Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Xyz

Hejka, czy wie ktoś coś na temat powyżek od nowego roku? Dostaliście już jakieś info?

Terka
@Xyz

Będą na pewno, stawki poznamy jak przyjdą aneksy do podpisu.Wiadomo, że wszystko zależy od regionu i obrotów salonu.

Wawia
@Xyz

ddostałyśmy już po 900 złoty podwyżek na rękę wszystkie sprzedawce a wy po ile kasy na umowie?? W Warszawie zawsze. Jest. Najwięcej kasy to prestisz.!

Xxxxxx

Witam. Jakieś opinie o RKS Pomorze ?

Anka

Wam też ucięli premie mimo że miała być 100%??

Tak

Dokładnie ,załamuję się jak czytam niektóre idiotyczne pytania tu? Skąd ktoś ma wiedzieć dlaczego komuś ucięto premie ,albo ile się zarabia na danym stanowisku. To wszystko zależy od salonu ,obrotów ,miasta i jakości Twojej pracy…

Terka
@Anka

Wysokość premii dla pracownika ustala KS, można przyznać 100 lub 50%. Premia jest też umniejszania o wszelkie absencje w tym L4.Wiec jeżeli ktoś był na chorobowym kadry umniejsza premie o czas na jaki było to L4.I faktycznie najlepiej spytać swojego KS bo być może nie przyznał Ci 100%.

Karma

Zapytałam naszej regionalnej czy możemy kupić za to karme dla psów i zawieźć do schroniska ale ona się nie zgodziła bopowiedziała że mamy za to kupić ciastka i się cieszyć że co kol wiek dostałyśmy od firmy bo się nic nie należało. z nami nikt na kręgle nie chodzi

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Wawa

A my sobie to załatwiliśmy inaczej bo najlepiej zarabiamy dla firmy i mamy 1000 złoty na salon idziemy cała załogą na kręgle. Jak się ciężko pracuje to się ma a nie jak wy biedaczki po 10 złoty

Majeczka
@Wawa

Wiedziałam że pracując w Carry to trzeba być dobrze porobionym ale wy to już przesadziłyście, bierzcie mniej. Region Warszawa pozdrawia zarobione koleżanki :D

Elizka

Jak wyśmiała rks jak jeszcze z nami pójdzie ona na kręgle i chciałyśmy iść na piwo ale ona mówiła że tylko białe winko pije mamy 1000 złoty i będziemy szaleć dziewczyny

Cooo

Co wy gadacie jakie 10 zł.. my mamy cały stół w słodyczach lekko za ponad 100 złotych.. pozdrawiam

Żenujące
@Cooo

Podburzaj dalej że niby masz cały stół słodyczy chyba za swoje … bo tak jak piszą dają 10 zł na pracownika .. no chyba że jest was 10 w składzie to macie za 100 zł … Żenujące, jak to ktoś potrafi jeszcze bronić tą firmę

Sz
@Żenujące

Ale o co ci chodzi i w czym ty masz problem? Nigdy nic nie dali a w tym roku coś się zmieniło, może to marne 10 zł ale w naszym zespole też wyszła stówka na zakupy i zrobiłyśmy naprawdę fajne zakupy, napoje ciastka. Niby nic i będziecie wieszać psy, jeśli wam tak źle idźcie gdzieś gdzie dają więcej

XYZ

JEŻELI CHODZI O ICH DODATEK NIC WIECEJ NIE PRZYCHODZI MI NA MYŚL JAK " DZIADY" PRACOWNICY PEPCO OTRZYMALI 1200 ZŁ , KOLEJNI PRACOWNICY BARDZO BOGATEJ PAŃSTWOEJ FIRMY OTZRYMALI 4500 ZŁ.JAK POWIEDZIAŁAM ZNAJOMYM ILE OTZRYMALIŚMY TO MAŁO NIESPADLI Z KRZESEŁ. W TYM OKRESIE KAŻDY CIĘZKO PRACUJĘ I NIE MAMY NIC . MÓJ MĄŻ OTRZYMAŁ 1000 ZŁ DODATKOWO TALONY DLA DZIECI .JEST MI PRZYKRO , ŻE OD TYLU LAT FIORMA NIE DAŁA NIC.NIE DZIWIĘ SIĘ , ŻE MŁODZI NIE CHCĄ PRACOWAĆ .ZASYPIJECIE NAS PRACĄ , A SAMI SIEDZICIE NA (usunięte przez administratora)

Serio

Myślę, że w dobrym tonie byłoby informować Salon o L4 KPV, czy też innych absencjach, salon dzwoni do takiej osoby, telefon milczy, nie oddzwaniania, a po czasie się okazuje,że Pani była na L4. Czy to tak trudno wysłać na salon @ z informacją, że przebywa na L4 lub UW, oraz kto mnie zastępuje w takiej sytuacji, szanujmy się wzajemnie.

Hahaha

Dosłownie FIRMA ZA DYCHE JANUSZE BIZNESU

Konkurencja

Myślę że dobrze się orientujecie w temacie np. konkurencja podarowała swoim pracownikom premię świąteczną w wysokości 100-400zl, paczki świąteczne, bony na zakupy…. Naprawdę chciałabym aby ktoś się wziął porządnie za tą firmę i napisał same fakty na jej temat na blogu czy nawet na jakimś portalu społecznościowym. Społeczeństwo zareagowałoby tak samo jak my na te śmieszne 10zł w porywach do 10,99……Ale niestesty każdy woli zostać na tym miejscu pracy bo ciężko znaleźć pracę….. jak tylko znajdzie się coś innego to pracownicy uciekają stąd gdzie (usunięte przez administratora) rośnie i się wcale nie dziwię …..

Skisłem

Co tam kupicie za te szalencze 10 zł na pracownika z okazji słodkiego poczęstunku? :D

@Skisłem

Ja nie wierzę w to naprawdę... Za cały rok pracy wyceniają nas na 10 zł! Żenada!!!! Wstyd i hańba!!!!

Xxxx
@Skisłem

Papier toaletowy kosztuje 10 zł . Myślę, że większość pracowników poczuło się jak by się nimi podtarł zarząd. Pozdrawiam

Xxx

Ciekawe jak bd wyglądać stawki na nowy rok dla osób funkcyjnych . Mam nadzieję że adekwatnie podniosą wynagrodzenie by nie zrównać płacy ze sprzedawcami bo było by to krzywdzące

Nikt
@Xxx

Ja już pytałam. Nie są przewidziane podwyżki. No i to 10 zł to jakaś masakra... Jest to poniżające. Wstyd i to wielki.

Nika

Ja sie popłakałam jak usłyszałam ze dostaniemy 10 zl liczyłam ze dostane jakaś kasę żebym mogła święta zrobić. Sama dziecko wychowuje i przydałaby się chociaż stówa. A tak to wezmę troche cukierków ze sklepu i dziecku przyniosę za to moje 10 zł albo poprosze kierowniczkę żeby mi kupiła kilo mandarynek i do domu zabiorę. jak im nie jest wstyd tak z nami robić. C

Wieśniaki

Nam właśnie w niedziele kierowniczka powiedziała że ma nam niespodziankę zrobić za 10 złotych od osoby. No wstyd. Jak to opowiadamy znajomym i rodzinie to reakcje są dwie albo się z tego śmieją albo są zażenowani i nie wierzą że coś takiego w 21 wieku może mieć miejsce w cywilizowanym kraju europejskim. 10 zł to jedyne na co tą firme stać. Bardziej pogrążyć się już nie da. Będziecie pośmiewiskiem w internecie bo to się rozniesie prędzej czy później ludzie sobie już skriny porobili... Haha. Mój chłopak pracuje w korpo i jak każda szanująca się firma też u nich zorganizowano wigilie pracownicza na 1100 osób!! Budżet za talerzyk to 200 zł. 200 a nie 10. Żenada. Nazryjcie się swoimi 10 złotymi aa bym zapomniała bo możecie przekroczyć o 10 procent hahahaha haha

BEZKONTAKTU

(usunięte przez administratora) Jak można tak traktować pracowników?? Docenienie pracownika dziesięcioma złotymi po całym roku obsługi i użerania się z niektórymi trudnymi klientami?! Już lepiej mogli nic nie dawać jak zawsze, mniejszy wstyd i pracownik może by się nie poczuł jak pies, któremu rzucono ochłap. Wiadomka robimy na tych co siedzą za biurkami i są nad nami, alleee gdyby nie my ,,psy" nie miał by kto na grube ryby pracować. Pozdrawiam całą górę środkowym palcem ???? Jestem ciekaw ile wy dostaliście w kopertach na te święta? Miłego czytania, taak wiemy że to czytacie!!!

zenua

@Kasa chciałabym widzieć jak Ty przykładasz się do pracy, bo chyba piszesz o sobie, że jesteś warta co najmniej te 5zl. Są ludzie, którzy się szanują w porównaniu do Ciebie i jesteś pewnie typowym podlizusem w tej firmie, a później dziwić się, że firma nie idzie do przodu jak ma takich pracowników co się cieszy z takich rzeczy

Benjamin

Wielkie podziękowania dla Pani Kamilii ze sklepu za pomoc. W sklepie internetowym Carry nie było danego rozmiaru 2 sukienek. Po obdzwonieniu przez telefon sklepów Carry Bydgoszcz Toruń Gdańsk i inne miasta czy mają tam dostępne modele. Nie mieli ich i rozmiaru S. Zadzwoniłem tutaj do Carry w King Cross Marcelin. Odebrała Pani Kamila sprawdziła po kodzie produktów czy posiada sukienki na stanie sklepu i uwaga jako jedyna zaoferowała możliwość sprawdzenia w systemie gdzie te sukienki są dostępne w innych sklepach Carry w Polsce. Poprzednie moje 11 tel. Po sklepach i nikt nie wpadł na ten pomysł. Okazało się że sukienki dostępne są 130 km dalej ode mnie. Pani Kamila skontaktowała się z tamtym sklepem i zrobiła mi ich rezerwacje bym mógł w weekend pojechać i zakupić je tam. Bardzo dziękuję Pani Kamili za pomoc; inicjatywę serdeczność i rozwiązanie problemu. Pozdrawiam i życzę sukcesów w pracy i spełnienia zawodowego. Pracownik z energia inicjatywą i pozytywnym działaniem w celu uzyskania zadowolenia klienta.

Guest 12234

Ale jak wejdziesz na stronę Googla King crossa to tam też jest taka sama opinia i to raczej z autentycznego konta więc widać jaka zawiść ludzka panuje a klient może faktycznie był bardzo zadowolony z tego co jest napisane a klienci tu też wydają opinie (?)

Powiem tak

Niedziela handlowa to była totalna(usunięte przez administratora) i obawiam się że od stycznia wejdą niedziele handlowe myślicie że powiększą nam składy? Czy będą jechać po etatach???

Coks
@Powiem tak

Też tak uważam, tylko firma ma ciśnienie na obsadę, a to jest zupełnie niepotrzebne. Myślę, że będą cięcia mimo wszystko

Hipopotam
@Coks

Zabiora po 1 albo 0'5 etatu z każdego sklep a pewnie oszczędza tylko najmniejsze składy. Będziemy pracować po 1 albo po 2 osoby na sklepach a roboty będzie tyle samo co teraz albo więcej jak patrzeć na ta ilość instrukcji co ostatnio była

Dorota

U nas lipa jak nie wiem. Weekend handlowy a niedziela handlowa jak w tygodniu. Ja nie wiem co się dzieje. Widać że ludzie oszczędzają na święta, mają gdzieś kupowanie łachów

nowy

Hej, zastanawiam się nad wysłaniem cv na stanowisko zastępcy kierownika sklepu. Jak wygląda atmosfera w pracy? Na jakich KPI pracujecie?

Region
@nowy

Atmosfera zależy od salonu i ludzi na nim pracujących.Wskazniki głównie to upt.sr wartość paragonu, ważny jest też %realizacji planu sprzedaży, co tydzień wchodzi też dodatkowy produkt do polecania przez sprzedawców np skarpety i z tego też rozliczają.

Przemek
@Region

Co jak się nie uda zrealizować planu sprzedaży? jest tylko pouczenie żeby się bardziej postarać czy lecą po wypłacie albo mogą zwolnić? Ty jak to oceniasz z doświadczenia?

Region
@Przemek

Od 80% realizacji planu przyznawana jest premia, bardzo rzadko osiągane są niższe wyniki, centrala zwraca uwagę na realizację, i myślę że większości salonom zależy na tym żeby nie być na samym końcu w rankingach, niemniej jednak jak salon nie jest dochodowy to na siłę nic nie zrobisz. Nie słyszałam żeby kogokolwiek zwolniono za nie wyrobienie planu sprzedaży. To jest handel więc trzeba się liczyć z tym że rozliczają nas za sprzedaż:)

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.