Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Zaangazowana

Tesco w Rumi to jedna wielka porażka zwolnili kierowniczke i liderke za mobinng !!

Zanęta
@Zaangazowana

Początkowo patrząc na Twój nick przeczytałem "Zagazowana".

bartek

hej! czy ktoś wie jaką wysokość powinna wynosić paleta z suchym? według BHP!

Realista
@bartek

1,95

DC Gliwice

Jakie wam dają podwyżki od lipca? U nas niby średnio po 350 zł

Maślana
@DC Gliwice

A u nas kilo ryżu i pałą po krzyżu. Jedyne podwyżki to podwyżki norm do wykonania.

@DC Gliwice

z 2100 brutto na 2600 brutto

Jak tam macie zielone światełko w sklepach pewnie kierownicy znowu dostaną 500 a wam kawkę postawią

RAK

CEMU NIE MA PENSIJ!!!!!!

Gavroche
@RAK

Analfabetom dają do ręki bo zakładają, że nie będziesz potrafił założyć konta. Już wiesz"cemu"?

To nieprawda

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

bedzie dzis wypłata ,ktos wie

@anonymous

nie dlugo nie bedzie polaków w tesco wszystko zmierza w kierunku " przyjaciół ze wschodu" Waldusia Magde Dominika zastapia Swieta Wasyl sa tansi i maja latwiejszy kontakt z pracownikami i lderek nie bedzie potrzeba którye zarabiaj krocie znacie kogos z pracownkow ktory za lazenie po magazynie dostaje 4000 na reke

Ukraina
@Adam

Wole pracowac z ukraincami, ktorzy maja zapal,sa ogarnieci i chca pracowac niz z leniami polakami, ktorzy przychodzą do pracy jakby to byla kara i maja ruchy jak mucha w smole

bona

No to załadunkowi muszą pracować za trzech. Administracja się cieszy bo ma więcej czasu na pogaduszki.

@bona

Nie długo dostaną wypowiedzenia a jak nie to skaner wózek i pikować towar hej już nie długo .

Luki

Hej a może ktoś wie czy pracownik że sklepu może przejść na stację paliw bez przeszkolenia

@Luki

jasne ze tak na miejscu cie przeszkolą

Takie tam

Tesco Sochaczew. ...masakra pod względem wszystkich niby kierowników a manager tego bur....zero jakiej kolwiek kultury i szacunku do pracowników i klientów . Kobiet na świeżej żywności same dzwigaja ciężkie skrzynki z owocami i warzywami a panowie tam pracujący towaruja papier toaletowy.

@Takie tam

Byłem dziś w Sochaczewie w Tesco słabo zapatrzony brak warzyw ceny z kosmosu jeszcze nie te co powinny być ,słaba obsługa ,po prostu powinni to zamknąć i już zamiast Tesco to Lidla powinni otworzyć duży sklep a braki (usunięte przez administratora) są.

@Takie tam

Zamykać sklep w Sochaczewie tam jest drogo a magazyn w Teresinie też tam pracują murzyni i byki które leżą w biurach.

W Czarnej Białostockiej w tym roku już 4 osoby złożyły wypowiedzenie , kierowniczka ma plecy w mężu były policjant teraz radny , skłóca załogę , wypowiada się zle o klientach i rodzinach pracowników , mało tego gdy ponad miesiąc biedronka była zamknięta nie zamawiała wiekszej ilosci towaru ludzie mieli pretensje do pracowników , że nawet śmietany nie mogli kupić po prostu puste półki , zastępcy próbowali zmian zamiawiania ilosci towaru lecz kierownik blokowała na forum czarna białostocka o tej kierowniczce jest złe zdanie dla góry to pasuje dziwne

Klient Maków

Polecam Tesco w Makowie i kasjerke Panią Monikę pracowita, miła obsługa klienta i zawsze uśmiechnieta. Takich kasjerki to skarb

@Klient Maków

Od Lipca będzie podwyżka 130 zł bruto

samowystarczalna
@Gerty

U nas we Wrocławiu mają być po około 800 zł brutto na etat.

Zniesmaczona .

Zapraszam do Tesco Sochaczew. Przemiła obsługa na kasach ,cudowna ochrona!!!.o matko obudziłam się!!!To był tylko sen..

Agata234

Dzis w strzelinskim tesco kupiłam bulke blizniaki po jej otworzeniu bylo mnustwo czarno białych robakow

Agata234

Kupiłam dzis bułke zapakowan nazywa sie ona blizniaki to bulka drożdżowa po jej otworzenu było w niej mnustwo robakow

Tesco Sochaczew

No cóż by rzec ręce opadają co tam się dzieje. ...stanowiska kierowników obsadzone ludźmi po podstawówce. .."warzywa" piszą przez ż.....itp....zeszyt glaby w trzy linnie i do zerówki????????????

Sochaczew
@Tesco Sochaczew

Pan Sebastian. ...ha ha ha

Pan Alfons
@Tesco Sochaczew

Za to laluni wypizdrowane, że hej. Gryz by jak reksio boczek. W innej pracy bym je widział :). Na pewno zarobiły by więcej nawet 200 zł na godzinkę :)

DOBRY DUCH

PAWEŁ PIĄTEK DOBRY CZLOWIEK O WIELKIM SERCU JEST BARDZO CHORY POMOZMY MU WALCZYC Z CHOROBA )) KTO MOZE NIECH WPLACA PIENIADZE KONTO PODANE JEST NA FACEBOOKU NA STRONIE PAWLA Z GORY DZIEKUJE

@DOBRY DUCH

Pracował w firmie Tesco niech dadzą trochę kasy niech ruszą te tyłki.

Zniesmaczona .

Przepraszam za błędy gramatyczne.nie pozwólcie kasjerkom zaglądać do waszych zakupów.oczywiscie że są i te rzeczywiście pomocne ale to mały procent na nawet promil!

Zyczliwa

Uważajcie na kasjerki w sklepie Tesco Sochaczew.sprawdzaja co kupujecie i pop ile pod pretekstem pomocy.a może kupiliscie towar sprzedażowy a one tego jeszcze nie wyczaily?

Dla jaj

Tesco Sklep (usunięte przez administratora) i nic więcej państwo kierownicy zero pojęcia o tym co robią i jakiej kolwiek wiedzy zwykły pracownik musi im pomagać. Żenada

@Dla jaj

To przyjdź i sam pokieruje zespołem madralo.

Dla jaj
@anonymous

A czym tam kierować. Nierobami i dupo lizami?????

Ola

Czy ktoś pracował z Panią Menager Ewą M., bardzo proszę o opinię o tej osobie

Zubi

Tesco na kielczowskiej to porażka .Nowy pan kierownik sklepu stosuje mobbing w najlepszej postaci .Atmosfera jest tam beznadziejna.Najgorsze jest to że na swoje zachowanie ma poparcie pani personalnej Marty (najgorszej i beznadziejnej personalnej z jaką kiedykolwiek pracowałem).Chyba pora napisać do kogoś wyżej co się tu dzieje .Proszę o info kto jest nad personalną regionalną bo we Wrocławiu to jedna wielka klika

bbb
@Zubi

Danuta śmieszek

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO