jerzy grzesk autoalarmy

Bydgoszcz

Opinie o jerzy grzesk autoalarmy

bartas@.pl 2011-09-30 12:18:34
Firma działająca od 22 lat,doskonała wiedza,profesjonalizm,znajomość zagadnień związanych z alarmami samochodowymi,godny polecenia.
maciej 2011-10-28 09:10:20
Jestem stałym klientem w tym zakładzie od wielu lat,każdy alarm tylko tam zakładam,nie widzę lepszego fachury od pana jurka,zgadzam się,że wiedzę posida ogromną,słowny,potrafi doradzić,cenowo za usługi bardzo konkurencyjny,nigdy żadnych problemów,panie jurku niech pan nie likwiduje swojej firmy bo bydgoszcz straci najlepszego, fachowca,pozdrawiam-maciej TAXI
mariusz świątek 2012-01-13 15:05:57
Pracowałem w tej firmie na stażu po elektroniku,był to piekny okres pracy w moim życiu zawodowym,zdobyłem tam solidną praktykę,wiedzę,która procentuje do dzisiaj szef to wporzo facet dla którego klient był ważny a nie kasa a pracy było wtedy nie do przerobienia,polecam firmę cenię umiejętności pana jurka,ten facet to prawdziwy GOŚĆ /mieszkam teraz w niemczech jestem ciekaw czy firma pana jurka jeszcze istnieje,pozdrawiam/
piotr krajewski 2015-10-20 11:34:05
Zgadzam się z opinią poprzedników,osoba godna polecenia,wiedza,praktyka,doświadczenie to główne cechy tej firmy.
praktyk 2016-09-22 12:18:04
Pracownicy są przyuczani do wykonywanego zawodu w sposób praktyczny,zdobywają wiedzę praktyczną,zawodową,poznają tajniki tego trudnego zawodu.W tym zawodzie zdobycie rzetelnej praktyki,doświadczenia zawodowego opartego o teorię zdobytą w szkole jest podstawą do wykonywania tego ciężkiego zawodu.Po dwóch latach pracy można nieśmiało powiedzieć,że mam już jakieś doświadczenie,że trochę ,trochę się już nauczyłem,zdobyłem trochę praktyki.Elektronika samochodowa jest piękna ale bardzo trudna .Typowe szkolenia teoretyczne mogą robić ci,którzy za to biorą duże pieniądze,ci którzy są silni w gębie ale praktyki w swoim życiu nie zdobyli.Pokaż w praktyce co potrafisz a ja wtedy ocenie twoje umiejętności i wiedzę fachową.Dzisiaj liczy się praktyka ,a nie nabity teorią łeb.
piotr krajewski 2016-09-27 13:58:34
Zgadzam się z tobą,praktyka to podstawa,tej praktyki nie brakuje Panu Jurkowi.
Zostaw swoją opinię o jerzy grzesk autoalarmy - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jerzy grzesk autoalarmy