Albatros Aluminium Sp. z o.o.

Wałcz

Opinie o Albatros Aluminium Sp. z o.o.

anonim 2011-09-30 09:08:22
Firma Albatros Aluminium Sp. z o.o. w której mam okazję pracować to firma zarządzana przez doświadczoną kadrę kierowniczą, mającą na uwadze dobro firmy oraz osób w niej pracujących. Relacje układają się po partnersku i każdy jest ważny dla sukcesu firmy
ja 2013-02-11 13:18:42
witam,
ja również pracuję w firmie Albatros-Aluminium i co do zarządzania to raczej uważam, że ledwie 50% kadry zarządzającej ma jakieś pojęcie o swojej pracy. Ale może patrze przez zakrzywiony pryzmat mojej psychiki :) ogólnie jest ok. Aczkolwiek słowność w tej firmie jest raczej luźno traktowana (można usłyszeć "może mówiłem, może nie mówiłem"...
w skali od 0-7 można dać jej 5 - jest nieźle.
albatros 2013-02-25 11:30:37
witam. a jak tam sie kształtuje sytuacja w firmie na koniec lutego? bo słyszałem że zwolnienia sie zaczynają...
Jojo 2013-02-25 17:24:42
Witam
Można jeszcze składać podania do pracy na produkcji? Na jakich warunkach?
ktos 2013-06-20 15:27:54
Ze stawkami to szału nie ma.Szeregowi pracownicy zarabiają od 1600 do 2000 Atmosfera dobra,a szkoleń raczej nie ma.
ktos 2013-06-21 21:19:04
Socjalu i swiadczen nie ma. Podwyzki przy przedluzaniu umowy a atmosfera nie jest zla
ktos 2013-09-04 21:29:02
A kto jest tym( usunięte przez administratora )u wielkiego kontura?Ogólnie szefo nie jest zły o, ile nie ( usunięte przez administratora )Ja tam nie narzekam.Staż ponad dwa lata.
2013-09-25 15:25:04
gostek - 2013-08-28 18:39:53

Staż pracy nieco ponad rok czasu. Socjalu nie ma, podwyżki ogólnie są, ale marne. Na święta stówka i finito. Na produkcji tyle ile minister pozwolił na start, po pół roku albo roku sto brutto podwyżki, a jak zasuwasz jak dziki ( usunięte przez administratora )to do dwójki dojedziesz. Fachowcy wiadomo więcej. Z kadrą, oprócz mistrza wielkiego mistrza von jungingena produkcji, da się żyć :) Szeregowi pracownicy spoko, fajna ekipa. Wiadomo, jak to w fabrykach, pracuje również element i kable. Szczególnie trzeba uważać na pewnego chłopaka i dziewczynę, którzy każdej zmianie opowiadają na lewo i prawo co kto i jak. Ale tak jak mówię, generalnie spoko :) Po roku pracy zaproponowano mi 100 brutto. Stówka za taki zapieprz to strasznie mało i zastanawiasz się czy było warto.
( usunięte przez administratora )
2013-09-27 20:07:43
jedynym problemem w tej firmie są ludzie którzy zajmują sie sprawami niuezmwiązanymi z ich pracą. pracuje w tej firmie długo dyrektorzy i kierownik są w porządku
12 2013-11-11 09:30:54
Pracuję w firmie niemal od początku jej działalności. Nie miałem dotąd lepszego pracodawcy.
amelinium 2013-12-04 10:08:27
Zarobki 1600-2000zł to oczywiście zarobki brutto!!! Na rękę 1300zł!!! 1500 z nadgodzinami!!! Wstyd i hańba żeby nie utrzymać rodziny pracując uczciwie cały miesiąc we własnym kraju. A niby taka dobra firma. Pracuję tam to wiem :(
amelinium 2014-01-07 23:18:07
Teraz już nawet nie będą za nadgodziny płacili w danym miesiącu tylko na koniec roku. Zadecydował tak samozwańczy przedstawiciel załogi Wielki kontur o którym nikt nie wiedział,że jest przedstawicielem. Kto go wybierał??? Kto wystawił jego kandydaturę??? NA PEWNO NIE ZAŁOGA którą niby reprezentuje. Robią w tym zakładzie co chcą z ludźmi. Stawiają ich przed faktem dokonanym. Bez prawa głosu. Gdzie są związki zawodowe???!!!
amelinum 2014-03-16 01:12:46
uwaga!!! wiadomość do kierownictwa zakładu,oraz do pseudo"wielkiego kontura"!!!
Każdy pracownik ma prawo do tygodniowego odpoczynku jaki gwarantuje mu kodeks pracy i prawo w Rzeczpospolitej Polskiej.
(usunięte przez administratora) Jezeli mało macie problemów z sądem pracy to mozemy dołozyć kilka spraw. Ponadto straszenie pracowników,że odmowa przyjścia do pracy w godzinach nadliczbowych na kilka godzin przed planowanymi nadgodzinami skutkuje zabraniem premii jest niedopuszczalne!!! Ale takie zasady stosuje zarząd Albatrosa. Załosne :(( Pracownik w tej firmie znaczy śmieć!!!! Który nie ma swojego prywatnego życia i rodziny. My jednak znamy swoje prawa i obowiazki !!!
amelinium 2014-03-16 01:24:22
dla niezorientowanych. pracodawca ma prawo prosic nas o pracę w godzinach nadliczbowych,ale z przestrzaganiem zasad regulaminu pracy!!! Ale jezeli kogoś "kontu" zmusza do przyjścia do pracy nadgodzinowej w sobotę na 2 zmianę od 14 do 22 i od poniedziałku musimy przyjść na normalną zmianę na 6 rano to nijak nie mieścimy się w normach gwarantowanego dopoczynku tygodniowego!!! Mało tego jezli odmówisz kontórkowi :) to nie masz premi!!!! Prywata jakaś czy co ???!!!!
amelinium 2014-03-16 01:30:27
Jeżeli nie mieścisz się w godzinach to nie każą odbijac karty na portierni tylko zapisywać się na kartce żeby nie wykazało w systemie. :) I mają czysta dupe :)
ale urwał 2014-03-18 13:15:35
(usunięte przez administratora) istnieje cos takiego jak sad pracy
ktos 2014-03-18 22:44:09
Zapomniałeś wspomnieć że malec jest psychiczny,ale może to szczegół;)
pakowacz 2014-04-02 22:12:23
amelinium - może wolisz czterobrygadówkę: jeden wekend wolny w miesiącu drugie zmiany w niedzielę i brak nadgodzin.
amelinium 2014-04-15 21:05:31
Nie chodzi mi o system pracy tylko o sposób traktowania i podejście do człowieka!!
Mniemam,że gdyby było ludzkie traktowanie,a nie zastraszanie zabraniem premii za odmowę nadgodzin to wiele więcej osób chciało by przyjść. Ponadto o nadgodzinach w sobotę powinno się powiadomić dużo wcześniej,a nie w piątek o 12 w południe. Każdy ma swoje życie prywatne i plany z rodziną. Nie mozna życ tylko dla Albatrosa!!! Ciekawe co robią osoby którym tak lekko przychodzi decyzja o nadgodzinach w tym czasie jak Ty zasuwasz w pocie czoła w sobotę na drugiej zmianie??? Na pewno siedzą w domku i cieszą się ciepłem rodzinnym,albo piją drinka:). Jeżeli Ty nie szanujesz własnego zdrowia to mozesz brać i po 3 zmiany jedna za drugą. Niestety jeżeli Tobie będzie potrzebna pomoc to nikt Ci nie poda ręki. (usunięte przez administratora)
krzyzak 2014-05-25 08:49:30
Nie "Wielki Kontór" jak piszecie, ale "Wielki Komtur"!!!
amelinium 2014-11-07 12:27:46
Widzę,że niewygodne wpisy są usuwane przez zarząd!!!!
Prawda w oczy kole???!!!
Obóz pracy,a nie zakład!!!
Kompletny brak poszanowania drugiego człowieka!!!
ARBEIT MACHT FREI !!! PRACA CZYNI WOLNYM
TAKIE HASŁO JUŻ HISTORIA ZNA!!!
w ALBATROSIE ODRADZA SIĘ NA NOWO!!!
olo 2014-11-30 21:42:41
piszesz te bzdury jako były pracownik biurowy czy zawyły szarak halowy ?
petent 2014-12-17 19:08:21
Personalnym w tej firmie jest Pan Portier który przyjmuje składane przez chętnych do pracy CV . Co się dalej dzieje z tym dokumentem w którym jest wiele danych personalnych petenci nie wiedza.
wałczanin 2015-02-01 22:41:49
Wie ktoś czy jakiś nabór trwa i potrzebuja ludzi? czy jak zaniose CV to mnie wezmą? czy raczej zwolnienia. juz mam dosyc siedzenia na bezrobociu !
ktoś 2015-02-05 15:06:06
wpadaj non stop kogoś przyjmują
kkkkkk 2015-02-08 15:56:34
Ta firma to tragedia. Beznadziejnie zarzadzan, syf i bałagan na kazdym kroku. Na swieta nawet zyczen nie zlozyli, o podwyzkach plac zapomnij. Zapierniczaj ciagle, a jak nie przyjdziesz na nadgodziny zabieraja premie. Paniusie z biura nosza sie jak damy majac nas zwyklych szarakow za nic. Gnoj syf i pedalstwo.
ktos 2015-02-10 23:12:30
Kkkkk jak nie pasuje to wypad do ozenu,tam twoja prace docenią
amelinium 2015-02-11 20:06:19
Do "ktoś"
Widać,że nie jesteś pracownikiem produkcyjnym. Inaczej bys mówił gdybys był traktowany przedmiotowo. Kkkkk ma racje!!! Nie maja poszanowania zadnego dla drugiego człowieka. A to przeciez pracownicy z hali wypracowują pieniążki. Pieniążki i normalna praca ,oraz traktowanie jest dla pracowników administracyjnych. Banda gburów i panoszących się chamów. Nikomu nie polecam tego zakładu!!!
kontra 2015-02-28 20:34:03
są jeszcze VN grzejniki, ozen...
ktoś 2015-03-04 17:40:23
Chodzi tu o to ze jeżeli robisz swoje to jest ok,ale...jak oglądasz film na kompie jest afera
gilza 2015-03-20 13:57:51
Czy ktoś wie , czy przyjmują do albatrosa.
gilza 2015-03-20 14:04:54
Jeszcze jedno,u kogo składa się CV , bo teraz słyszałam ze mozna wejsc do biura, tylko nie jestem pewna.
czutro 2015-04-10 15:49:50
Zwolnij się człowieku po prostu, a nie męczysz tu bułę. Ciężko jest, ale bez przesady. Myślę że tu jest lepiej niż w wielu innych fabrykach.
amelinium 2015-04-20 18:00:42
Kajtek dobrze napisałeś :). Koleś czutro pracuje miesiąc albo dwa a wypowiada się za tych co już po 2-3 lata pracują i mają trochę do czynienia dłużej z tymi i owymi sytuacjami. A może jest z tych co patrzą na halę z górnych okien (biurowy).
chetny 2015-04-30 22:26:27
Witam.
Mam Pytanie czy ktoś się orientuje, czy poszukują w Albatrosie kogoś na stanowisko automatyk/elektryk? Jestem jak najbardziej zainteresowany i góry dziękuję za odpowiedź.
lol 2015-06-28 20:56:25
Powie mi ktoś jakie proponują zarobki na początek i czy zatrudniają bezpośrednio w firmie czy przez pośrednika pracy.
Roman 2015-07-17 02:12:06
Witam Was,

Szukam pracy na produkcji,ale wiadomo jak to jest w naszym kraju.Minimum krajowe,a regułą jest umowa zlecenie.Jak to wygląda w Albatrosie?
Mosej 2015-11-30 21:14:24
od stycznia 2016 bedą przyjmowac/1,800zl na reke/takie opowiastki latają po mieście,pewnie taka kasa jak robisz 3zmiany plus nadgodziny na produkcjii,po ile tam macie zmiany?10 czy 12 godzin?
Ax 2016-08-07 11:08:50
Niby mówi się że za nadgodziny nie trzeba przychodzić, ale to klamstwo. Za nieprzychodzenie zabierają premie, ciągła presja na nadgodziny i stres. Tyrasz na cięciu w pocie czoła a pakowanie sobie spokojnie pakuje i ma wszystko gdzieś.. a zarobki takie same przynajmniej przez dwa lata kiedy mozesz liczyć na podwyżkę..
jatoja 2016-11-20 20:26:18
Jak wygląda praca na stanowisku logistyka i ile dostaję się na rękę ?
Zostaw swoją opinię o Albatros Aluminium Sp. z o.o. - Wałcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albatros Aluminium Sp. z o.o.