Opinie o Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk w Bydgoszcz

Czy firma Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jurek Nowy wpis

Firma jednoosobowa nie posiada pracowników, od 35 lat sam pracuje u mnie w warsztacie,w tym roku likwiduję swoją działalność.

Wiecie, czy Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jurek

Nie

Teresa Nowy wpis
@Jurek

Tutaj to w ogóle jest opcja pracy zdalnej?

JUREK Nowy wpis

NIE MA U MNIE PRACY ZDALNEJ,JAK MOŻNA ZDALNIE NAPRAWIAĆ ELEKTRONIKĘ SAMOCHODOWĄ?

Wiecie czy Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

jurek

Praca jest tylko w warsztacie lub wyjazdy awaryjne,nie ma u mnie pracy zdalnej.

jurek

Po raz kolejny bardzo dziękuję moim klientom za miłe i pochlebne opinie,cieszy mnie to,że jestem doceniany przez klientów.Muszę się pochwalić,że w roku 2018 ,2019 i 2020 r zostałem wyróżniony nagrodą Orły Ochrony i Orły Motoryzacji ,należę do klubu Fachowe Usługi.Tak trzeba pracować, żeby wszyscy byli zadowoleni.W związku z moim wiekiem skracam czas pracy od 9-15.Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do mojego istniejącego już 31 lat warsztatu-Jurek Grześk

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Grzegorz

@jurek grześk Rozumiem, że nie zatrudnia pan innych pracowników? Działalność jest jednoosobowa?

jurek grześk

Dziękuję wszystkim moim klientom za pochlebne opinie,staram się tak wykonywać swoje usługi aby każdy był zadowolony.31 lat wykonuję swoje usługi i tylko dzięki bardzo przychylnym opinią i zadowoleniu moich klientów mogę dalej pracować,sprawia mi to wiele radości, a zadowolony klient to rzecz bezcenna.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM DO MOJEGO WARSZTATU-JUREK GRZEŚK

Arek

Jakie trzeba mieć doświadczenie żeby się dostać?

Iwo

Firma ma dobrą opinię ponieważ klienci są zadowoleni z usług!!!

jurek

Firma jednoosobowa,która 30 lat utrzymuje się na rynku pracy i świadczy swoje usługi dla ludności sama wystawia sobie dobrą opinię.Nie ma w Bydgoszczy zakładu z tej branży,który pomimo wielkiej konkurencji utrzymałby się tyle lat i nadal działa.Przez te wszystkie lata przez warsztat przewineło się kilka tysięcy samochodów gdzie można założyć autoalarm do najnowszych samochodów z bieżącego roku.Czy warto tam jechać na usługę i naprawę ? oceń sam.

Danuta

@anonymous To dobra wiadomość dla potencjalnych pracowników firmy jerzy grzesk autoalarmy. Czy firma aktualnie poszukuje osób do pracy? Na jakich stanowiskach można ubiegać się o pracę w tej firmie i czy można liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie. Czy jest to praca zmianowa czy w regularnych godzinach pracy? Kandydaci poszukują takich informacji.

mariusz świątek

Pracowałem w tej firmie na stażu po elektroniku,był to piekny okres pracy w moim życiu zawodowym,zdobyłem tam solidną praktykę,wiedzę,która procentuje do dzisiaj szef to wporzo facet dla którego klient był ważny a nie kasa a pracy było wtedy nie do przerobienia,polecam firmę cenię umiejętności pana jurka,ten facet to prawdziwy GOŚĆ /mieszkam teraz w niemczech jestem ciekaw czy firma pana jurka jeszcze istnieje,pozdrawiam/

@mariusz świątek

Firma wznowiła swoją działalność,rozszerzyła zakres usług,nowe wyposażenie modernizacja zakładu,lokalizacja cały czas ul.Podolska 8a

praktyk

Pracownicy są przyuczani do wykonywanego zawodu w sposób praktyczny,zdobywają wiedzę praktyczną,zawodową,poznają tajniki tego trudnego zawodu.W tym zawodzie zdobycie rzetelnej praktyki,doświadczenia zawodowego opartego o teorię zdobytą w szkole jest podstawą do wykonywania tego ciężkiego zawodu.Po dwóch latach pracy można nieśmiało powiedzieć,że mam już jakieś doświadczenie,że trochę ,trochę się już nauczyłem,zdobyłem trochę praktyki.Elektronika samochodowa jest piękna ale bardzo trudna .Typowe szkolenia teoretyczne mogą robić ci,którzy za to biorą duże pieniądze,ci którzy są silni w gębie ale praktyki w swoim życiu nie zdobyli.Pokaż w praktyce co potrafisz a ja wtedy ocenie twoje umiejętności i wiedzę fachową.Dzisiaj liczy się praktyka ,a nie nabity teorią łeb.

piotr krajewski
@praktyk

Zgadzam się z tobą,praktyka to podstawa,tej praktyki nie brakuje Panu Jurkowi.

piotr krajewski

Zgadzam się z opinią poprzedników,osoba godna polecenia,wiedza,praktyka,doświadczenie to główne cechy tej firmy.

maciej

Jestem stałym klientem w tym zakładzie od wielu lat,każdy alarm tylko tam zakładam,nie widzę lepszego fachury od pana jurka,zgadzam się,że wiedzę posida ogromną,słowny,potrafi doradzić,cenowo za usługi bardzo konkurencyjny,nigdy żadnych problemów,panie jurku niech pan nie likwiduje swojej firmy bo bydgoszcz straci najlepszego, fachowca,pozdrawiam-maciej TAXI

bartas@.pl

Firma działająca od 22 lat,doskonała wiedza,profesjonalizm,znajomość zagadnień związanych z alarmami samochodowymi,godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk?

Zobacz opinie na temat firmy Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk?

Autoryzowany Zakład Montażu Autoalarmów i Usług Radiotechnicznych Jerzy Grześk
4.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Podolska 8A
    85-055 Bydgoszcz