaki jest tego powód. Obecny menadżer uważa się za Boga.

Zanęta

To co się tam dzieje mogłoby posłużyć jako scenariusz Smarzowskiemu albo przynajmniej Vedze.

ANGLIA.

TESCO dzwoniło do mnie i emailowało przez 3 TYGODNIE żeby ODEBRAĆ ..... 11zł. rachunek opiewał na około 500zł.A wydałem u NICH (TESCO) w 2017 około ....... 6.000.zł.

kwiatuszek.123.10@o2.pl

Notorycznie zepsuta maszyna do mielenia mięsa w Tesco Lublin, Orkana- co nie zdarza się nigdy u konkurencji.

teresin
@kwiatuszek.123.10@o2.pl

najpierw czytaj, potem pisaj. nikogo tutaj nie obchodzi wasza maszyna do mięsa.

logo firmy Kierownik Magazynu
Teresin
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka (wysoki skład)
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Wiśnia

Ja to już ma tego dość. Tyle tu robię jestem starym retrakarzem z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami i na następnej wigilii jeśli jej doczeka naprawdę obiecuję napluję w morę całemu kierownictwu łącznie z hindusem i andrzejem.

Gavroche
@Wiśnia

No cóż. Świadczy to tylko o twoim poziomie kultury osobistej i problemach jakie masz ze sobą. Jest bardzo dużo pracy za granicą dla retrakarzy z pensjami około 2 tysiące euro, trzeba tylko trochę poszukać i przekuć frustrację w konkretne decyzje . Tej firmy nie zmienisz ani podejścia kierowników więc wyjścia są dwa: zwalniasz się i idziesz tam gdzie będzie Ci lepiej albo skupiasz się na tym żeby zrobić co masz do zrobienia przez te 8h i nie przejmujesz się tym na co nie masz wpływu. Pozdrawiam

byly pracownik
@Gavroche

a pan taki swiatly, elokwentny i kulturalny i oczytany bo pewnie jego te problemy nie dotyczą. mama upierze, opłaci internet, kupi skuter wszystko podsunę pod nosek, a rodzinka pewnie zyje z dziadka emerytury, któremu niedawno obcial rząd pis z 12 do 2 tys. takich rodzin nigdy nie będą dotyczyły problemy i frustracje Polaków.

Halama

W styczniu Podobno wielkie zwolnienia głównie na T1 mają podobno odpalić tych niepokornych i tych co zbyt często nadużywają druku L4. Zobaczymy nareszcie magazyn oczyści się może z tych leserów i zwolnieni owców.

@Halama

Wszystkich nas zwolnią bo magazyn kupiła firma prawdopodobnie Piotr i Paweł hej.

grazyna
@Halama

Bebenek a jak ty się czujesz po swojej diecie cud? Nie wystąpił efekt jojo? Wyglądasz jak wyschniety szczur.

grazyna
@grazyna

Jak ja wyglądam to moja sprawa ty żmijo pospolita regałowa z magazynu T-1 dobrze ci z gęby wali.

Czesław
@grazyna

Przynajmniej gość się wziął za siebie i są efekty tego. A nie ja ty gruba świnia obrażająca ludzi przed ekranem komputera!!!

CZESŁAW
@Czesław

To na pewno strażak wielka stopa .

Strażak
@CZESŁAW

Walcie się ode mnie bo ryje poobijam barany!!!

CZESŁAW
@Strażak

Nie bój nie bój ciebie pierwszego wyleją gamoniu.

Strażak
@Strażak

Ciekawe co robi żaba dobrze że jest ciepło ,to tak nie zamarznie i dużo wody teraz jest tylko pod ochroną jest bo znak postawili zwolni żaba wędruje 2018 r życzę zdrówka życzenia przesyła FF.

Szymon

Słyszeliście podobno tesco zamykają na całego. Trzeba chyba szukać nowej roboty

Halama
@Szymon

Ale mi nowina, ten temat hula w necie już od pół roku. Mam nadzieję że zamkną ten bajzel i darują robotę tym wszystkim biednym ludziom, którzy tam pracują.

ola
@Szymon

A ja słyszałem ze na magazynie w teresinie po nowym roku będzie podwyzka norm.

Alina
@ola

Tak ale tylko w pikingu.

normiatko
@Alina

Oj to agencja ucieknie. Natomiast Ukraińcy wybiorą wojnę w dombasie.

Sławek

Witam a co z wolnymi niedzielami czy u was są powywieszane na tablicy informacyjnej . A jak planowanie urlopów czy musicie ustalić na cały rok z góry , i nie można wziąć 14 dni pod rząd tylko maksymalnie 7 dni, jak wtedy płacą za wczasowe

robert
@Sławek

Niedziele są pracujące . Zaczynają tydzień nocek. Urlopy planujemy na cały rok , 14 dni ciągiem o żadnych zmianach nic nam nie wiadomo.

Gavroche
@robert

W niedziele kolego zaczynamy na FF od 2 zmiany od 14, raczej ten magazyn będzie Ciebie dotyczył jeśli chcesz się przyjąć do Tesco - na magazyn świeżej żywności nie potrzeba już ludzi. Weekend jeden wolny w miesiącu, święta jak wypadnie to masz wolne a jak nie wypadnie to możesz nawet trzy lata z rzędu pracować. "Wczasowe" w Tesco to jest taki "piniądz", że na paliwo w jedną stronę nad morze, może starczy (jak masz Tico na gaz). Urlop każdy musi mieć "14 dni ciągiem" w roku, jak chcesz sobie np. rozbić cztery razy po 6 dni bo tak Ci wygodnie to nie możesz bo komuś się w tej pracy myli prawo do długiego urlopu z obowiązkiem skorzystania z tego prawa. Aha: normy według których pracujesz są co chwile zmieniane tak, że ciężko się już połapać jak pracować, żeby dogodzić jaśniepaństwu decydentom, odpowiedzialnym za te zmiany.

basia

Nie martwmy się o przyszłość. Myślmy o teraźniejszości. A trzeba poruszyć temat ze na t1 jest niesamowicie zimno. W tamtym roku menadżer wcześnie kazał włączyć ogrzewanie, a w tym jest zimno jak w lodowni. Nie dziwne ze ludzie chorują pocą c się przy pracy a potem chodzą się wyjeżdżając pod rampy. Tam w biurach to mają ciepelko.

Czesuaf
@basia

A na retraku jak zimno jak się jeździ w tą i z powrotem. Nic dziwnego, że tylu ludzi na zwolnieniach! Firma najwidoczniej się nie przejmuje, bo sobie ukraińców wezmą.

Miętki Czesiu
@Czesuaf

Zapraszamy na Fresha, zobaczysz co to znaczy zimno.

Czesuaf
@Miętki Czesiu

Miętki widać po tobie bo już pod kopułą nieźle ci przymarzło!

Ernest
@basia

W 2014r. w Gliwicach na +12 na FF ludzi z GR się tam grzali. Połowa załogi chora logistyka miała coś z zaoszczędzenia pieniędzy. Więc trzymajcie się ciepło!

Maślana
@basia

Jak wam zimno to zawsze się możecie zwolnić. Na wasze miejsca jest po 10 Ukraińców.

newdriver

jak wygląda praca na C+E pod Tesco?

Ela

W Gubinie już kierowniczki ustaliły kto, kiedy będzie miał urlop na żądanie...... Nie jest to jedyny przykład łamania praw pracowniczych...

Irek

Czarne chmury nad siecią Tesco? Firma poinformowała związkowców, że z powodów ekonomicznych zamknie dwa supermarkety w Olecku i w Piotrkowie Trybunalskim. Zlikwidowane zostaną również działy sprzedaży internetowej w kilku miastach, m.in. w Częstochowie i w Rybniku. NSZZ Solidarność informuje, że zwolnienia grupowe mogą objąć nawet 700 osób.

mikolaj

to prawda ze a.b wchodzi na opcje

mikolaj

Znowu wigilia i obiad świąteczny w towarzystwie kierownictwa i góry. Nie dociera do nich ze lepiej było za Mrożka I Podsiadlo kiedy dano nam kartki na obiad świąteczny I mogliśmy je wykorzystać kiedy chcemy i z kim chcemy. W tamtym roku to była porażka , na przeciwko mnie usiadła świta z administracji i zachwycała się tym żenujący m jedzeniem mało zachęcający m jeśli chodzi o ilość i jakość. Palarnia powinna być w budynku , żeby można było sobie kulturalnie zapalić . Trzeba też pomyśleć o likwidacji swiatelek bo w żadnej firmie tego nie ma.

@mikolaj

Wigilia to jest w domu z rodziną a nie z ludźmi którzy Ci składają życzenia a potem patrzą na zegarek i nerwowo przebierają nogami żebyś już poszedł na magazyn bo praca czeka. Po co ta farsa w godzinach pracy? Żeby potem się pochwalić jaka to firma super? Każdy powinien dostać kartkę na obiad tak jak było kiedyś.

T-2
@mikolaj

Ja niebyłe wprowadzają system naprawczy a jakie traktowanie było w mojej osobie bardzo chłodnie że muszę to pod pisać jak nie to kierownik będzie ze mną rozmawiał itd. Że tak szybko mnie nie zwolnią bo wyrabiam normę jak z T-1 przyszedłem to tylko pikowanie a inne prace pupile kierowników .Ta firma to dno które pomału zamula się.

Praca dostawcy jak najbardziej (usunięte przez administratora) noszenie po 4 piętrach praktycznie dzień w dzień, praca w ciągłym stresie i nie miła atmosfera w zespole. O kierowniczce nie wspomnę bo to zwykła typowa blondynka nic nie zrozumie i wie tylko swoje. Nie mam pojęcia kto daje takie osoby na stanowisko kierownika która nie ma o niczym pojęcia. jak wygląda praca.

Praca w Tesco, szczególnie jako kierowcy- dostawcy, koszmar, terminale do płatności ciągle popsute, dodzwonić się na infolinie to już nie wspomnę.... ODRADZAM i to szerokim łukiem, niech kierownik wsiądzie chociaż na godzinę i popracuje jak prawdziwy facet a nie siedzi taka piz...a i się mądruje....

@Michał

To tak jak w Poznaniu na Serbskiej, kierowniczka powszechnie znana jako Czarna Mamba, nosa z biura nie wystawi, tyko wymaga i krytykuje.

@Michał

A wiecie coś na temat paczek świątecznych?

@Michał

Oczywiście chodzi mi o kierowniczkę kas w Poznaniu na Serbskiej. Zachowuje się jak właścicielka Tesco, ma swojego męża za plecami i nikt nigdy jej nic nie zrobił, prawdziwa Czarna Mamba. Konsekwencje zawsze ją omijają.

tvcy

Panie Królu czy może Pan coś zrobić z Panem Mariuszem pracownikom sekcji technicznej magazyn T1 bo to wielki laser jest. Zamiast wymieniać pracownikom baterie do wózków za co ma płacone siedzi sobie w biurze przyjęć i rozmawia z dziewczynami z administracji. A jak się go wola przez radio do wymiany baterii to ma to w (usunięte przez administratora) i wcale nie przyjedzie,a ty stoisz i czekasz po pół godziny jak przyjdzie inny pracownik i wymieni ci tą baterie

Alicja

@aaaaaaa jestem zainteresowana Waszymi doświadczeniami z pracy w TESCO. Szczególnie, że każdy rzetelny i merytoryczny wpis może być bardzo pomocny dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej właśnie firmie. Nie podaję się również za pracownika, czy też osobę zainteresowaną i poszukującą pracy, a rola moderatora jest jasno określona i opisana w naszym regulaminie. @xxx Ty wspominasz, że nie zgadzasz się z większością wpisów. Możesz powiedzieć z czym konkretnie? Ważne, by reagować jeśli w opiniach pojawiają się jakieś nie do końca prawdziwe treści.

luk
@Alicja

Trzeba ludziom odradzac ten magazyn jeśli im życie i zdrowie miłe. Tu ludzie po kilku latach pracy mają problemy zdrowotne i to nie jest blef.

Maria
@luk

Dokładnie tak. Problemy ze wzrokiem od słabego oświetlenia, ze stawami - norma na freshu to 12 ton towaru do przerzucenia a już kombinują, żeby ją jeszcze podnieść!!!. Ludzie odchodzą z tego magazynu coraz częściej a zastępują ich Ukraińcami którymi nikt się nie martwi bo zawsze można ich wyrzucić za bramę bez żadnej odprawy.

mmmm

Może się ktoś wypowiedzieć kiedy dokładnie są szkolenia BHP by zostać przyjętym w sklepie Tesco? Mi powiedziano, że w piątku tylko i wyłącznie sa i szkolenia BHP oraz przyjmowanie nowych pracowników. Czekam kurka wodna już 3 tygodnie na przyjęcie i kicha. Pomijam fakt, że badania lekarskie wszystkie zrobione ;)

xxx

dla mnie było by spoko gdyby ujednolicili płace magazynierom zlikwidowali multi bo i tak większość ma go za friko a oni najwięcej marudzą nie wspominając już o kawkach na które mają czas i stać ich je na to bo 300 pln za tą samą pracę jest dla nich super ale praca boli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fernando
@xxx

Czemu nie odważy les las się i sam nie przystapiles do zaliczenia multi. Wiesz jaki stres ludzie przeżywali w czasie jego zaliczania? Również jestem za tym by wyrównali pensje ale nie chce by nas oczerniano. Przyczep się tych z biura , którym wyrownano pensje do tych najwyższych po kilku miesiącach pracy, albo młodym retrakarzom, którzy panicznie boją się pickingu. Kawkę to i tobie wolno pić , nikt cię nie wygoni od automatu.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO