Kris- Chem

esek 2011-09-30 10:29:12
Tak trzymać!
Aldek 2011-09-30 10:41:08
Spoko praca, spoko ludzie, ale wy6ższe premie by się przydały :p
Pani (usunięte przez administratora) prosimy:)hehe A tak zupełnie serio pozdrawiam ciepło
Oll 2011-09-30 11:56:21
Ojejku, wreszcie się odzywacie w sieci. (usunięte przez administratora)
Klient 2011-09-30 12:26:34
Dostałem w ubiegłym tygodniu produkty od tej Firmy. Muszę przyznać, że zgodnie z rekomendacjami Pani, która do mnie dzwoniła te środki prezentują bardzo wysokie walory jakościowe. Jestem zadowolony z obsługi i jakości.
Klient 2011-09-30 12:39:49
Dostałem z tej firmy środki chemiczne. Po prostu rewelacja. Nie ma lepszych na rynku!!!!!!
julek 2011-10-20 12:54:53
to fajnie, jeszcze nigdy się tak nie uśmiałem ,wszystkie posty pisane jednego dnia ,minuta po minucie, chyba pracownik to jednocześnie klient, a środki to chyba amway,pozdrawiam.
ania 2011-11-13 12:05:43
Dostawco, czyli pewnie któraś (usunięte przez administratora):) żeby mnie ktoś znalazł
to musiałby mnie szukać, a tego nikt nie musi robić, bo ja się nie ukrywam.Załatwiam pomału wszystkie swoję sprawy i sprzątam bałagan, którego narobiłyście. Zresztą niedługo spotkamy się w Sądzie i okaże się komu nazbierało się duuużo do oddania.
Niezapominajek 2011-11-14 16:19:24
Pani Aniu, (usunięte przez administratora)już przegrywają wszystkie sprawy w sądzie. Czeka ich jeszcze niejedna niespodzianka... (usunięte przez administratora)Pozdrawiam więc i życzę powodzenia w starych i nowych inwestycjach. Pozdrawiam również wszystkich pracowników z Kris- Chem i oczywiście dla najlepszego dyrektora na świecie:)
Jacek 2011-11-16 17:01:38
Kris- chem to najlepsza Firma jaką poznałem a Pani (usunięte przez administratora)jest najlepszą Szefową jaką kiedykolwiek poznałem w moim długim życiu. Pozdrowienia dla Załogi z Radomia!
Olek 2011-11-18 10:52:05
(usunięte przez administratora)Cieszę się, że Firma się rozwija na nowych frontach. Serdeczne pozdrowienia dla całej Ekipy Handlowców!
Aldik 2011-11-26 14:11:27
Super atmosfera panuje w tej Firmie i kasa jest zawsze na czas, dlatego dziwie się niektórym wpisom. Tajemnicza osobo mająca jakąś tajemniczą i rewelacyjną wiedzę ujawnij się przedstaw daj namiar do siebie. Chętnie uzupełnie moją recepcję.
Gość 2011-11-26 14:39:41
(usunięte przez administratora)Trzymam kciuki za tę Firmę, bo wiem ile krzywdy wyrządziły jej te (usunięte przez administratora)
gość 2011-12-17 21:49:14
całkowicie cię popieram nie kupować (usunięte przez administratora) zmieść ich z horyzontu
Kasia-Gosia-czy jakos tam... 2011-12-19 10:45:41
Dokładnie może się wypowiedzą o tych środkach za 50 zł co sprzedają po 400-600-700 gdzie do tysiaka za jeden ! Chyba Pani (usunięte przez administratora) już zakończyła konwersacje . Pozdrawiam ze Stanów ! (usunięte przez administratora)
Obserwator 2012-02-24 22:39:04
...bo nie było z kim konwersować... jak można konwerwować z Nikim?
gość 2014-11-13 22:59:02
dają,dają w tej firmie wszystko na dzień dobry przez telefon, a póżniej wypisują Ci umowę o dzieło czy oni długo tak będą oszukiwać rynek,podobno w ich ofercie jest również pasta do zębów
xx34xx 2015-01-27 23:45:15
ja rowniez poszukuje pracy i jak to jest pracowac w tej firmie w sumie umowa umową wazne zeby ta prace otrzymac i miec dobre wynagrodzenie jakie jest moze osoba doswiadczona podpowie czy lepeij zlozyc Cv i czekac przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej ciekawe o co pytaja da sie wypracowac z firma cos rozwojowego..
tiko 2015-03-31 21:37:07
ciężko będzie Ci tak szczegółowo odpowiedzieć na te wszystkie pytania , które już podrzuciłeś jednak podzielę się tym co wiem, a wiem , że ludzie jakoś specjalnie za pracą tutaj nie przepadają. Zresztą widać to chociażby po niektórych wpisach jakie można znaleźć chociażby również i na tym forum. Nie polecam
50 2016-05-13 17:01:32
@ha no czyli widze ze same plusy sa tutaj w firmie :)
Zostaw swoją opinię o Kris- Chem - Chotomów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kris- Chem