Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o TESCO

Pracowałeś w firmie TESCO i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-02-19 11:21:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Socho takich idiotów tam potrzeba no no no super mamy obywateli..i dlaczego się wydzierasz wysłuchaj innych co mają do powiedzenia..........................
zdjecie uzytkownika
Krzysiek - 2015-02-19 11:23:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Popieram pracownika słuszna uwaga dla tego lub tej nawiedzonej .....
zdjecie uzytkownika
socho - 2015-02-19 19:25:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [Krzysiek - 2015-02-19 11:23:17]:
Skoro popierasz to weż pracownika i innych, którym praca w tesco nie pasuje i załużcie własną Firme.Albo do stokrotki lub biedronki tam bedziecie mieli LUZIK ...Jak łysa poszła do stokrotki bo tak jej było żle w tesco , i co wróciła z podkulonym ogonem ..(nie ma honoru) myślała że w stokrotce zabłyśnie i pomyliła się ..Ja nie słucham co macie do powiedzenia wystarczy ,że to co wypisujecie na forum MÓWI SAMO ZA SIEBIE NIE SZANUJECI PRZEŁOŻONYCH ANI WSPÓŁPRACOWNIKÓW .
zdjecie uzytkownika
aaa - 2015-02-19 20:57:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
praca do kitu !!! com tam się wypowiadajcie
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-02-20 22:52:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [socho - 2015-02-19 19:25:27]:
Człowieku o czym ty piszesz jacy przełożeni ....zostawiam to bez komentarza.............
zdjecie uzytkownika
bocian - 2015-02-22 09:21:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
mamy na Połczyńskiej Tesko ale liderów zajebistych jak podchodzi do kasy wyjaśniać sprawę z klientem to jedna jest rostrzepana tak że nie wiesz z kąd wyszła jak na winklu by stała a druga jak by wody nie miała włosy tłuste nie umyte czy tesko tylko na takie liderki stać czy powinny dawać przykład lepiej wyglądają panie siedzące na kasach niż liderzy sorki ale niedobrze się mi robi
zdjecie uzytkownika
kojot - 2015-02-22 10:36:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca do kitu a na blogu to wypisują kierownicy a nie pracownicy .A gdzie jest hindus -sekcyjny wstydzi się co wypisywał to kolega kierownik na niego /?
zdjecie uzytkownika
cyc - 2015-02-22 15:34:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [aaa - 2015-02-19 20:57:23]:
bo oni nie szanuja nas ani nie sluchaja. a jak idziesz do zmianowego to jego spojrzenie muwi czego tu czlowieku chcesz
zdjecie uzytkownika
Były Kiero - 2015-02-23 13:06:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Posłuchajcie... trzymajcie się tej pracy rękami i nogami bo nigdzie więcej tyle nie zarobicie za lekka pracę nie wymagającą ani wykształcenia ani żadnych umiejętności :D (mówię to i do magazynierów i sekcyjnych) W każdej innej pracy gdybyś powiedział/powiedziała, że Ty chcesz przychodzić na taka a nie inna godzinę bo masz "małe dzieci" w wieku gimnazjalnym to by Cię pracodawca śmiechem zabił :D Chyba tylko górnicy maja więcej ulg i przywilejów niż pracownicy Tesco :P (zamiany całymi tygodniami, indywidualne grafiki, układanie sobie grafików, bony, talony na basen, paczki, jedzenie prawie za darmo,obiadki w Chopin-ie, urlopy bezpłatne).W każdej innej normalnej pracy to pracownik musi sie dostosować a nie pracodawca - zapewniam was. A jak jeszcze jesteś jakimś pociotkiem/lizusem albo "lubisz ciepłe lody" to już całkowicie możesz leżeć i pachnieć na tzw. odcinkach nieproduktywnych które stwarzają ogromne pole do nadużyć. I tu moja jedyna uwaga do operacyjnego (który moim zdaniem robi dobrą robotę zmuszając leni do roboty) - proszę się wziąć za te odcinki nieproduktywne na które upycha się masę ludzi, bo to tu jest problem a nie w za niskiej normie na odcinkach mierzalnych. Za tzw. "porządki" to niech się kierownicy wezmą a nie wyręczają sie magazynierami żeby mieć wszystko z głowy.
zdjecie uzytkownika
iiii - 2015-02-23 18:45:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Były Kiero - 2015-02-23 13:06:20]:
Normy to są stanowczo za wysokie koleś
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-02-24 07:52:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Były Kiero - 2015-02-23 13:06:20]:
Kolego czy jestes taki BEZ MÓZG że TESKO juz się w Polsce powoli konczy bezpowrotnie, a ty swoje wywody dajesz ludzia wstyd i żenada...
zdjecie uzytkownika
SOCHO - 2015-02-24 18:28:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Były Kiero - 2015-02-23 13:06:20]:
ZAPOMNIAŁEŚ KOLEŚ ŻE SAM SIĘ WYRECZAŁEŚ MAGAZYNIERAMI ZEBY ZA CIEBIE ROBOTE ODWALALI A TY LEZALES DO GORY JAJAMI W 'CUDZYSLOWIE'.ZGODZE SIE Z TYM,ZE TESKO IDZIE LUDZIOM NA REKIE JEZELI CHODZI O GRAFIKI INDYWIDUALNE, CZY O ZAMIANE GODZIN.INNY PRACODAWCA TO BY POWIEDZIAL NIE MASZ Z KIM DZIECI ZOSTAWIC TO WYNAJMIJ OPIEKUNKIE.ALBO PRACE ZMIEN I TYLE...A TU W TESCO CIAGLE NARZEKAJA NAWET CI CO MAJA GRAFIK INDYWIDUALNY. PROPONUJE ZNIESIENIE GRAFIKU INDYWIDUALNEGO!!!!!!MOZE WTEDY ZROZUMIA CO STRACILI. A DOCENIA TO CO MIELI OD KIEROWNICTWA...MI SIE WYDAJE,ZE TE OSOBY SA FLUSTRATAMI CO ZYCIA RODZINNEGO NIE POTRAFIA SOBIE ZORGANIZOWAC,POLACZYC PRACY Z OBOWIAZKAMI DOTYCZACYMI DZIECI I CODZIENNOSCI JA MAM RODZINE I NIE KORZYSTAM Z GRAFIKU INDYWIDUALNEGO. POTRAFIE WSZYSTKO SOBIE POUKLADAC CZASAMI SA TRUDNOSCI ALE OD CZEGO MA SIE GLOWE PO ZEBY ZARADZIC SOBIE Z PROBLEMAMI.ALE TO JEST MOJE ODNIESIENIE............................
zdjecie uzytkownika
mona - 2015-02-24 21:29:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a gdzie zgłasza się mobbing i zastraszanie ze strony ochrony??
zdjecie uzytkownika
rafal121m - 2015-02-24 23:47:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jakie sa zarobki magazyniera w tesco w teresinie ?
zdjecie uzytkownika
asd - 2015-02-25 00:34:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na start 2ooo na miech
zdjecie uzytkownika
ananasik - 2015-02-25 16:17:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
LUBIE TESCO :):) MASZ BOMBE ?! PODLORZ!!
LEPIEJ KIEROWAC PIERDOLNIKIEM NIZ NA TESCO BYC KIEROWNIKIEM !!! :):)
ELO LOSIE I (usunięte przez administratora)!:
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-02-25 19:59:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [mona - 2015-02-24 21:29:15]:
Do PROKURATURY
zdjecie uzytkownika
rall123 - 2015-02-26 11:27:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak wygladają zmiany w tesco w Teresinie ?
zdjecie uzytkownika
g - 2015-02-26 20:53:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [rall123 - 2015-02-26 11:27:26]:
Na gorsze, nie da sie robić
zdjecie uzytkownika
Krzysiek - 2015-02-28 00:28:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Od czerwca likwidacja etatów Kierownik bezpieczeństwa i strat , oraz monitoring zostanie zastapiony ochroną , nareszcie ktos logicznie pomyślał ..
zdjecie uzytkownika
polo - 2015-02-28 07:33:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
pozdrawiam bezpalcego i jego wiernego psa macieja
podobno żrecie już z jednej michy i śpicie w budzie
zdjecie uzytkownika
TESCO - 2015-03-01 01:36:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [polo - 2015-02-28 07:33:26]:
NAMIERZYMY CIĘ NIE UJDZIE CI TO BEZKARNIE!!!
zdjecie uzytkownika
nikus - 2015-03-01 07:48:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tesko ma tani ser 24 zl z groszami pewnie z kawioru ciekawe ile z tego rolnik a ile minister . maklowicz jak mucha siada na gownie i sie zajada tradycjonalista strarznik dobrego jedzenia dla kasy robi wszystko karzel ze skrzydelkami dla takich tradycja to swietosc
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: rozmowa kwalifikacyjna nagrana 2 tyg temu, byla ona prowdzona przez kobiete ktora zapraszala na nia przez telefon, ja pracy nie dostalam.... czemu nie wiem ocencie sami merytoryke tej rozmowy http://file-share365.com/b4qqcwu/1/418
Pytania: rozmowa kwalifikacyjna nagrana 2 tyg temu, byla ona prowdzona przez kobiete ktora zapraszala na nia przez telefon, ja pracy nie dostalam.... czemu nie wiem ocencie sami merytoryke tej rozmowy http://file-share365.com/b4qqcwu/1/418
zdjecie uzytkownika
kojot - 2015-03-01 11:11:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Od dzisiaj już nie ma sklepów w Legionowie ,Bydgoszczy ,Kudawa-Zdrój,Gniewno aż sześć sklepów zostało zamkniętych .Tesco się sypie.
zdjecie uzytkownika
r121 - 2015-03-01 16:08:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jaki jest system zmianowy w tesco teresinie? jakie są godziny pracy?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy TESCO?
Zadaj pytanie