Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Poczciwy Jojne

Co za zezwierzęcenie. Niewolnicze masy, które nie widzą dalej niż pęto kiełbasy.

piotrek

Wielka stopo myślisz że jak masz babę z miasta i się do niej przeprowadziłeś to obrosłeś w pióra? Grasz paniczyka a z buta ci słoma wystaje. Zapomniałeś jak glebę przewracałeś a teraz tylko na fejsie siedzisz i udajesz greka.

Nie zakochana w Wielkiej Stopi
@piotrek

Oddaj Lodówkę Strażak. Kto daje i dobiera ten się w piekle poniewiera. Kupiłeś mi to ją trzeba było zostawić!!!

Strażak
@Nie zakochana w Wielkiej Stopi

Żaba ty balasie masz już pojechane za te wpisy. Ja cię dojadę, kładę na to na szalę moją legitymację z OSP!

XXX

Witam czemu wszyscy pracownicy Tesco nie dostali aneksów z podwyżkami tylko jakaś część.

Realista
@XXX

Bo niektórzy cepy za dużo zarabiajo

edyta
@XXX

Każdy magazynier powinien dostać, czy ma multi czy nie. Jeśli nie dostałeś a jesteś magazynier em to dostaniesz, chyba że pracujesz w administracji, to i tak za dużo zarabiasz.

andrzej

Ale się uśmiałem. Platformę ładuje się w półtorej godziny, ha ha ha. Co za osioł wpadł na taki pomysł ? Jak się nie ma pojęcia to nie należy się na ten temat odzywać. Platformę ładuje od dwóch do trzech godzin w zależności czy jest skończona i wszystko można znaleźć. Zdemontować ten bubel na wózkach, którym zapalają się koguty od byle dołka. Nie wtrącać się do roboty jak się nie ma o niej pojęcia. Nie utrudniać pracy!

Maria
@andrzej

To nie wiesz po co są "koguty" na wózkach? Żeby zabierać ludziom ciężko zarobione pieniądze. Każdy zapalony kogucik to -300 pkt czyli dwie godziny ciężkiej pracy, mimo że na wózku nie ma absolutnie żadnych uszkodzeń ani nawet śladów uderzenia. A to, że ludzie nie mający pojęcia o pracy wtrącają się i dyktują Ci jak szybko powinieneś coś zrobić to standard w Tesco.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
orwms

witam, mam parę pytań do pracowników tesco Teresin:) 1. czy jak się dostawaliście to ktoś Was pytał/mogliście sobie wybrać czy chcecie pracować na magazynie T1 lub t2, czy na jakiej zasadzie to działa? 2. jakie zadania wykonuje początkujący tescowy? tylko picking czy robicie tez cos innego? 3. macie przymusowe nadgodziny, czy zawsze 8 godzin i do domu? 4. co w przypadku jak czasem nie wyrobi się normy? 5. nadal macie zakaz wnoszenia telefonów? 6. dużo macie ukrainców? co oni robią? 7. jakiego wynagrodzenia się spodziewać przy założeniu że wyrabia się powiedzmy lekko ponad norme? 8. cały magazyn t1 przeszedł już na picking sztukowy? Pracowałem u was trochę przez agencje ale zwiałem bo nie ma sensu (usunięte przez administratora) na pośredników. magazyn jako miejsce pracy nawet mi się podobał i zastanawiam się czy tutaj nie wrócić.

jola
@orwms

Lepiej nie wracaj bo obecny menadżer podniósł juz dwa razy normę i wymyśla nowe kary. Wprowadził punkty karne i mam wrażenie ze nie ma pojęcia o pracy fizycznej. Odradzam ci pracę w tesco w teresinie.

orwms
@jola

No dobra, a za co przyznaja te punkty? To prawda ze nawet bhpowiec uciekl? Czekam na dalsze odpowiedzi

@orwms

Uciekaj jak najdalej

XXX

Witam czy ktoś się orientuje czy w marcu będzie ta podwyżka 100zl brutto, bo tu juz prawie koniec miesiąca a Tu cisza.

karolin
@XXX

Tak będzie. Jest w tim 5. W zamian jednak obetną premie. Nie znając się odejmują punkty.

Papa Smerf
@karolin

Podwyżka będzie dla pracowników podstawowych UWAGA: których wynagrodzenie jest niższe niż zakładane dla danego stanowiska. Czyli moim zdaniem nie będzie.

Szybki

Nie wiecie jak długo będzie jeszcze pracowała wiedźma Dorotka z Tesco Teresin ?

Najlepsza Zmiana
@Szybki

Tak długo jak ty będziesz robił jak szalony bez przystanku w pośpiechu głąbie.

paula
@Szybki

Konkretnie to o którą Dorotkę ci chodzi? Ja znam kilka.

Marek z Gliwic

W Tesco-w Europie Centralnej jest chyba uprawiany precedens nabierania ludzi na tzw. obniżkę ceny na dany produkt.W tym tygodniu już kilka krotnie zwróciłem uwagę że towar jak chleb czy owoce albo inne produkty mają obniżkę ceny a przy kasie naliczają normalne ceny.Jak człowiek nie zauważy to go normalnie nabiorą bo wiedzą że za parę złotych nikt się nie wróci z reklamacją.Zresztą już sprawdzam przy kasie ale się okazuje że niema kodu albo przeoczenie i robią głupie miny.Nikt nie czuje się odpowiedzialny więc uważajcie bo kupicie pieczywo czerstwe lub owoce już nie za świeże (obniżone ale za tą samą cenę.Zwróciłem już uwagę ale to nic nie daje.Dla mnie jest to zwykłe oszustwo.

@Marek z Gliwic

Widzę że Tesco w EUROPIE nie dba o klienta więc proponuje zakupy w Lidlu i biedronce bo faktycznie są uczciwi i mają produkty jak mięso owoce pieczywo świeże

StefanKalosz

Odradzam jakiekolwiek zakupy w tej firmie przez internet naciągają ludzi.Płacisz za coś po czym dostajesz w tej samej cenie zamiennik o połowę mniejszy a pracownicy na infolinii nie widzą żadnego problemu uważają że klient powinien być szczęśliwy z tego co dostał. I teraz czekaj nie wiadomo ile na reklamacje !!!!! Odradzam jak najdalej od TESCO!!!

tia
@StefanKalosz

przecież jak dostajesz zamiennik to nie musisz go przyjąć. pomniejszą rachunek o ten produkt... czytanie ze zrozumieniem.

Janusz

Ile dostaje nowa osoba na start na nocnej zmianie? Wykładanie towaru. Czy są szansę ze wyrażą zgodę na pracę dwa razy w tygodniu(piątek/sobota)? Pytam ogólnie o Tesco

merch
@Janusz

nikt już nie zatrudnia osób do wykładania towaru na nocki

kaja
@Janusz

Zatrudniaja, ale nieliczni bo ciagle tną płace

kinga
@Janusz

Do wykładania towaru zatrudniają Ukraińców. Widziałam w tesco sochaczew. Liczy się tylko tania siła robocza. Za te grosiny nie starczy na paliwo i chleb.

Janusz
@kinga

A jest w stanie ktoś podać zl/h?

aneta

Coś koło 6 zlotych

kaja

Stawka z agencji to 13zł brutto dla dorosłego, a 14zł brutto dla ucznia

Romek

W komornikach przerwa śniadaniowa służy do załatwiania swoich spraw i potrzeb fizjologicznych. Czy w teresinie też tak jest jak Ci się chce siku to dopiero jak skończysz prace?

majkel
@Romek

Nie opowiadaj głupot. Nikt nam nie zabroni się wyszczać.

piotrek

Magazynier operacyjny ma wyższą normę od zwykłego magazyniera o 10 procent. Taka normę musi wyrobić dzień w dzień. Pensję ma wyższą o nie całe 10 procent ale na miesiąc. Skoro dziennie ma wyrobić o 10 procent więcej a miesiąc mniej więcej ma 21 dni roboczych , to w skali miesiąca musi wyrobić o 210 procent więcej. Czy to uczciwe? To wymysł menadżera, który karze multiskilerow za wcześniejszą chęć zdobycia większej wiedzy. Natomiast w biurach wyrównał wszystkim do najwyższego poziomu, gdzie wykonują mało urozmaiconą pracę. Ktoś powinien poruszyć ten temat na forum . To dyskryminacja i wyzysk.

Solidarność
@piotrek

W poniedziałek na magazynie T-2 ogłaszamy strajk, a jak magazyn T-1 tez przystąpi do nas jak będzie nas więcej to nasz nie zwolnią .

marzena
@Solidarność

Strach wam nie pozwoli. Strajkowac to możecie w domu .

Matma to nie magia;)
@piotrek

Co za dekiel matematyczny ten Piotrus;) chcialby dostac 210% wiecej pensji za 10% lepsza prace idac jego tokiem nie-rozumowania;););)

Andrzeju jak ci na imię
@Matma to nie magia;)

No niestety z takimi moronami pracujemy. Co się potem dziwić, że nas mają za głupich magazynierów (a mają) jak ktoś takie dyrdymały wypisuje i jeszcze 9 plusów zebrał. Boże z kim ja pracuje, litości.

@Matma to nie magia;)

Dekiel to cię zrobił i zapomniał zabić. Rozumowanie to ma takie menadżer myśląc że multiskilerow musi wyrabiać wyższą normę. Magazynierzy są niżej premiowani za ta samą pracę a mają tak samo po dwie ręce i dwie nogi a muszą szybciej pracować. Jak nie umiesz liczyć to się doucz. Widzę że matma to u ciebie pięta ahillesowa. Powinni cie zwolnić bo jesteś zwykłym tumanem

@Matma to nie magia;)

Magazynierzy operacyjni jeśli chodzi o scislosc.

Matma to jednak czary;););)
@piotrek

Piotrus;) idz do innego jakiegokolwiek Piotrusia z 3 klasy podstawowki i pozycz od niego dwie ksiazki do matmy i do historii. Z pierwszej dowiesz sie jak dzialaja procenty i proporcje, z drugiej poznasz znaczenie zwrotu "pieta Achillesa". Jak bedziesz mial szczescie, nie bedziesz udawal madrali, to moze Ci pozyczy za darmo z litosci. Tylko mu od razu nerwowo nie ublizaj jak wyzej pokazales nam swoj "freestyle" bo Cie skasuje podwojnie albo nie pozyczy w ogole;);) Andrzej nie lammy sie. Niestety wszedzie, w kazdej pracy sa takie "Piotrki";) trzeba ich tolerowac, bez nich byloby tak smutno i nudno;)

Grzegorz k
@Matma to jednak czary;););)

Widać ze ty nie zaliczyłes wielu klas skoro nie umiesz liczyć. Magazynier operacyjny ma wyższą normę dzienną od magazyniera wiec pomóż to przez dni pracujące. Szkoda mi cię ale takich bezmozgow potrzebują. Mają dużo pracować , nie myśleć i się nie odzywać. Trzeba mieć swoje zdanie a nie z podkulonym ogonem przytakiwac. Liczy się godność.

T2 fresz
@Grzegorz k

To że mają większą normę dzienną oznacza to tylko, że dziennie muszą zrobić x więcej kartonów w pikingu przykładowo, a mięsięcznie 21*x kartonów tłuku. A normę musi zrobić czy dziennie czy miesięcznie o 10 % więcej. To dzieci z gimnazjum rozumieją. Widzę, że pracują tu nie tylko idioci ale i analfabeci , a także osoby z dyskalkulią.

Niezalezny ekspert.
@Grzegorz k

Ej no ale goscie powyzej pisze dobrze, ze jak pomnozysz wieksza o 10% norme dzienna przez ilosc dni to twoja wyplata bedzie wieksza o 10% a nie 210%.wiec moze policz to na kalkulatorze jak nie dajesz rady w glowie na potwierdzenie i sie juz dalej nie pograzaj. Mozna sie pomylic, ale jak sie dalej tego trzyma wbrew matematyce no to naprawde trzeba byc chyba naprawde ciezkim imb...cylem.

Prawdziwa prawda
@Niezalezny ekspert.

Liczy sie wiedza doswiadczenie i madrosc zyciowa, wtedy godnosc dostajesz w pakiecie za darmo bo cie szanuja za to kim jestes i co soba reprezentujesz, pewnie beda cie conajmniej nie lubic ze bedziesz bardxiej rozgarniety od nich, ale nie bedxiesz musial nikogo prosic na sile o godnosc i szacunek i ciagle o tym mowic wrecz tego zadac nie majac nic lub bardzo malo do zaoferowania jak ci matematycy 210% i ahillesi:) a nie Achillesi. Tacy podpisuja umowy o prace, aneksy, zmiany warunkow znajac te warunki, nie maja przy tym pistoletu przystawionego przy glowie, moga nie podpisywac, zmienic robote, ale tego nie robia tylko stekaja i zazdroszcza innym ze inni maja lepiej zamiast zmienic cos w zyciu... pewnie zaraz jakis "piotrus" dostanie furii jak przeczyta prawde o sobie, zwyzywa mnie bo tylko tyle moze i dalej bedxie chcial zeby inni nad nim plakali, ale w Tesco zostanie bo tu nie jest tak zle, jest nromalnie poprostu - zeby dostac wyplate trzeba na nia zarobic/zapracowac, a jak sie nie podoba to zmienic prace na inna... proste!!!

przemko
@Prawdziwa prawda

Tak właśnie jest najłatwiej powiedzieć. Jak ci nie pasuje to się zwolnij. Nie mogą się pogodzić z tym ze ktoś myśli inaczej bo ma własne zdanie i nie chce być wykorzystywanym. 10 procent normy więcej dziennie razy 21 dni to 210 procent więcej niż ma normę miesięczną zwykły magazynier. 10 procent więcej przez osiem godzin to jest ogromna różnica. Ponad siły dla zwykłego człowieka. Pensja o 210 procent to przesada ale i tak nie jest adekwatna do narzucone normy dla multiskilera. Przemadrzali poloniści nie uczcie ludzi gramatyki. Normy w dół , pieniądze na stół. Nikt na was nie zamierza tyrac.

Witam. Mam pytanko. Mam umowę na czas nieokreślony i jestem na urlopie wychowawczym. Myślę o powrocie Ale na pół etatu. Ile teraz dostaje pracownik działu kas na pół etatu?

DC Gliwice

Jak wam płacą w Teresinie? U nas: 3005 zł brutto magazynier fresh / grocery 3500 zł brutto Magazynier wysoki skład 3500 zł brutto wszelkiej maści administracja :) Z tym ze jestesmy jeszcze osobno jako Tesco Dystrybucja. Gadają cos że mamy niebawem przejść pod Tesco Polska jak wy i Komorniki. Stąd te pytanie.... bo nie wiem czy warto czekać czy juz uciekać :) pzdr

Żabka ropuszka
@DC Gliwice

Za 3005 zł nikt by tu już nie pracował. Zwykły magazynier ma kolo 3500 zł , multiskilerow i wysoki skład około 3800 zł. Podobno w Teresin ie mamy wyższe normy niż w komornikach, choć tam podobno mają wyższe pensje. Mamy też malolata za menadżera i dzieje się bardzo źle. Zero pojęcia o pracy fizycznej, za to zaslepiony w tabelkach. Uciekaj i nie oglądaj się za siebie. Będzie coraz gorzej.

DC Gliwice
@Żabka ropuszka

U nas rownież podwyższyli normy zresztą robia to regularnie od dłuższego czasu.... :) W regałach też ponad 700 oczek ale nie pamiętam dokładnie ile, kiedy zaczynałem było bodajże 500. Warto dodać że norma poszła do góry mimo faktu iż część asortymentu przeszła do was. Na załadunkach trzeba ładować palety które liczą sie jako 0 kartonów/0 etykiet bo już wy je przecież wysłaliscie do nas i nie moga byc liczone dwa razy....... Wasz aktuany menadzer pracował kiedys u nas, na innym stanowisku. Wówczas wydawał się osobą kompetentną i na własciwym miejscu jako jeden z nielicznych zwracał uwage kierownikom na ich nieróbstwo. No ale tak to już jest...

teresa

Ja nie zadaje się z ludźmi z miasta. Uważają się za kogoś lepszego. Poruszają takie bzdurne tematy o pieskach, basenach itp. Chcą żeby ich wozić za 5 zł do pracy. Za tyle to się jeździło 10 lat temu. Człowieka ze wsi mają za śmiecia. Niech wyprowadza swoje samochodziki czyściutkie i jadą do pracy. Malowane laleczki i lalusie z delikatnymi rączkami.

Wieś śpiewa i tańczy.
@teresa

Jak ci nie pasuje towarzystwo to zawsze się możesz zwolnić i nająć do pielenia buraków. Tam będą pewnie poruszane ciekawsze tematy na twoim poziomie. Jak ci ktoś za mało płaci za dojazdy to Mu powiedz to osobiście a nie wylewasz gorzkie żale na forum na którym nikogo to nie obchodzi. Lepiej mieć delikatne ręce niż bród za paznokciami - połowa wsioków chodzi do domu w ubraniach firmowych Tesco jakby swoich nie mieli. Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka jednak już nie.

Jaro
@Wieś śpiewa i tańczy.

Pracuje w takim magazynie tylko ze a anglii tutaj nikt sie nieprzebiera aby pojechac do domu w czystych ubraniach nawet kierownicy kazdy jeden pracownik idzie do domu w roboczych ciuchach nikogo to niedziwi to jest tutaj norma i wieksze damusie sa od ciebie ludzie w ciuchach roboczych prosto z budowy wchodza do autobusu czy pociagu i nikogo to niedziwi norma i powiem ze nietylko jest tak w anglii ale calej zachodniej europie ale nie w polsce bo damusia zapier dala w magazynie przebierze sie i na dzielnicy udaje urzedniczke moje postrzezenie paniusiu wiecej tolerancji

były
@Wieś śpiewa i tańczy.

ten uczuć kiedy chcesz być bardziej zagraniczna niż zagraniczniaki :D

Pawełek
@teresa

Smog im przeszkadza. Na kupowały tych samochodów ze zapchane jest całe miasto. Czepiają się ze ludzie pala w piecach byle czym. Miesciuszki po mieście możecie chodzić na pieszo a do pracy pociągiem.

@Wieś śpiewa i tańczy.

Pamiętajcie że obydwoje macie wpisane w dowodach obywatelstwo polskie i orła w koronie tak więc jedziecie na tym samym wózku, nie problemem są ludzie z miasta czy że wsi, obydwoje połączył niewolniczy los kolonii zwanej Polską.

karol
@Zanęta

Polska nie jest żadną kolonia. Nie obrażaj naszej ojczyzny. Jak ci nie pasuje to wyprowadz się do Kanady.

@karol

Kanada nie potrzebuje niewolników. Doskonale sobie dają radę. Jest kolonią zachodniej Europy. Niemcy, a co za tym idzie UE nigdy nie dopuści do tego by Polska zgromadziła własne bogactwo narodowe i to jest na rękę Rosji. Dwa mocarstwa nie pozwolą by przedzielil ich silny wspólny sąsiad. Polski przemysł ma zostać zredukowany do minimum, a sprowadzać należy zachodnie korporacje mamiąc ludzi nowymi miejscami pracy i dobrobytu. Tesco, Lidl, Biedronka, Amazon, Volkswagen, Opel, Schenker, McDonalds itd. Może i macie z tego środki do życia ale godności za grosz.

karol
@Zanęta

Nie wiesz co piszesz i nie wiesz co się dzieje w okół ciebie. Obecny rząd podniósł na nogi polski przemysł, wykupił firmy i banki z rąk obcych krajów. Firmy te przynoszą rekordowe zyski a za rządów platformy i PSL miały milionowe długi. Trzeba być patriota i Nie dawać soba manipulować. Wykorzystują nas sieci sklepowe bo zarządzają nimi Polacy a właściciele cieszą się ze polak polaka tak traktuje myśląc tylko o swym dobrobycie. Przez takich właśnie polska została rozebrana.

Tesco Komornik

Odradzam Tesco Komorniki jak ktoś myśli ze to super oferta która wisi 365 dni w roku to niech nie spodziewa się gówna wiekszego niż najgorsze firmy w Polsce.W ciagu roku 4 podwyżki norm a płaca taka sama teraz to trzeba biegać ,kierownictwo wieśniaki na maxa ,konfidenty ,ogólnie najgorsza firma ever w jakiej byłem.Plusy stołówka obiadki po 6 złociszy nic wiecej :d

Dorotka
@Tesco Komornik

Wystarczy, że zamienisz słowo Komorniki na Teresin i masz obraz tego co jest w magazynie centralnym firmy Tesco. Z tą różnicą, że nawet biegając nie zrobisz normy na przyjęciach jak dostaniesz słabe noty a dobrych starcza dla może 30% wybrańców. Podobnie załadunki - agencja przychodzi godzinę wcześniej i opędza najlepsze zlecenia a pracownicy Tesco po 4-5 miast. Kierownicy bez elementarnej kultury osobistej, szydzą z ludzi którzy biegiem muszą pracować na wyrobienie normy. (nie wszyscy ale chętnie podam nazwiska tych którzy mają się za lepszych od innych bo ktoś z nich zrobił jaśniepaństwo kierowników)

@Dorotka

Tesco Teresnau Konzentratzionlager

adrian lucero

770 oczek w regałach. To nie realne. Taką ma normę magazynier oper. Kary w postaci karnych punktów za bzdury, teraz to dopiero jest to (usunięte przez administratora) karny,. Żyły pekna stawy siadają a kręgosłup pęknie.

Gavroche

"Szef podjechał do pacy nowiutkim Mercedesem. Powiedziałem: co za fura. On na to: jeśli będziesz ciężko pracował, brał nadgodziny, dążył do doskonałości w robieniu 200% normy to może.... kupię sobie następnego w przyszłym roku." Tak w skrócie wygląda praca w Tesco. Dali kiedyś podwyżkę za tzw. multiskilling czyli pracę na wszystkich odcinkach z wydajnością 100%! (takie były zasady jego przyznania). Teraz żądają, żeby z tego tytułu pracować na 110%. Jakim prawem? Nie wiadomo. Dali premię, żeby sprawdzić ile ludzie są wstanie zrobić dosłownie biegając przez 8 godzin i osiągając produktywność o jakiej Angolom się nie śniło i co? Po roku podnoszą normę żeby robić to samo ale zarobić zdecydowanie mniej! Odradzam każdemu tą pracę - ciągłe dokręcanie przysłowiowej śruby dla ludzi którzy naprawdę ciężko pracują, natomiast kierownicy i tzw "wisory" z biura.... przyjdzie czas, że opowiemy tutaj na forum ze szczegółami jak wygląda ich "praca", nie pomijając dat i nazwisk.

@Gavroche

Był raz robotnik ubogi, wyrobił normę i wyciągnął nogi.

Pracowników traktują jak tania siłę robocza zwalniają z dnia na dzień... Nie informując o tym Tesco Ostrołęka

Stary wyga

Witam czy ktoś coś wie czy będą paczki świąteczne dla pracowników Tesco, bo narazie jest cisza.

anka
@Stary wyga

Ósmego grudnia.

stary wyga
@anka

dzięki

anka
@stary wyga

Można już jutro. Od godz ósmej do szesnastej.

kluska
@Stary wyga

u nas w Tesco dostali ci pracownicy którzy przyszli w wyznaczonym terminie z dziećmi ... pozostali nie dostali .. nie ważne ze dziecko ma angina, 39 gorączki, inne ważniejsze zajęcia za które płaci się ciężkie pieniądze. Miało się wstawić.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO