Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Warszawa Generała Józefa Zajączka 11 lok. C2

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Warszawa Generała Józefa Zajączka 11 lok. C2

Jaka umowa obowiązuje w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. podczas okresu próbnego?

. Nowy wpis

UOP ale chyba nie warto, patrząc na ilość zwolnień długoletnich pracowników. Coś chyba źle funkcjonuje. Ciekawe jest to, że kierownictwo nic z tym nie robi a przyczyna jest ewidentnie w "kadrze menagerskiej".

Robert Nowy wpis

Cześć wszystkim! Po przeprowadzce szukam nowego miejsca pracy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Podejrzewam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Joanna? Czy dobrze płacą? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Robert

Robert Nowy wpis

Witam Pani Dagmaro. Jako specjalista w dziedzinie organizowania posiłków w pracy dodam kilka zdań od siebie. Firma Geberit, o której Pani pisała zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Artu

Joanna to stara, dobra firma. Zawsze bardzo dbała i dba o pracowników. Całe rodziny pracują tam latami.

Agnieszka

Witam, @Karol w swoim wpisie zapytał o to czy do Laboratorium Kosmetyczne Joanna chętnie przyjmują studentów. Nikt jednak nie odpisał na to pytanie a warto by było się czegoś na ten temat dowiedzieć. Czy ktoś może jednak się do tego odnieść i udzielić takich informacji?

Czy po rozmowie w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Jaki jest wkład kierownictwa Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Joanna

Byłam pracownikiem w L.K Joanna i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie. Począwszy od włascicieli po kadrę zarządzającą Super ludzie na wysokim poziomie ????, księgowość bardzo pomocna w każdej sytuacji, marketing też super zorientowany na nowości rynkowe ????????Podsumowując to jest jedna z najlepszych firm w Polsce jako pracodawca.Tak trzymać ????????pozdrawiam

Joanna
@Joanna

Te znaki zapytania to system sam wygenerował więc proszę się nimi nie sugerować wszystko co napisałam to prawda.Firma jest godna polecenia A wszyscy co źle piszą to chyba są z innej ,,bajki" bo ja różne firmy przerobiłam przez ten czas po L.K Joannie i porównując do innych firm (nawet tych znanych na cały świat)nie mają szansy w zarządzaniu firmą i współpracy z ludźmi w terenie.

Były pracownik-nie konkurencja

Znikomy. Atmosfera fatalna. Obgadywanie, krzywe spojrzenia , traktowanie nowych pracowników "z góry", donoszenie do brygadzistek. Z kilkoma wyjątkami to najgorsi ludzie, z jakimi kiedykolwiek pracowałam (mam na myśli żeńską część załogi). Nieważne, czy będziesz dobrym pracownikiem, jeśli "podpadniesz" pewnej grupce pań - na pewno wylecisz. Pani, przez którą kilka osób zrezygnowało z pracy (niektóre z płaczem) i, która miała zwracaną uwagę, nadal pracuje i gnębi nowo przyjęte. Także szkoda czasu, a przede wszystkim nerwów. Pozytywne opinie zapewne po to, by "przykryć" te negatywne. Totalne bzdury. Dla niedowiarków - właśnie są przyjęcia.

Klient

Ja mam pytanie chodź może z innej beczki. Nie ma waszych farb do włosów w jednym z marketów. Wypowiedzieli wam umowę na dostawy, czy UOKiK się wmieszał o zmowy cenowe. Tak tylko pytam. Może może będzie można je dostać przez internet? Jak to jest?

Karol

Czy chętnie tam przyjmują studentów ?

Powiedzcie jak nastroje w firmie i jak radzicie sobie t tym bardzo trudnym czasie? Może potrzebujecie kosmetyczkę?

Mariusz

Dlaczego piszecie ze brak mocnych stron?co jest nie tak?

Jolka

Praca jako przedstawiciel czy ktoś ma jakieś informqcje w tym temacie

Abdul

Skoro taka porządna firma to czemu odchodzą ludzie którzy pracują ponad 10 lat, i to coraz częściej z różnych działów.

@Abdul

Nie słyszałam, żeby jacyś pracownicy odchodzili w chwili obecnej z Laboratorium Joanna. A nawet jeśli - to sądzę, że powodów może być wiele - i to takich, które nie wynikają z winy samego pracodawcy. A skąd właściwie posiadasz informacje o tych odejściach wieloletnich pracowników?

Natka
@Agnieszka

Zapewne ptaszki mu powiedziały. A na temat zwolnień to ma racje i to jest wina pracodawcy a nie pracownika. Kiedyś tam pracowałam i wiem co tam sie dzieje. Pozdrawiam

gość

A jak wygląda praca w laboratorium?

Agnieszka

@Anonim na forum nie możesz nikogo obrażać. Przed pozostawieniem opinii polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin. Czy zgłosiłaś gdzieś nieprzestrzeganie zasad bhp? Jeśli coś takiego zauważyłaś to powinnaś to zgłosić.

Koleżanka ;)

Chyba Cię wyrzucili i żale wylewasz :P :P :P Jak siadłaś na laurach to masz tego efekty. Gdybyś się przykładała do pracy pracowałabyś dalej. Śmieszna jesteś, gdyby Ciebie przyjęli to wszystko byłoby ok, wszystko by Ci pasowało!!! I kosmetyki i stałe pracownice i brygadzistki

Beznadziejna praca. Po pierwsze nie przestrzegane są zasady bhp... Kto by WGL pomyślał żeby przy produkcji kosmetyków i bezpośrednim kontakcie z nim można bylo mieć pomalowane paznokcie oraz robić cos bez rękawiczek tym bardziej że nawet książeczka sanepidu jest obowiązkowa. Po drugie atmosfera beznadziejna każdy gada na każdego...panie pracujące na stale myślą że są tam najlepsze i nie szanują nowych pracowników a co do młodych kur... zatrudnionych na stale to szkoda słów latają tylko za pomocnikami i mechanikami żałosne kur...y (oczywiście nie wszystkie). A brygadzistki słuchają tylko tych plotek i po tym kierują sie kogo zatrudnić bądź nie jak tak można.. kierownictwo zwalnia z dnia na dzień bez podania konkretnego powodu.. Jednym słowem banda (usunięte przez administratora) i kur...

Agnieszka

@Anonim, czy spotkała Cię sytuacja, gdzie zostałeś zwolniony bez podania żadnego powodu od swojego przełożonego?

Pracowałam w firmie Joanna i oceniam ją jako najgorsza. Atmosfera beznadziejna, osoby tam pracujące jak i kierownictwo nie do opisania... traktują ludzi jak śmieci zwalniają z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia i podania konkretnego powodu. Stałe pracownice obijają się, wychodzą w trakcie pracy na kawę, nie ma ich nawet po 20 minut nie licząc przerwy, dodatkowo wykorzystują zlecone jak tylko mogą a potem obgaduja do siebie nawzajem oraz do brygadzistek przez co można stracić pracę tylko dlatego że sa zazdrosne. Co do produktów produkowanych w tej firmie nie mam lepszej opini... produkty są słabej jakości butelki są podnoszone brudne z podłogi, włosy w rękawiczkach i gumach do włosów co wiem bo byłam świadkiem takiego zdarzenia. Jednym słowem nie polecam zarówno pracy jak i produktów tam tworzonych

tong

dadek, akurat do nich od dosyć długiego czasu nie poszukiwano pracowników. Wydaje mi się, że swoimi siłami są w stanie rozwiązać większość firmowych problemów.

anna

o jakie stanowisko pytasz?

Miała być umowa o prace a byl kopniak na tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.
2.8/5 Na podstawie 72 ocen.

Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.